Jump to content

zibi-r

 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About zibi-r

 • Birthday 07/29/1968

Informacje osobiste

 • Imię
  zibi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska

Samochód

 • Generacja
  B7
 • Silnik
  B7 2.0 TDI 140KM (CFFB) DSG
 • Rok produkcji
  2011

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie znalaazłem , ale do czego służy w ukrytym menu sprawdzanie błędów i kasowanie błędów - mam obawy przed uruchomieniem tego bo nie wiem czy nie wystrzeli
 2. moje też z importu , telefon do ASO sprawdzenie VIN i info czy tak czy nie , jak tak akcja
 3. Akcja za mną , na razie tylko 100 kilometrów zrobione - powrót z serwisu , auto zachowuje się podobnie jak po zaślepieniu EGR w B5 , łagodniejsza praca silnika , co do mocy i momentu to subiektywne odczucia , wydaje się że jest lepiej ale wiadomo .... Serwis Krotoski-Cichy Piła miła obsługa , czas 60 minut
 4. Dzięki Waszym poradom na tym wątku zaktualizowałem oprogramowanie na 5238 i mapy na V 13 , wszystko sprawnie , bez problemu , niecałe 2 godziny . Dzięki pab567.
 5. nie znajda bo nie wiedzą , mechanik który mi zawsze naprawia ma kontakty w ASO i jak sprzedałem mu info o tym termostacie to zrobił oczy ,podzwonił do serwisów i nie znali tematu. U mnie zadziałało i teraz temperatura jest jak powinna być - jak sobie przypomnę ten pływający wskaźnik to [email protected]#$%^&*(
 6. 1k0121113a - nr częśći , tylko zadzwoń do serwisu i niech po nr vin sprawdzą czy będzie pasował bo może go nie masz i jest inna przyczyna
 7. NA 80% chodzi o termostat DSG , zwany tez regulatorem temperatury , koszt zakupu 156 zł , wymiana różnie , ale nie jest skomplikowana. Przerabiałem temat , wczoraj wymieniony jest tak jak powinno być czyli 90 stopni normalnie bez pływania. Najlepsze że serwis -Koszalin i Piła nie wie nic na ten temat i szukają różnych przyczyn - ale to tylko serwis.
 8. Witam po dłuższej nieobecności w tym wątku . Wymiana dwumasy - regeneracja w lutym 2011 w Gąskach k/Koszalina / poprzednie moje posty/, przejechane 60 tyś.- z tego 70 % miasto i nic się nie dzieje - to dla tych co się zastanawiają czy nowa czy regeneracja.
 9. Podobno ten problem występuje w autkach z dołożonym alarmem , ja mam to samo ale tylko wtedy kiedy na zamknietym samochodzie chwyce na klamkę , wtedy od zewnątrz nawet po otwarciu-odryglowaniu nie otworzę , ale jest sposób .Otwieram drzwi od środka siadam i na otwartych drzwiach kilkanaście-kilkadziesiąt razy ruszam klamkę otwarcia od środka - i jest ok. Nie wiem z czego to wynika ale u mnie działa i nawet jak na innych drzwiach sie to stanie to ten sposób działa. Brzmi to dziwnie ale naprawde tak jest.
 10. Problem był przerabiany , wina leży po stronie mikroprzełącznika , gdzieś to jest na forum . Ja to przerabiałem a że mam kumatego mechanika to nic nie wymieniał tylko w mikroprzełączniku klapy coś pogrzebał i od 3 lat jest spokój.
 11. A moge bliżej które śruby to może sam dojdę mam już dośc jeżdżenia po mechanikach i wysłuchiwania że się czepiam
 12. Odgrzeje troche temat Od dłuższego czasu borykam się z problemem - jazda na wprost , ostro gaz biegi 3-4 stukanie z przodu i takie samo przy łukach w prawo -nie skręcaniu w prawo ale na łukach przy przyspieszaniu. Końcówki ok, przeguby ok.wewnętrzne i zewnętrzne ,łapy mocowania silnika i skrzyni ok.,żaden mechanik nie wie co to jest , spotkałem się z opinią że tak ma być. Jakieś sugestie? auto jak w opisie.
 13. No tak , ja to przechodziłem , purcha na przednich drzwiach , auto jak w opisie-po gwarancji, ASO zbadało miernikiem , przyjeło zgłoszenie , nawet powiedzieli że to częsta wada wysłali do Poznania i po kilku dniach lipa.Auto nie serwisowane od 2 lat w ASO i to jest główną przyczyną bo serwis by to wychwycił wcześniej. Odwołanie do Poznania i podobna odpowiedź , zastanawiam się na pisaniem bezpośrdnio do Niemców. Purcha jest wokół listwy ozdobnej drzwi. Zobaczymy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy