Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

patrząc na te realne przebiegi , rzędu 250- 350 tyś, to teraz wiem dlaczego ludzie klepią że passat nie jest wcale taki bezawaryjny

 

Tu akurat niema reguły,zauważ że większość samochodów ma "kręcony" licznik.Ludzie poprostu takie auta szybciej kupują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1996r 1.9tdi 210tys niby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian28

witam panowie mój dziadek ma fiata 125 z roku 89 i ma go od nowosci a dopiero wykręcił 16.200km wczoraj sprawdzalem wiem ze to nie nasze ukochane VW ale warte uwagi.dodam ze jest w idealnym stanie jak twierdzi dziadek nigdy go nie sprzeda.:glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,18T 99rok niby 186 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak,ale jeżeli na liczniku jest około 170 tys i coś sie wali to ludzie psioczą ze auto awaryjne, a tak naprawde auto ma dwa razy tyle najechane i nie ma co się dziwić ze od czasu do czasu coś zastrajkuje i dodać

jeszcze, że passaty mają już ponad 10 lat. Pomjając to, dużo samochodów z takimi przebiegami ledwo kwęka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwiecień 2001 ASO VW AutoSpecial - 101 639 km. Chyba czołówka najmniejszych przebiegów na forum z pośród 3BG.....:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może obok przebiegu będziemy pisali średnią ilość km na rok ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rocznik jak w opisie przebieg na zegarach niecałe 200k, a w rzeczywistości pewnie X2 wymienione wisko i świeczki. Leje i jadę i oby tak dalej.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

316tys km rok 98' licznik 100% nie ruszany ,nadal pełen syntetyk oleju nie ubywa nawet 1mm :) dodam ze zrobiony na 130KM i 300NM przy 150tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.6 AHL jak w opisie 1998 r. - na liczniku 264 kkm. Przebieg potwierdzony. Kupowany osobiście od niemca. Co ciekawe - woził nim w weekendy sprzęt do skoków spadochronowych.

Z poważniejszych rzeczy wymieniłem (były oryginalne): Chłodnica, kompletny zawias, dwumasa.

Reszta to koszty eksploatacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasek aktualnie ma 123500km. Produkcja koniec 2000 rejestracja 05/2001. Kupowałem w Niemczech osobiście, prościutko od Niemca, przebieg potwierdzony książką serwisową do samego końca i wszystkimi wydrukami serwisowymi. Faktycznie chyba tak jest bo środek jest utrzymany wręcz salonowo, ale i tak sprawdzę se go pod kątem historii w serwisie Vw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam panowie mój dziadek ma fiata 125 z roku 89 i ma go od nowosci a dopiero wykręcił 16.200km wczoraj sprawdzalem wiem ze to nie nasze ukochane VW ale warte uwagi.dodam ze jest w idealnym stanie jak twierdzi dziadek nigdy go nie sprzeda.:glaszcze

 

A widziałeś na jaki temat tu rozmawiamy?Fiat-no prawie jak Passat... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok-2001 przebieg 216 tys, ale moj rekord jaki widziałem max przbieg to passat rok 2001 o przebiegu 730 tys to jest wynik. polecam stronke http://www.mobile.de tam mozna sie łatwo zaskoczyć jakie nasze paski mają przebiegi. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8T AWT rocznik 2001 na dzień dzisiejszy przebieg to 95704 km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pasior 98 rok 3B AFN ma na balcie już 320kkm (sam zrobiłem 60k km ale niebałem się kupowac z dużym przebiegiem) i mysle że w miare orginalny przebieg, mam nadzieje że dociągne nim 1kk km :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 350tyś 2001 1.9 Tdi 101km :) i kręci się wypluć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na liczniku 143. na prawdę ponad 220 moze 230.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze :) jak stwierdza dość duża część użytkowników ich passaty są cofnięte, kolejna część nie chce się do tego przyznać, a jeszcze inni nic nie wiedzą :) Stawiam, że 1/4 passatów jest cofnięta jak nie lepiej :) Ktoś chętny na udokumentowanie przebiegu powyżej 450tyś? Nagroda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 140000 mil (224000km) i ciagle rosnie!!! Za niecale 3 miesiace urlop i prawie 2000km w jedna strone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności