jacekm
-
Liczba zawartości
13 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O jacekm
- Urodziny 06/17/1982
Informacje osobiste
-
Imię
jacek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
gora
Samochód
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 140KM (BKP) DSG
-
Rok produkcji
2005
-
Dziwna praca silnika passat B6 2.0tdi BKP
jacekm odpowiedział oczko18 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
u mnie jak wymienialem dwumas nie bylo zadnych drgan tylko go slychac pod spodem bylo jak by dwoma talerzami ktos strzelal -
Dziwna praca silnika passat B6 2.0tdi BKP
jacekm odpowiedział oczko18 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
dzisiaj wymienilem filtr paliwa nic to nie dalo.przyjechalem z trasy wlasnie i zauwazylem tez ze swiatelko w srodku razem z tymi obrotami delikatnie przygasa i sie rozjasnia moze to cos z ladowaniem? -
ja zauwazylem w swoim od niedawna dziwna prace silnika jak jest rozgrzany tzn na wolnych obrotach pracuje tak jak by mu czegos brakowalo tzn faluje ale na obrotomierzu tego nie wiidac tylko slychac silnik.wkurza mnie to;/ czy wymiana filtra paliwa pomoze?a moze pompki? filtr paliwa nie byl od nowosci wymieniany raczej. od czego zaczac??
-
Dziwna praca silnika passat B6 2.0tdi BKP
jacekm odpowiedział oczko18 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
ja od jakiegos czasu zaobserwowalem jak na rozgrzanym silniku obroty delikatnie faluja tak jak by mu czegos brakowalo. nie sa to wielkie falowania bo na obrotomierzu nie widac nic ale slychac i mnie to denerwuje;/ moze filtr paliwa? nie byl chyba od nowosci wymieniany a moze wtryski? napisze ktos cos na ten temat?? -
tez tak podejrzewalem ale niemiaszki po podlaczeniu do kompa stwierdzili ze jest ok....
-
Witam, Panowie moze mi ktos pomoze heh passat 2.0 tdi 140km-padl mi na autostradzie w niemczech jakies 10 godzin temu.... zapalila sie kontrolka od swiec cos tam jeszcze na komputerze ale nie zdazylem przeczytac juz co bo zniklo a musialem uciekac na awaryjny pas. do tej chwili nie odpalil/dobrze ze mam wykupione ADAC/ sciagneli mnie na warsztat na warsztacie podpieli pod kompa niby wszystko ok dalej nie odpala. na koncu powiedzieli ze to pompa wysokiego cisnienia. jest to mozliwe? pewnie jest ale czy to prawda ? moze poprostu jakas glupote filtr itd? moze ktos mial podobna przygode?
-
Passat B6 2.0TDI 140km problemy z odpalaniem nierówna praca silnika
jacekm odpowiedział temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam, Panowie moze mi ktos pomoze heh passat 2.0 tdi 140km-padl mi na autostradzie w niemczech jakies 10 godzin temu.... zapalila sie kontrolka od swiec cos tam jeszcze na komputerze ale nie zdazylem przeczytac juz co bo zniklo a musialem uciekac na awaryjny pas. do tej chwili nie odpalil/dobrze ze mam wykupione ADAC/ sciagneli mnie na warsztat na warsztacie podpieli pod kompa niby wszystko ok dalej nie odpala. na koncu powiedzieli ze to pompa wysokiego cisnienia. jest to mozliwe? pewnie jest ale czy to prawda ? moze poprostu jakas glupote filtr itd? moze ktos mial podobna przygode? -
Witam, Panowie moze mi ktos pomoze heh passat 2.0 tdi 140km-padl mi na autostradzie w niemczech jakies 10 godzin temu.... zapalila sie kontrolka od swiec cos tam jeszcze na komputerze ale nie zdazylem przeczytac juz co bo zniklo a musialem uciekac na awaryjny pas. do tej chwili nie odpalil/dobrze ze mam wykupione ADAC/ sciagneli mnie na warsztat na warsztacie podpieli pod kompa niby wszystko ok dalej nie odpala. na koncu powiedzieli ze to pompa wysokiego cisnienia. jest to mozliwe? pewnie jest ale czy to prawda ? moze poprostu jakas glupote filtr itd? moze ktos mial podobna przygode?
-
Koło dwumasowe do DSG-gdzie kupić?
jacekm odpowiedział Krawcol82 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
witam-kupilem passata uderzonego juz jest poskladany a problem okazauje sie taki iz skrzynia biegi zmienia normalnie ale jak puszczam gaz cos strasznie trzesie i tlucze az strach jechac. podobno to cos wspolnego z dwumasem czy tak? aha i jak go odpalam slychac takie metaliczne dzwieki jak bywlasnie ze skrzyni. -
nie ma takiej opcji-w kazdym z warsztatow auto stalo bez deski i bez radia-byla wymontowana.
-
przyjechal elktryk i znowu nic... pomierzyl wszystko miernikiem i wszystko ok a moje radio dalej nie gra.../ szukam kogos kto ma wzmacniacz zeby moj podpiac do innego passata. obdzwonilem kilku znajomych i okazuje sie nie nikt nie ma wzmacniacza oryginalnego. a czy jesli do kostke ktora idzie do wzmacniacza podlacze bezposrednio glosniki to zagra? czy od radia leci wszystko przez modul komfortu dopiero potem do wzmacniacza?
-
polaczenia na tych gumach wszystkie sa ok sprawdze jeszcze dzis wzmacniacz to wieczorem cos napisze. dzieki pozdroo
-
witam panowie-jestem nowym posiadaczem passata b6. chcialbym opisac swoj problem moze tu znajde pomoc. otoz kupilem auto uderzone,przed sciagnieciem deski system audio smigal na 100%. po blacharzu i lakierniku oraz montarzu deski w glosnikach po podlaczeniu radia slychac tylko takie delikatne "pierdzenie" a muzyke jak sie da na maxa to ledwo ledwo cos tam brzeczy. dodam ze jest to system audio ze wzmacniaczem.vag nie pokazal zadnych bledow, przewody pod tapicerka o ktorych pisal kolega wyzej sa ok. gdzie moze tkwic problem?? pomocy!
