Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

B5 1999r, 390000km. Motor AFN, od 2 lat chip KCR. Obecnie 140KM i chula az milo. Nie do uwierzenia ale silnik bez grama wycieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1998 205 tys. wątpie aby był prawdziwy :) tymbardziej , że autko zaczyna się sypać ... puki było dobrze to było dobrze ;p jak zaczeło się sypać to leci wszystko po kolei.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

173000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Paska z przebiegiem 197000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passek 99 TDI 140 tys mil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie te autko co trzeba ale podam przebieg bo smieszny , mercedes w203 2007r 32tys km;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

169000 km 2005 r, ale wiem ze był kręcony zegarek, silnik bez wycieków, wszystko oka w czas wymieniane i śmiga.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

170 tyś z papierami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem miał 275 tyś na liczniku a o ile był cofnięty tego nikt nie wie . Silnik grama oleju nie brał aż do momentu gdy go nie zatarłem i teraz kupiłem drugi ma niby międzi 16o-170 tyś . wprawdzie kompresje ma lepszą niz jego poprzednik ale już coś tam leje z pod wału korbowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie 2002 i 287 tys...chyba norma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
170 tyś z papierami.

 

Nie oszukuj się :D Papier w tych czasach to tyle co nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy, passat 1,9 tdi 130KM, 2005r. Od brata 178tys km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek jak w opisie 2.5TDI 336000km, bez żadnej awarii, nigdy nie widział lawety. Przebieg 100% org. Jedynie od około dwóch miesięcy widoczne lekkie przypocenie nad miską i przy moście(choć to drugie możliwe po wymianie oleju się ulało:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 1.8 V20 125KM + LPG 1998 (rej.1999)

Salon w Polsce.

Nalatane 289 000 km (99 proc.pewne)

Motorek pracuje dynamicznie i bez zastrzeżeń.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Niemożliwe powiecie a kłamać nie mam powodu, 1.8 125KM 1997rok z końca listopada. Sprawdzony, wygłaskany. Nic nie cieknie. Tydzień temu jubileusz, 100000 mu padło. A byłem przyzwyczajony do 5 cyferek na liczniku.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

235tyś ponad dwa lata temu sprowadziłem ze stanem 186tyś serwisowany do końca (automat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passek b5 98r kombi, automat 183tyś km kupiłem go niedawno a co do przebiegu to nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego paska jak kupiłem miał 125 000 mil *1.6= 200 000 km

Teraz mam 153 650 mil *1.6= 245 840 km

Jestem pewny przebiegu bo mam pełną książkę servisową i do tego przeglądy MOT,pomijając parę małych awarii to chodzi bez zastrzeżeń.

Dobra niemiecka technologia:luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam przebiegu, ale wymieniłem sprzegło, teraz czas na dwumase, wiec te 220.000 tyś to minimum ma nastukane (licznik 185). Nie wiem co ile leci dwumasa i sprzeglo ale w moim juz czas na to przyszedl.

 

A tak poza tematem, ostatnio czysciłem autko i gadałem z sąsiadem ma cieniasa z 2000 od nowości, salonówka. Od słowa do słowa i doszło do tematu przebiegu. Mówie ze ok 200,000 tyś a chłop do mnie ze on ma 8tyś :) (słownie osiem tysięcy)

 

I naprawde tyle ma, samochód non stop na podworku, do koscioła i raz na jakis czas do rodziny. Wiec takie przebiegi (8 tyś km) na dziesięcio letnie autko się trafiają :) Tylko kto mi takie autko znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności