Skocz do zawartości
jedrus

Czego brakuje Ci na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chriso

dzięki

widzisz, ja głównie skupiony jestem na moim modelu + "mój passat"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skup się na innych działach zanim zadasz pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj brakuje mi na forum tekstu "Trwa cisza wyborcza. Forum jest wyłączone."

Przecież w ten sposób moderatorzy udzielają sobie w ten weekend wolnego, nawet jeżeli forum jest o pewnej części ciała Marymi :)

Nie chcecie trochę wolnego? :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Korzystałem z wielu forum.

Brakuje mi tu działu "Szybkie Pytanie/Szybka Odpowiedź''

Oczywiście dział powinien być widoczny na jednej z pierwszych stron forum.

Można by zadawać szybkie pytania jak ktoś by coś wiedział od razu by odpisywał np. jak wymienić żarówkę, co to za część i.t.p

Co myślicie o takim dziale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namiastką takiego wątku są Pytania nowego użytkownika (dla nadużywających ostrzeżenie).

Trzeba używać wyszukiwarek, czy to forumowej, czy google i samemu się trochę wysilić, a nie stale liczyć na innych użytkowników. Dlatego wątku o jakim piszesz na tym forum nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tu działu sprzedam / kupię / zamienie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także brakuje giełdy. Bez urazy, ale kompletnie nie rozumiem zachowania administracji w tej sprawie.

Jedynym powodem likwidacji giełdy jest branie odpowiedzialności przez administrację za oszustwa, tak zrozumiałem z w/w linków - tu pojawia się pytanie, dlaczego miałaby to robić?

 

Po 1. istnieje wiele możliwości stworzenia tak tego działu, aby w znacznym stopniu zmniejszyć ilość oszustów.

Po 2. user = człowiek, który potrafi myśleć. Potrafi brać za siebie odpowiedzialność i rozumie że powinien być ostrożny. Strasznie denerwuje mnie podejście administracji do userów (analogia rząd - obywatele), którzy wiedzą wszystko najlepiej i muszą pomagać biednym owieczkom :)

 

Moja propozycja na giełdę byłaby taka, część 1sza forum:

2 działy: kupię i sprzedam. W dziale "sprzedam" mogą tworzyć tematy użytkownicy z jakimś stażem i ilością postów. W "kupię" bez ograniczeń.

Transakcje byłyby finalizowane wg uznania kupującego i sprzedającego.

 

2ga część takiego forum, która byłaby najistotniejsza to dział feedback. Każdy user, kupujący lub sprzedający, zakłada tam swój temat. Po zakończeniu transakcji, druga strona z którą dobił (lub nie dobił) targu pisze swoją opinię. Dzięki temu mamy coś ala system komentarzy na allegro.

 

 

Wiem, że pewnie administracja nie weźmie tego jakoś do siebie, ale fajnie byłoby jakby chociaż przez chwilkę zastanowili się nad teraźniejszą sytuacją. Teraz można dostać ostrzeżenie nawet za napomknięcie, że szuka się rzeczy X, co już zakrawa o głupotę :)

 

pozdr :)

Edytowane przez tomek1192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:cenzura:sciana:sciana:sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale "mój passat" brakuje mi możliwości filtrowania po prefixach.

W zakładce "nowe posty" znika menu "Szybkie menu" a szkoda bo by się przydało dla wygody poruszania się po forum.

 

 

Mi także brakuje giełdy. Bez urazy, ale kompletnie nie rozumiem zachowania administracji w tej sprawie.
:wmorde Tomek a co tu jest do rozumienia? Nikt nie lubi jak mu goście zaczynają srać na dywan w salonie. A tak niestety to wyglądało. Forumowicze dymali innych forumowiczów a ci zamiast na policję latali z pretensjami do moherów i adminów. Święty by się wq.....ił

 

Poza tym jest temat "ciekawe aukcje" - inteligentni sobie radzą :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jestem w miarę "świeży" i nie sięgam tych czasów, kiedy było to legalne. No cóż, jeżeli społeczność tego forum tak jak mówicie, jest tak okropnie nieodpowiedzialna i infantylna to mieliście rację usuwając bazarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 działy: kupię i sprzedam. W dziale "sprzedam" mogą tworzyć tematy użytkownicy z jakimś stażem i ilością postów. W "kupię" bez ograniczeń.

To już było.

 

Poza tym trzeba zrozumieć że admin nie ma zamiaru się tłumaczyć wymiarowi sprawiedliwości z tego jakiś user nawyrabiał na forum pod jego kontrolą, zbierać logi, przekazywać i może jeszcze latać po sądach na drugi koniec Polski.

Była już sprawa niby zaufanego, z dużym stażem, forumowicza który wycyckał kilku innych userów.

Dlatego zostawiamy to serwisom typowo handlowym - allegro/olx/ebay itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dziale "mój passat" brakuje mi możliwości filtrowania po prefixach.
Jak to nie ma? Jest i ma sie dobrzeee :) Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje działu sprzedam

"Zdajecie sobie z tego sprawę, że jakieś szacher-machery wychodzą z głupoty ludzi kupujących a nie tych co wałki trzepią. Ostatnio rozmawiałem z adminem czy moderatorem z vag-a i zdziwił się że giełdy u Nas brak. Szkoda, można jakąś klauzulę wstawić (głowy prawników), ruszyć giełdę a reszta ma się pilnować. Tylko opcje z allegro i olx :ok

Ewentualnie dodatkowo można szybko i sprawnie zrobić przy każdym sprzedającym opcje komentarza bądź jakiś przypis (link) do komentów z alledrogo i ludzie będą się pilnować

to tak ode mnie, nie bierzcie tego do serca aczkolwiek przemyślcie :)

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zauważyłeś - jest OLX i Allegro.

 

Większość z ponad 600 postów tutaj dotyczy tematu giełdy. Wałkowany jest od dawna, znamy plusy i minusy takiego rozwiązania.

Stanowisko administracji też jest znane.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zapisywanie manuali napraw wrzucać również w PDF-ie w celu zachowania zdjęć. Z tego co widzę w niektórych instrukcjach napraw nie ma zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym przeczytanie wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak było, a to i tak userzy musieli by zapisywać w pdfie. Sorry za powrótny wpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu w "nowe posty" brakuje mi menu rozwijanego "Szybkie Menu" Przydałoby się dla wygodniejszej nawigacji po forum, a dodanie tego to przecież żaden problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności