Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie kwestia kafelków ? :) Nie każdemu przypada do gustu (wiadomo... o gustach się nie.... ). Co do samego WP >> WP7 lub nawet WP7.8 w porównaniu do WP8 to jest różnica. Na jakim miałeś okazję pracować ?

 

ps. jesli chodzi o wygląd systemu to andek wypada lepiej. Jednak nawet 4 rdzeniowy procek andkowi nie pomaga gdy na telefonie jest wiecej zainstalowanych aplikacji. WP8 nie ma tego problemu. W końcu coś normalnie działa.

 

ok... już nie spamuje.

 

 

największa porażka wp to dla mnie brak możliwości normalnego szybkiego wgrania sobie tego co chcesz, android podłączasz do kompa i już masz jako pamięć i se wrzucasz usuwasz co chcesz w wp to tragedia jakieś popieprzone chmury (ktoś kto to nadzoruje ma zapewne dostęp do naszych danych), program bez którego nie wrzucisz sobie szybko na telefon np zdjęć czy muzy no i aplikacje niestety zdecydowana większość jest inna i gorsza od tych z androida i podejżewam że jeszcze sporo wody w rzece upłynie zanim wp zbliży się do andka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iOS to hermetyczny system który obsługuje 10 urządzeń. Antek to system otwarty obsługujący 1000 urządzeń. Wiadomo że nie.będzie chodził tak płynnie jak iOS. iCrap to przereklamowany produkt tak samo jak i Steve Jobs i jego innowacyjność. Nie mówię że to.bubel Ale dzisiaj apple niestety niczym już nie masakruje tak jak.kiedyś dźwiękiem, wyświetlaczem czy wynikami w.benchmarkach (szybkością). Z.resztą nie wyobrażam siebie mieć dziś urządzenie multimedialne i robić na nim tylko to na co pozwoli producent. Zero możliwości dopasowania systemu pod swoje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał masz rację jeśli chodzi o iOS ale powiem Ci jaka jest prawdziwa różnica pomiędzy Androidem a iOS: iOS poprostu działa, ma wszystko co podstawą jest do używania smartfona, nie muli go a dodatki jakie są dostępne w Andku już dawno przestały mnie bawić. Jeżeli ktoś chce, tak jak Ty bawić się w różne zmiany ROMów i mieć mnóstwo aplikacji które mu np podają dane techniczne sieci do której jest podłączony to Andek jest super. Ale Ci którzy chcą fona z navi, kamerą i mailem i nie chcą dociekać czemu im go muli to iOS jest chyba najlepszym rozwiązaniem, nie sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Endrjiu

Jako użytkownik iOS7 i archaicznego androida 2.1 muszę przyznać, że Apple zrobiło naprawdę przyjemny i stabilny system. Problemem jest natomiast to, że iOS7 wygląda koszmarnie i też zaczyna przymulać na starszych komórkach+barteria schodzi coraz szybciej. Ja właśnie jestem na etapie powrotu do androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
największa porażka wp to dla mnie brak możliwości normalnego szybkiego wgrania sobie tego co chcesz, android podłączasz do kompa i już masz jako pamięć i se wrzucasz usuwasz co chcesz w wp to tragedia jakieś popieprzone chmury (ktoś kto to nadzoruje ma zapewne dostęp do naszych danych), program bez którego nie wrzucisz sobie szybko na telefon np zdjęć czy muzy no i aplikacje niestety zdecydowana większość jest inna i gorsza od tych z androida i podejżewam że jeszcze sporo wody w rzece upłynie zanim wp zbliży się do andka

 

To co opisujesz nie ma miejsca w WP 8 :) Podłączasz... i pamięć masowa działa. Aplikacje co prawda na WP sa inne i brak mi np Sygica czy Automapy ale za to google maps i aplikacja Here+ Maps działa perfekcyjnie.... No i jest darmowa w przeciwieństwie do tych na Andka (wiem... można spiracić jak ktoś woli). WP się rozbudowywuje.... a poczatki są jak wiadomo trudne. GDR3 (akutalizacja) które ma wejść w grudniu ma jeszcze polepszyć pracę. Poczekamy.. zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał masz rację jeśli chodzi o iOS ale powiem Ci jaka jest prawdziwa różnica pomiędzy Androidem a iOS: iOS poprostu działa, ma wszystko co podstawą jest do używania smartfona, nie muli go a dodatki jakie są dostępne w Andku już dawno przestały mnie bawić. Jeżeli ktoś chce, tak jak Ty bawić się w różne zmiany ROMów i mieć mnóstwo aplikacji które mu np podają dane techniczne sieci do której jest podłączony to Andek jest super. Ale Ci którzy chcą fona z navi, kamerą i mailem i nie chcą dociekać czemu im go muli to iOS jest chyba najlepszym rozwiązaniem, nie sądzisz?

 

Czesciowo moge sie z Toba zgodzic.

To czym Apple do tej pory deklasuje konkurencje, to jakosc wykonania, choc roznice juz sa coraz mniejsze (HTC, Sony tez nauczyly sie juz uzywac szkla i aluminium, choc ja nie mam jakiegos parcia na te tworzywa - ale fakt - wygladaja po prostu lepiej).

Co do systemu - oczywiscie, ze nic sie nie tnie, i taki iPhone chodzi plynniej od Smarta HTC czy Sammiego, ktory jest na papierze 3 razy mocniejszy - choc i tu, roznice sa juz coraz mniejsze - ale jak napisalem - nowy Samsung jest juz mocniejszy od mojego laptopa...:/

Dodatki w Antku - jest ich mnostwo, ale trzeba troche posiwecic czasu, zeby znalezc cos dobrego, bo aplikacji sa setki tysiacy, a ja np mam gdzies 60-70, z czego regularnie uzywam moze 20-30.

I lubie bawic sie w te *******y, bo wtedy wiem, ze mam wszystko "w garsci". Telefon chodzi tak jak ja chce, robi to co ja chce i wyglada tak jak ja chce.

iPhone - mowisz - to idealny smartfone dla tych, ktorzy nie bawia sie w kombinowanie z Antkiem. OK, jesli dzwonisz, pstrykasz fotki to OK, ale jak jest np z wyslaniem komus mp3? Albo zgraniu na kompa? Kiedys to bylo niemozliwe bez jailbreaka, nie wiem jak jest teraz.

I jesli o mnie chodzi, to nie jestem znowu jakims fanem modyfikacji (tydzien temu, wrzucilem pierwszego w zyciu Customa na N2 - przy okazji - rewelacyjny) ale majac iPhona, nie wyobrazam sobie, zebym nie mogl sciagnac czegos z YT czy nie moc odebrac od kogos mp3 przez BT.

I cena tez chyba nie jest bez znaczenia (tylko prosze, zeby nikt nie wyjezdzal z tekstem, ze nie stac mnie, to go nie mam, bo to lichy kontrargument) - 1000 dolarow / 900€ za najbardziej dopasiona wersje iP5S? Serio? Samsung cala reszta tez oczywiscie wola za swoje flagowce horrendalnych kwot, ale Apple od zawsze byl zupelnie w innym wymiarze.

Kiedys moze kupie sobie iPhone´a (wczesniej upewniajac sie, ze mozna go odblokowac oczywiscie) zeby sprawdzic czy ten system jest rzeczywiscie warty tylu wyrzeczen (m.in. absurdalnego formatu ekranu, czy gniazda ladowania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak jest np z wyslaniem komus mp3?

Żona i córka używają mojego konta na iTunes - któreś z nas kupi kawałek to reszta już go ściąga (automatycznie lub manualnie - zależy od ustawień) bez dodatkowych kosztów. Raz kupiony kawałek u nich zawsze jest mój i mogę go na CD/DVD nagrać kiedy mi się podoba.

Brak możliwości przesłania tego przez BT wynika z chęci zarobienia większej kasy przez Apple i przestrzegania praw autorskich (nie bronię, nie chwalę - wyjaśniam)

 

zebym nie mogl sciagnac czegos z YT

nie potrzebne mi to. Jak coś znajdę na YT interesującego używając iPhona - mogę to odrazu wrzucić na odtwarzanie na TV

 

 

I cena tez chyba nie jest bez znaczenia

Drogie, przyznaję. iP 5 którego używam na 2 letnim kontrakcie wyniesie mnie ok 4000 PLN. Ale mam już go rok a wszystkie poprzednie Andki (ostatni to był HTC Sensation SE) po pół roku zaczynały się mulić. Nawet iOS7 narazie go nie spowolnił a żywotność baterii się poprawiła. Jeżeli wytrzyma mi jeszcze rok to mnie to taniej wyniesie niż nowy phone z andkiem co 8 miechów.

 

Kiedys moze kupie sobie iPhone´a (wczesniej upewniajac sie, ze mozna go odblokowac oczywiscie)

Jeślichodzi o sim-locka to napewno można go kupić odblokowanego. W jailbrake się nie bawiłem bo jak coś w phonie siadło to szybki tel do servisu, po 3 godz i wizycie w sklepie Apple miałem nowego Phona. A po 10 min od włączenia wszystko było na nim przywrócone z automatycznego back-up który automatycznie się uruchamia gdy fon jest podłączony pod ładowarkę i w zasięgu WI-FI.

 

czy ten system jest rzeczywiscie warty tylu wyrzeczen

Prawdę mówiąc, osobiście mi się nie wydaje żebym czegoś się wyrzekł.

 

Albo zgraniu na kompa?
MP3 - są zawsze w iTunes na kompie, nawet jeśli zakupisz przez fona to i tak ściągną się na kompa automatycznie. Fotki również - funkcja iCloud. Do tego jeśli ja robię fotki to żona je ma u siebie na kompie, ja mam jej i córki również. Jedziemy na wycieczkę, każdy sobie pstryka a później i tak wszyscy mamy do tego dostęp, nawet gdy pozostałych fonów w danym czasie w domu nie ma.

 

Sony strasznie poprawiło jakość i specyfikację swoich andków, Samsung trochę zwolnił z rozwojem, HTC (jak narazie mój faworyt) jest gdzieś blisko nich. Parę lat temu czytałem artykuł na temat HTC, rozebrali któryś model na części i kupili te same części sami aby złożyć nowy telefon. Oczywiście nie byli w stanie ale podzespoły ich kosztowały 115 dolarów. Cena detaliczna tego telefonu wynosiła wtedy 600 dolarów. Oczywiście Apple znacznie więcej sobie woła, wątpię aby znacznie więcej za podzespoły zapłacili ( do niedawna ekrany kupowali od Samsunga) ale jak już wyżej napisałem, ich fone ma lepszą żywotność niż Android więc czy to są źle wydane pieniądze?

W firmie do dej pory brat używa 3GS bo to porostu nadal działa, żona ma 4 - iOS7 go zmulił, wróciłem do iOS6 na nim i wszystko gra. A ta 4ka ma już prawie 3 lata...

 

---------- Dodano o 21:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:37 ----------

 

To czym Apple do tej pory deklasuje konkurencje

Teraz to już chyba konkurencje deklasuje Apple ;)

Edytowane przez adam75pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam no właśnie wszystko też sprowadza się do tego że ty za ten kawałek musisz zapłacić ;)

 

Aple cały czas ogranicza swoich użytkowników trochę to niezrozumiałe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam no właśnie wszystko też sprowadza się do tego że ty za ten kawałek musisz zapłacić

I co z tego? raz zapłacę i zawsze mam do niego dostęp. Kupisz nowego kompa - Logujesz się do nich i ściągasz. HDD Ci padnie - kupisz nowy itd... Do tego NAgrasz to w formacie MP3 na DVD i w aucie gra.. Płyta się porysuje - nagrasz ponownie.

Gdzie widzisz problem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adas każda mp3 ściąga się za darmo.. Po co płacić?? wszędzie jest tego na pęczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adas każda mp3 ściąga się za darmo.. Po co płacić?? wszędzie jest tego na pęczki...

Sciągniesz na kompa, wgrywasz na fona, zmienisz kompa - musisz kopiować... Pierdzielenie o szopenie. Tak zapłacę ale mam później spokój. Za wygody się płaci. Ile razy sciągnąłeś kawałek który nie był tym co miał być? ;)

 

---------- Dodano o 22:04 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:03 ----------

 

Pzatym niedługo się to ściąganie skończy... Blokują dostęp do torrentów już przez ISP...

 

---------- Dodano o 22:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:04 ----------

 

nowy Samsung jest juz mocniejszy od mojego laptopa...:/

TV już są z dwu-rdzeniowym prockiem - ile lat ma Twój laptop??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy z torrentow nie korzystałem i nie będę.... Zdarzylo sie- dawniej - ze zassalo nie to co trzeba....

Jak przysmak na typowego poloczka ja wole kombinowac;)

A z kopiowaniem.... Wrzucam wszystko na dysk przenośny, właśnie szukam nowego bo 1 tb pełny... Wrzucam i mam. Za darmo.

Ale każdy lubi co chce...

 

@Sławek,

ja korzystam z klawiatury Go keyboard. Fajna jest. Są dostępne rózne języki, ja mam pl i ang. Można ja fajnie spersonalizowac. Ściagnij i spróbuj, polecam;)

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam iPhone i jest mi z nim dobrze. To ze nie mogę mieć widzetow czy nie mogę zmienic klawiatury to - nieoszukujmy sie nie jest najważniejsze. Wszyscy w koło mówią ze iOS do dupy itd. Ale 60% ruchu sieciowego na urządzeniach mobilnych jest generowana na iOS. Kolega kilka postów wyżej dał bardzo dobry przykład- iCloud. Robisz notatke na iPhone to masz na iPadzie. Rynek jest przescycony Androidem. Tani telefon z tym systemem w ogóle nie ma sensu do tego dochodzi kwestia wsparcia. 3 letni iPhone 4 dostał iOS 7. Jako kolejny argument dodam bardziej dopracowane aplikacje. Nie widzę sie juz. androidem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adas każda mp3 ściąga się za darmo.. Po co płacić?? wszędzie jest tego na pęczki...

dokładnie to miałem na myśli Adaś ;) kolega mnie wyręczył... ale skoro Cię stać to nikt Ci tego nie zabroni,

ja mam opinię na temat produktu taką:

 

Wolę wydać 2000 i kupić Samsunga w ANDKU niż wydać 4000 za nowego Aple ;p z fajną kolorową obudową ;p i koniecznością płacenia za utwory nie mówiąc już o komunikacji z innymi urządzeniami za pomocą BT ;) Twój wybór my mamy jednak inne zdanie ;)

 

Pzatym niedługo się to ściąganie skończy... Blokują dostęp do torrentów już przez ISP...

jeszcze nigdy muzy nie ściągałem przez torrenty, no może raz jest kupe innych możliwości ;) również darmowych...

Ściągasz apkę i wszystko przesyłasz bezprzewodowo na tel ;)

 

Nie znam i nigdy się tym do końca nie interesowałem iPhonem oczywiście, ale powiedz czy możesz ustawić w ogóle jako swój dzwonek dowolna mp3 czy tylko wybrane z katalogu ;) tzw narzucone marketingowe dzwonki żeby każdy kojarzył z danym produktem ?

 

I co z tego? raz zapłacę i zawsze mam do niego dostęp. Kupisz nowego kompa - Logujesz się do nich i ściągasz. HDD Ci padnie - kupisz nowy itd... Do tego NAgrasz to w formacie MP3 na DVD i w aucie gra.. Płyta się porysuje - nagrasz ponownie.

Gdzie widzisz problem?

 

A gdzie widzisz problem żeby pobrać na nowo muze, kupie nowego kompa to do starego podlączam USB i w ciągu 2h mam wszystko skopiowane, filmy muze i foty, jak płyta się porysuje to nagrywam za 1zł nową jeszcze mi się nie zdarzyło, podajesz na prawdę absurdalnie skrajne przypadki :) no ale skoro nie przeszkadza Ci za to płacić to twoja wola, twoja kasa ;)

 

NIGDY iPHONE ! :)

 

Powiem Ci tak, jak miałbym wydać kupę kasy i kupić telefon dla LANSU i SZPANU ;) bo wg mnie z takiego powodu ludzie kupują APLE iPhone

 

to kupiłbym :

 

208_motorola_aura_trafia_do_sprzedazy_ze_zlotem_i_diamentami.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żona i córka używają mojego konta na iTunes - któreś z nas kupi kawałek to reszta już go ściąga

Burzuj kupuje empetrojki;) Nie no spoko. Wolno Ci. Ja mp3 zasysam w telefonie za darmo. Od Samsunga dostalem 50GB w dropboxie i 25GB od operatora, wiec troche miejsca na te mp3 mam;)

Ale iTunes nie ma wszystkich mp3, i czesto mp3 pierwsze pojawiaja sie na nieoficjlanych sererach (naszych przyjaciol ze wschodu).

To tez powod, dla ktorego iTunes mnie nigdy nie ujelo.

 

 

nie potrzebne mi to

No wlasnie. A mi potrzebne. Roznimy sie, dlatego Ty masz iP a ja N3;)

 

eślichodzi o sim-locka to napewno można go kupić odblokowanego. W jailbrake się nie bawiłem bo jak coś w phonie siadło to szybki tel do servisu, po 3 godz i wizycie w sklepie Apple miałem nowego Phona.

To na pewno zaleta jablka, choc skoro kupujemy telefon za kwote 4 razy wyzsza niz jego wartosc, to moga nam odpalic drugi za free;)

Ja z serwisem nie mialem nigdy problemu (tu, u szkopow), mimo ze oddawane telefony zywsze byly zmodyfikowane. Ale teraz dzieki Knox, wszystko niestety sie zmieni - choc i to bedzie (juz mozna, i nawet sam przetestowalem) obejsc.

 

Prawdę mówiąc, osobiście mi się nie wydaje żebym czegoś się wyrzekł.

No wszyscy iPhonowcy tak mysla;)

 

 

Fotki również - funkcja iCloud. Do tego jeśli ja robię fotki to żona je ma u siebie na kompie, ja mam jej i córki również. Jedziemy na wycieczkę, każdy sobie pstryka a później i tak wszyscy mamy do tego dostęp, nawet gdy pozostałych fonów w danym czasie w domu nie ma.

To oczywiscie tez jest na Androida cala ta chmura itd. osobiscie trzymam sie od tego z daleka. Po prostu nie lubie jak ktos ma (a na pewno ma) dostep do moich fotek (i nie, zebym mial jakies zberezne prywatne archiwa na telefonie hehe). To co chce, zeby bylo od razu u zony wtelefonie i na kompie, to sam uploaduje - zadnej automatyki w tej kwestii nie stosuje.

 

 

Parę lat temu czytałem artykuł na temat HTC, rozebrali któryś model na części i kupili te same części sami aby złożyć nowy telefon. Oczywiście nie byli w stanie ale podzespoły ich kosztowały 115 dolarów. Cena detaliczna tego telefonu wynosiła wtedy 600 dolarów

Tak, takie teksty pojawiaja sie co chwila, przy prezentacji nowej sluchawki. U mnie wzbudza to usmiech politowania, jak ktos pisze, ze nowy N3 czy iphone kosztuje 1000 dolarow a jego podzespoly to 140 dolarow i jak to nas nie skupia. Nawet 10 letnie dziecko wie, ze cena to nie tylko czesci, ale rozwoj, inwestycje, transport, promocja i wiele innych rzeczy.

 

Teraz to już chyba konkurencje deklasuje Apple

Nie nie. Jak znajde przy okazji jakies wykresy, to Ci zapodam - chodzilo o porownanie paru telefonow. Apple byl wysoko, ale nikogo nie zdeklasowal. Aparat - Nokia ma lepszy, dzwiek - Samsung z ukladem Wolfsona jest lepszy, wyswietlacz - gestosc pikseli juz nawet S4 ma wieksza...

 

 

Pzatym niedługo się to ściąganie skończy... Blokują dostęp do torrentów już przez ISP...

torrenty moze sie skoncza, ale nie sciaganie mp3 czy czegokolwiek innego przez serwisy hostingowe.

 

 

TV już są z dwu-rdzeniowym prockiem - ile lat ma Twój laptop???

Hmmm, no troche juz ma... zeby Cie nie sklamac... 4 albo 5:)

 

Jak przysmak na typowego poloczka ja wole kombinowac

E tam od razu kombinowac. Artysci to taka grupa, ktora chce pobierac wynagrodzenie do konca zycia za raz wykonana prace - powiedzial Holdys (pajac, ale powiedzial dobrze). Ostatnio z ciekawosci wszedlem na google play music i piosenki tam sa po 1,5€ buahahah... na szczescie mam abonament na MTV music, gdzie moge sciagac piosenki (oczwisice to byl bonus do abonamentu, bo sam nie wydalbym na to zlamanego grosza) a pozniej nagrac. Wiec skoro mam juz te piosenke w telefonie, to dlaczego mam sobie jej nie sciagnac na kompa? zaplacilem raz, wiec sobie je kopiuje - tak samo jak robie ksero jakis stron ksizek, tak robie kopie piosenki.

Jak artysci chca zarobic, to nich graja koncerty:)

 

żywam iPhone i jest mi z nim dobrze. To ze nie mogę mieć widzetow czy nie mogę zmienic klawiatury to - nieoszukujmy sie nie jest najważniejsze.

Klawiatura nie jest najwazniejsza? Hmmm, a to dobre.

Ja samsungowska wyrzucilem drugiego pierwszego dnia, mimo, ze wszyscy sie nia zachwycali. Dka mnie byla nie do przyjecia.

Wg mnie Swiftkey i Swipe to niemal idealy.

 

Wszyscy w koło mówią ze iOS do dupy

Jak wszyscy? I jak do dupy? Po prostu dla wielu ten system jest zbyt ograniczony.

 

 

Ale 60% ruchu sieciowego na urządzeniach mobilnych jest generowana na iOS.

Nie wiem co kryje sie pod "ruchem sieciowym". Wiem natomiast , ze roznica miedzy iloscia aplikacji na androida i appla stale sie zmniejsza.

 

3 letni iPhone 4 dostał iOS 7.

Ladnie to ubrales w slowa. Mozna tez powiedziec "poprzedni iPhone" a nie "3 letni iPhone". Poprzedni Galaxy S3 tez dostal wlasnie nowy system i dostanie jeszcze nowszy. A przed przedostatni tez go ma dostac, a potem nawet customa do wersji 5.0.;)

 

 

Jako kolejny argument dodam bardziej dopracowane aplikacje.

Owszem, ale Antek goni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP3 sciagane też bez problemu wrzucisz na iP i dzwonki też można mieć jakie chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MP3 sciagane też bez problemu wrzucisz na iP i dzwonki też można mieć jakie chcesz :)

 

Daj spokój. Ktoś i tak Ci powie,ze lepiej odrazu ściągnąć film z YT drugiemu brakuje Bluetooth itd. Wracając jednak do tego Bleutooth-iOS 7 wprowadza AirDrop. Wszyscy myślą ze z iPhonem nic nie da sie zrobic bo hermetyczny. Ale jest Jailbreak. A cena? Przecież Samsung tez jest drogi, kolega wyżej pisze tez ze wydawanie 4000 tys na taki sprzęt to obłęd. Ale kto kupuje telefon za takie pieniądze skoro miesiąc pózniej cena spada? Aaa. i na iPhone jest popyt i to urządzenie mało traci na wartości. Znów przytoczę iPhone 4. Dziś w dobrym stanie mozna mieć za 800-900 zł. Zeszłorocznego Galaxy SIII za podobne pieniądze. To o czymś świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciał obudowe iPhona 5 z androidem , o ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej najbardziej gadają na Iphony osoby które nigdy ich w reku nie miały. Jakość wykoania to niestety odległy kosmos od naszych innych telefonów. Sam mam s3 i to mój ostatni android. Jesli będe zmieniał to na pewno na Iphone 5 lub nowszy.

 

Bluetooth używałem w s3 w przeciągu roku moze ze 2 razy. Wszystko wymieniam mailami.

 

Tak samo jest z komputerami, Macbook Air z dużo gorszymi parametrami robi jak chce mojego laptopa - Asusa z i7 . System operacyjny Appla jest genialny. Z tym ze jeśli ktoś używa jakiś nietypowych aplikacji których na maca nie ma, to fakt, nie jest to rozwiązanie dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności