Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A pytałeś może czy w ASO dostanie taki komplet na 1 drzwi w rozsądnych pieniądzach? :) Czy trzeba szukać gdzieś zamienników albo z metra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe psrawdzałem jeszcze , ale w Etce sa numery bez ceny , zadzwonię do ASO i sprawdze dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety zegary też dają popalić - byle do wiosny (nie chcę na takim zimnie szarpać się z plastikami bo jeszcze coś pęknie). Ale największym problemem jest rezonans w jaki wpada tylna półka (ta mniejsza - ZA roletą elektryczną) - po prostu dzisiaj jechałem w trasę i radia nie dało się słuchać... Zgłoszę to w ASO ale kiedyś jak o tym wspomniałem to strasznie nosem kręcili, że im się tego robić nie chce i w ogóle auto muszę zostawić na całą dniówkę bo to kupa roboty... nowe auto a w starym plastik fantastic focusie mk2 miałem ciszę podczas jazdy - kupując passata myślałem że sobie poprawię...

 

Wie ktoś jak rozebrać tą tylną półkę z roletą elektryczną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja może dokończę co było z tą roletą:

Pojechał ja do ASO, auto na dniówke zostawił i odebrał.

Podobno wymieniono jakieś zaczepy i roleta rzeczywiście nie skrzypi i wszystko jest OK :)

 

Tylko jak wjechałem do garażu to moim oczom ukazał się komiczny widok:

imag0094wq.jpg

 

wsadzili w mocowania jakieś gąbeczki - mogli dac chociaż czarne :-DD

No ale efekt osiągnięty, dobre gąbeczki nie są złe, więc nie narzekam - półka się uciszyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem półkę i zegary, półka raczej się uspokoiła, nie patrzyłem jeszcze czy są gąbeczki, ale zegary (2 razy smarowali), dalej trzeszczą. (odstawie jeszcze raz :)) Czy u Ciebie problem zniknął? Na tą chwilę występuje raczej tylko na kostce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może ew. oprócz półki i rolety, brzęczeć z tyłu samochodu? Dźwięk jakby drżał plastik wsadzony w zawiasy :D Ale dotykałem półkę i nie ma żadnych luzów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co może ew. oprócz półki i rolety, brzęczeć z tyłu samochodu? Dźwięk jakby drżał plastik wsadzony w zawiasy :D Ale dotykałem półkę i nie ma żadnych luzów :/

 

U mnie drżała ramka tablicy rejestracyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie (w kombi) napieprzała klapka pod którą schowany jest trójkąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za propozycje, rejestrację obadałem-siedzi twardo, zobaczę z tym trójkątem-bardzo możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mi dotychczas wydawało się, że drży osłonka trzeciego światła stopu o szybę (sedan), ale sprawdzę również Wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pozbyłem się Upierdliwego skrzypienia z okolic zegarów, deski rozdzielczej itd. okazało się, że to skrzypi plastik przy lusterku( taka obudowa tego czujnika deszczu i zarazem mocowania lusterka). Skrzypienie wkurzało mnie już od dawna, myślałem, ze to z okolic deski rozdzielczej a to przy lusterku wstecznym te plastiki. Tylko tak sie przenosiło, że nie moglem zlokalizować tego skrzypienia. teraz jak ręką odjął. Jaka wielka ulga, nastała cisza. Taka błachostka a doprowadzała mnie do szału, już kokpit chciałem rozbierać :)

Sprawdźcie u siebie może to też to samo trzeszczy co u mnie. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to, ze w aucie tej klasy, prz stosunkowo mlodym wieku, ludzi musza sie zajmowac takimi bzdurami, zamiast cieszyc sie z jazdy. Niestety polityka ciecia kosztow VW osiaga poziom zenady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najsmutniejsze jest to, ze w aucie tej klasy, prz stosunkowo mlodym wieku, ludzi musza sie zajmowac takimi bzdurami, zamiast cieszyc sie z jazdy. Niestety polityka ciecia kosztow VW osiaga poziom zenady...

Podobnymi bzdurami muszą zajmować się właściciele merców czy bmw za 300-400k, takie czasy. Wystarczy poczytać ich fora.

Edytowane przez genesis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi skrzypią zegary po kilkunastu k km, w bmw 5 początkowe egzemplarze wychodziły z przednią szybą która pod pewnymi kątami zniekształcała obraz, skrzypienie deski też się przewija, do tego głośne zawieszenie bmw 7!!! To jest dopiero skandal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety bmw 5 i X3 mają dużo chorób wieku dziecięcego. Najlepsze w suvie jest zaklejanie plasterkiem na odciski (a na poważnie do tej wielkości izolacją) jakiegoś miejsca w środku nerek, bo szumi na autostradzie. O przepuszczających powietrze uszczelkach - gwizdkach lepiej nie wspomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam X3 z początku produkcji i uwierz mi, passat nie skrzypi w porównaniu z X3 (przebieg bmw 72000)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wampur

witam

Panowie mam podobny skrzypiaco trzeszczacy problem

mianowicie wraz ze wzrostem predkosci w okolicy (tak mi sie wydaje) kratek srodkowego nawiwu albo gdzies w srodku za nimi zaczyna cos drgac, wydobywa sie halas nie jest to skrzypienie ale jakgdyby cos bylo nie dokrecone, wpadl jakis listek i drzy albo jakis kabel??

prosze o pomoc o jakies sugestie co z tym zrobic bo jest to bardzo irytujace a pomaga tylko wlaczone radio

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odkopie temat skrzypiącej deski rozdzielczej ,minęło troche czasu wiec może ktoś już wie co tak hałasuje. u mnie też skrzypi (może bardziej jak by cos było luźne ciężko to opisać) coś w okolicy kratki nawiewu ogrzewania szyby przedniej jakby pod tą własnie kratką. trochę męczy ucho chociaż nie występuje ciągle co jest dziwne może chodzi o temperature nie wiem. Jesli jest ktos kto to przerobił i opanował to prosze sie podzielic wiedzą. dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności