Skocz do zawartości
kris22bln

samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

no to teraz pozostaje dobranie jakichs silniczkow i do dziela:)

Do czego chcesz to zaadoptować? W zwykle lampy? Mam takie silniczki które mogą pasować. Bo udało mi się je zamontować do audi a4 b5 przed liftem to i do passata Podejda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, do zwykłego reflektora. Ktoś kiedyś pisał, że do A4B5 wrzucił coś chyba z BMW, to może Ty :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to ja. Ja właśnie u siebie poprawiłem fabrykę bo oryginalnie było poziomowanie statyczne a zrobiłem dynamiczne. Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało na pw żeby tu nie zaśmiecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pacjent to lewy bixenon w b5 fl. Przymierzam się do zrzucenia zderzaka,demontażu lampy i naprawy regulacji sposobem kolegi Degrees z tego wątku http://forum.vw-passat.pl/threads/69313-regulacja-swiatel/page2

 

Pozwoliłem sobie skopiować zdjęcie z postu kolegi Trzpień.jpg

U Mnie ten trzpień rusza się względem lampy w kierunkach przód i tył.Zakres ruchu to około 0.5cm. Czy lampa jest jeszcze do uratowania? Dodam że wraz z trzpieniem widać ruch soczewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koledzy, mam gorącą prośbę.. Czy mógłby mi ktoś zmierzyć i podać rozstaw śrub na tym tylnym łączniku(3B0 505 465 / 7M3 411 318) ? To niewielki prosty łącznik, a jego koszt w ASO(ponad 200zł) trochę mnie martwi, więc postanowiłem stworzyć coś podobnego z pręta gwintowanego i przegubów kulowych takich jak do cięgna gazu w wielu pojazdach.

Z góry dziękuję i pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Koledzy, mam gorącą prośbę.. Czy mógłby mi ktoś zmierzyć i podać rozstaw śrub na tym tylnym łączniku(3B0 505 465 / 7M3 411 318) ? To niewielki prosty łącznik, a jego koszt w ASO(ponad 200zł) trochę mnie martwi, więc postanowiłem stworzyć coś podobnego z pręta gwintowanego i przegubów kulowych takich jak do cięgna gazu w wielu pojazdach.

Z góry dziękuję i pozdrawiam forumowiczów.

 

Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie za zimno żeby na dwór wychodzić i mierzyć, pewnie będziesz musiał do wiosny poczekać.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomoże ktoś?

 

 

Na dniach będę montował samopoziom, na takich łącznikach tyle, że kupiłem na Ebay w Niemcowni takie z gumą ochronną, to zmierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie. Ja te przeguby kupiłem zwykłe takie i założyłem do nich uszczelki V-RING VS 8, kupione po 2zł/sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, zawiecha -40 rozstaw elementów wchodzących w czujnik i blachę od belki to 5.5-6 cm... Aczkolwiek przerabiałem blachę mocującą czujnik do karoserii, gdyż miałem z audi allroada, ale starałem się robić jak ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja blachę mocującą czujnik mam ori z ASO, akurat nie była droga. U Ciebie te 55-60mm to jest rozstaw z oryginału czy tyle wyszło po korekcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozmiar zbliżony oryginału, po adaptacji już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK,dzięki, będzie dla potomnych :) Od Kolegi bidzio1 uzyskałem oryginalny wymiar(za co jeszcze raz dziękuję) i wynosi on od śruby do śruby 54mm. Natomiast przedni łącznik to 130mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może ktoś kto radzi sobie w autocad-zie zrobił by rysunki wszystkich blaszek mocujących i cięgien dla potomnych??

Ja szukam blaszki mocowania czujnika przód 3B0 941 291. Może ktoś ma ją na zbyciu??:)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy sterownik od regulacji świateł trzeba montować w bagażniku??

Czy nie można go zamontować w okolicach skrzynki bezpieczników??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności