Skocz do zawartości
k0b3

Problem z systemem audio Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się nie pocieszyłem. We wtorek miałem włamanie do auta i ukradli mi MFD DVD :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a żeby tym co to zrobili łapy ktoś połomał w kilkunastu miejscach o_O masakra że ktoś ma sumienie do takich rzeczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to moga krasc. mam autocasco.

 

 

mam problem ze zdjeciem pedalu gazu bo nie moge zlokalizxowac tej sruby ;/ help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to jest ona w dolnej lewej jego części pod taką zaślepką którą trzeba wcześniej wyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po lewej stronie pedału jest zaślepka, zdejmij ją i odkręć srubę, ciągnij pedał do góry do siedzi w podłodze na zatrzaskach

 

p.s. Też mam AC i co z tego. Kłopotu co niemiara :-(

Ubezpieczenie w COMPENSA i od zgłoszenia w środę rano cisza. Nie mogę się doczekać nawet na telefon od rzeczoznawcy czy likwidatora (nie wiem jak on się tam nazywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie-jestem nowym posiadaczem passata b6. chcialbym opisac swoj problem moze tu znajde pomoc. otoz kupilem auto uderzone,przed sciagnieciem deski system audio smigal na 100%. po blacharzu i lakierniku oraz montarzu deski w glosnikach po podlaczeniu radia slychac tylko takie delikatne "pierdzenie" a muzyke jak sie da na maxa to ledwo ledwo cos tam brzeczy. dodam ze jest to system audio ze wzmacniaczem.vag nie pokazal zadnych bledow, przewody pod tapicerka o ktorych pisal kolega wyzej sa ok. gdzie moze tkwic problem?? pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź połączenia na słupkach, w tych gumach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie sa objawy jak wypnie się albo uszkodzi wzmacniacz. Sprawdz połaczenia pod fotelem kierowcy, vag nie zawsze pokazuje błedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polaczenia na tych gumach wszystkie sa ok sprawdze jeszcze dzis wzmacniacz to wieczorem cos napisze. dzieki pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjechal elktryk i znowu nic... pomierzyl wszystko miernikiem i wszystko ok a moje radio dalej nie gra.../ szukam kogos kto ma wzmacniacz zeby moj podpiac do innego passata. obdzwonilem kilku znajomych i okazuje sie nie nikt nie ma wzmacniacza oryginalnego. a czy jesli do kostke ktora idzie do wzmacniacza podlacze bezposrednio glosniki to zagra? czy od radia leci wszystko przez modul komfortu dopiero potem do wzmacniacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie bierzesz pod uwagę, że ktoś się w którymś z warsztatów zabawił i zwyczajnie spalił ci głośniki? Może warto wydać parę złotych na jednego działającego byle jakiego padalca i podpiąć go bezpośrednio do wzmacniacza na próbę? Tak tylko kombinuję :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji-w kazdym z warsztatow auto stalo bez deski i bez radia-byla wymontowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam zwykle radio RCD 300 na plytki audio CD... Jak slucham radia FM po cichu to zanika mi glos w jednym przednim glosniku z mojej strony , jak dam glosniej to to zaczynaja wszystkie grac normalnie ale jak zrobie ciszej to po chwili znowu glos zanika w jednym glosniku...co to moze byc?? Jak slucham plytki CD to wszystko ok nic sie takiego nie dzieje tylko jak radyjka... Co to moze byc??

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam. Posiadam zwykle radio RCD 300 na plytki audio CD... Jak slucham radia FM po cichu to zanika mi glos w jednym przednim glosniku z mojej strony , jak dam glosniej to to zaczynaja wszystkie grac normalnie ale jak zrobie ciszej to po chwili znowu glos zanika w jednym glosniku...co to moze byc?? Jak slucham plytki CD to wszystko ok nic sie takiego nie dzieje tylko jak radyjka... Co to moze byc??

nikt nie ma takiego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miesiąc temu miałem podobny problem tylko że głos zanikał podczas słuchania radia i płyt. Ponieważ mam zamontowany zestaw głośnomówiący zacząłem sprawdzać od połączeń radio-zestaw-głośniki i pomogło. Inaczej mówiąc po dociskałem wszystkie złączki, kostki itp.W moim przypadku musiało się po luzować jakieś połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

stawiam na to, że przerywa po prostu potencjometr od głośności. Myślę, że wystarczy go przeczyścić preparatem w sprayu do potencjometrów typu "kontakt" oczywiście po demontażu radia i dostaniu się do środka.

pozdrawiam Arek

Witam. Posiadam zwykle radio RCD 300 na plytki audio CD... Jak slucham radia FM po cichu to zanika mi glos w jednym przednim glosniku z mojej strony , jak dam glosniej to to zaczynaja wszystkie grac normalnie ale jak zrobie ciszej to po chwili znowu glos zanika w jednym glosniku...co to moze byc?? Jak slucham plytki CD to wszystko ok nic sie takiego nie dzieje tylko jak radyjka... Co to moze byc??

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

nikt nie ma takiego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak mysle,moze sie myle jak by byl to potencjometr to by tez tak sie dzialo na CD a tu sie dzieje tylko przy radiu FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, logiczne ale chyba warto sprawdzić. Jak będziesz miał usterkę pokręć trochę tym potencjometrem tam i z powrotem, ustaw go w innym miejscu niż była usterka a ścisz na kierownicy multi (oczywiście jak masz).

Pozdrawiam Arek.

Ale tak mysle,moze sie myle jak by byl to potencjometr to by tez tak sie dzialo na CD a tu sie dzieje tylko przy radiu FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy wznawiam temat

Mam ten sam problem tylko że w passacie B6 1,9 tdi, zdjołem dywanik i żadna wiązka tam nie idzie ale za to idzie w progu. Nie moge zlokalizować tego kabla miał ktoś w takim passacie do czynienia z tymi kablami. Prosze o szybko podpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności