Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

No na 450 kkm to już jest kozak przebieg :D

 

Ostatnio jak bylem na VAGu u mechanika, to mówił że miał kolesia z A4 z 2003 r co na liczniku miala 180km, a jak ten mechanik sprawdził ją, to miała ponad 320 heh. Koleś się załamał : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak bylem na VAGu u mechanika, to mówił że miał kolesia z A4 z 2003 r co na liczniku miala 180km, a jak ten mechanik sprawdził ją, to miała ponad 320 heh. Koleś się załamał : (
dlatego mam takie zdanie ze jak już kupisz auto z danym przebiegiem, to lepiej nie sprawdzać ile jest faktycznie dla własnego dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dla własnego dobra właśnie jest lepiej sprawdzić... Wolałbym wiedzieć czy jeżdżę padaczką czy młodym autem... Powiem coś tak szczerze - mowa o realnych przebiegach - nie jedno auto które ma nakręcone ponad 300tysi ma znacznie lepszy stan niż te z przebiegami 200-250tyś. Wszystko zależy od stylu jazdy, i warunków ekploatacji, czy auto było pół życia koniem pociągowym itp. Ale chętni na zakup auta mają juz "wbudowane" informację, że im niższy przebieg tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

312 tys.km. 2000 r. przebieg na 100%!, ponieważ 2,5 roku temu kupowałem go z przebiegiem 199 tys.km. od pierwszego wł. w Niemczech z domu, osobiście! Pozdr. PS. W silniku tzn. turbina, wtryski itd nic nie ruszane, odpowiedni styl jazdy to podstawa, no i regularna wymiana oleju /co 10 tys.km./, filtrów itd.

Edytowane przez macvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pasek ma na zegarach 248tyś a to 2005r - nie wąsko co? dodam że zmieniłem auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim liczy sie stan techniczny, zadbane wnętrze a przy tym miło by było gdy na blacie jest około 170 tyś. Ja osobiście wolałbym kupić zadbanego passata z 300 tys niż zjechanego z 170tys, ale dla polaków 200 tyś na liczniku to juz koncówka żywota auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja Jacku, co prawda do prawda. Osobiście uważam, ze nie liczby a stan rzeczywisty powinny przemawiać za autem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

208 tys. przebiegu 1.9 TDI 110KM, 2000r

 

Przebieg oryginalny. Nie jest źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2003 rok, AVF, 367 tys... i dalej jezdze, chociaz juz powoli zaczynaja sie problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś chętny na udokumentowanie przebiegu powyżej 450tyś? Nagroda

 

Co proponujesz za nagrodę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja startuję na przebieg najmniejszy, Rocznik 2004 (koniec roku), 57 500 na liczniku :) Nie cofany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 2002 dochodzi 140000 (sprawdzony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja startuję na przebieg najmniejszy, Rocznik 2004 (koniec roku), 57 500 na liczniku
, no to trzeba jakiś przelicznik zrobić wzg. roku prod.

rocznik 2004, to 6 lat; 57500km/6lat = 9583.33km/r

mój 1998 czyli lat 12, przebieg na rano 159300km; 159300/12 = 13275km/r

Wiadomo auta są z różnych roczników, ciężko to wyliczać i określać, bo wychodzą na wprost średnie roczne przebiegi od roku produkcji. Może jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nagrodę proponuje mini zestaw firmy turtle wax a mianowicie szampon z woskiem zip wax + gloss guard - politura woskowa :) więc nie warto przestawiać licznika ale jeśli ktoś tak ma w rzeczywistości i zechce to udokumentować to z przyjemnością przekaże owe produkty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej liczyc jakos rocznikami :P

 

moj 97rok i ma 152.000 w moich rekach od nowego (salon) chyba najmniejszy przebieg z tych rocznikow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2002r AVB przebieg 380.000 km , usterki to wymiana turbinki no i serwa (zatkane odpływy) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gloss guard

dobre to;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000rok 1.8 benzyna - 125k mil czyli ok 200k km - nie krecony na 100%. Mam go od 1,5 roku. Padl mi tylko kompresor od klimy (200zl) i zamek bagaznika sie nie zamyka. Zawieszenie jeszcze nie zmieniane i nic nie stuka, nie mam luzow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś znajdzie na forum awt z przebiegiem mniejszym niż 100K, to dobry jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie w tamtym tygodniu, u mojego mechanika stał AJM z taxi niemieckiej, jeszcze nie przerejestrowany, z wysranym Turbo. Przebieg 511 tys!!! i nie wiadomo czy nie po korekcie :D. Wow . Pewnie wymiana Turbo, lakierowanie na jakis chodliwy kolor, licznik na 230 i Giełda.... masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności