Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

1.6 ahl 307 tyś

cały czas do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przebieg 302000 km. W związku z tym mam pytanie. Muszę wymienić sprzęgło z kołem dwumasowym. Czy opłaca się inwestować w samochód z takim przebiegiem.
opłaca się, jeśli był dbany od samego początku to zrobi drugie tyle bez zająknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5FL r.2004 silnik 2.0TDI PD- BGW. Przebieg 290tkm oryginał i cały czas do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 FL 03.R 1.8T Awt 156k km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 1.8 ADR

Stan na wczoraj: 299 999 km :)

A dziś: 300 204 km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup maj2015. 357000 km. teraz 361000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzis wyskoczyło 347 tys , smiga dalej :roll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Passat jako 10latek podczas zakupy w 2010r miał wszystkie wahacze lemfordera i wg historii z ASO przebieg był oryginalny, czyli 165kkm. Delikatnie stukał jeden górny wahacz, który został wymieniony na lemfordera i przez następne 60kkm cisza i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,9 AJM 115 Hp Zakupiony 2014-05 205tys. Na dziś dzień 234tyś i hula wszycho. I more power mi się pragnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dniu zakupu 02.06.2010 paszczak miał 240000 a na dzień dzisiejszy 388000, do zimy uda się może 400 przekroczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Passat B5 z 1997 r silnik AHU, oryginalny przebieg 455 tyś km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien jade na wyspe po brata passata przedlift ajm 115 koni brat ma go juz 8 lat kupiony od 1 wlasciciela nigdy nie robione nic przy wtryskach ani turbinie czy kiwaczkach wtryskow,i jezdzil by nim dalej ale gos cofajac wjechal mu w bok i nie warto go robic dostal odszkodowanie wiec oddal go mi,przebieg aktualny 680tys km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.6 sierpień 2014 236kkm (niewyglada na orgianlny) aktualnie 252kkm z czego ponad 80kkm na gazie i jedyny problem to sprzęgło :/, jeśli ktoś by sie znał na tych hydraulicznych sprzęgłach to prosił bym o kontakt pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z innego końca - podejrzewam że najniższy przebieg 105 tys (do 60 tys potwierdzony w ASO (2011 rok) - potem cisza.

Większość nie wierzy chodź nawet mechanik nic podejżanego nie znalazł - z zasady Passat musi robić tysiące kilometrów rocznie i tyle inne argumenty nie są ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój APR 2000rok 260 000km nie wiadomo czy prawdziwy, jechałem ostatnio AFNem z anglii który miał 1 048 000km, przy 500 000 wymieniony dwumas i turbo, wyglądem jak te z allegro po 200 000km... pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój APR 2000rok 260 000km nie wiadomo czy prawdziwy, jechałem ostatnio AFNem z anglii który miał 1 048 000km, przy 500 000 wymieniony dwumas i turbo, wyglądem jak te z allegro po 200 000km... pozdro.

 

Tez miałem okazję jeździć Passatem z ponad 1mln nakręconym i potwierdzam, wygląd jak +/- 200 tys :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis olejek wymieniłem i zapisałem 356 tys km na kartce ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies po kraju jezdzi moj golf tdi z ponad milionem i ma sie dobrze)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Passat b5 1.9TDI 90 KM AHU ponad 371000.Wszystko działa,odpala na dotyk.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności