Skocz do zawartości
k0b3

Problem z systemem audio Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy wznawiam temat

Mam ten sam problem

????

Pytanie jaki :ocochodzi

zdjąłem dywanik i żadna wiązka tam nie idzie

jak nie masz wzmacniacza pod siedzeniem to i nie ma wiązki ;)

 

Na początek podepnij się i zrób diagnostykę , opisz jeszcze co się stało/dzieje bo post nic nie wnosi nie wiadomo o co chodzi :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego radyjko normalnie sie załancza i nagle sie wyłancza czasem po 5minutach czasem po 10minutach. W sumie to nawet nie radyjko tylko dzwięk bo reszta działa bez zarzutu(wyświetlacz, przyciski, dzwiek klawiszy). Prubowałem go podłączyć pod VAGA ale nie chce łączyć nie wiem co jest grane, może dlatego że mam Polskiego VAGA 4,9 kabel do passata b5 z 1999roku pasował i działał wiec tutaj też powinien, w skodzie octavi II z tym samym silnikiem(1,9 tdi 105KM BXE) tez nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego radyjko normalnie sie załancza i nagle sie wyłancza czasem po 5minutach czasem po 10minutach. W sumie to nawet nie radyjko tylko dzwięk bo reszta działa bez zarzutu(wyświetlacz, przyciski, dzwiek klawiszy). Prubowałem go podłączyć pod VAGA ale nie chce łączyć nie wiem co jest grane, może dlatego że mam Polskiego VAGA 4,9 kabel do passata b5 z 1999roku pasował i działał wiec tutaj też powinien, w skodzie octavi II z tym samym silnikiem(1,9 tdi 105KM BXE) tez nie działa.

 

kabel od b5 do b6 nie podejdzie, inna komunikacja.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego radyjko normalnie sie załancza i nagle sie wyłancza czasem po 5 minutach czasem po 10 minutach. W sumie to nawet nie radyjko tylko dzwięk bo reszta działa bez zarzutu(wyświetlacz, przyciski, dzwiek klawiszy).

 

1/Napisz jeszcze co to masz jest za radyjko ;)

 

radyjko normalnie sie załancza i nagle sie wyłancza czasem po 5minutach czasem po 10minutach.

jeśli wszystko dobrze połączone , to zdaje się że końcówka mocy w radyjku padła , taki objaw jest w tej usterce że na początku dźwięk jest a po chwili 5-15 min cisza ;)

 

Próbowałem go podłączyć pod VAGA ale nie chce łączyć nie wiem co jest grane, może dlatego że mam Polskiego VAGA 4,9 kabel do passata b5 z 1999roku pasował i działał wiec tutaj też powinien, w skodzie octavi II z tym samym silnikiem(1,9 tdi 105KM BXE) tez nie działa.

 

No i działać nie będzie ten kabelek , bo on bodajże diagnozuje fury do 2002-2003r ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego radyjko to rcd 300 mp3, kolego czy końcówke mocy w tym radyjku warto naprawiać czy lepiej nowe radyjko kupić, a może da sie zamontować zwykłe radio i jakas ładną zaslepke?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Jak bys mógł przesłać link do kabelka który mi bedzie działał w octavi 2 1,9 tdi i passat b6 1,9tdi. Program jaki mam to polski VAG 4.9. Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego radyjko to rcd 300 mp3, kolego czy końcówke mocy w tym radyjku warto naprawiać czy lepiej nowe radyjko kupić, a może da sie zamontować zwykłe radio i jakas ładną zaslepke?

Na te pytanie odpowie już gość z serwisu elektroniki . Jeśli naprawa będzie droga możesz rozejrzeć się zawsze za podobnym radyjkiem lub MDF2 DVD, a najlepszym rozwiązaniem byłby RNS 510 ceny znajdziesz w internecie .

 

Jak bys mógł przesłać link do kabelka który mi bedzie działał w octavi 2 1,9 tdi i passat b6 1,9tdi. Program jaki mam to polski VAG 4.9. Dzieki za pomoc

Ja mam ori kabelek ADAKO :) , zapraszam do lektury KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie 
Podpinam się tutaj , passat b6 
Działaj tylko te małe głośniczki wysokotonowe reszta kompletna cisza gdzie szukać przyczyny? Może to być wina radia ? Czy raczej glosniki do wymiany? Czy szukać po kablach? Nie wiem od czego zacząć. Jakieś porady? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności