Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi jak sie ma sprawa z aplikacjami ktore kupilem w markecie przy zmianie telefonu. Na nowym tel tak samo bede mial skonfigurowany market. Czy te zakupione aplikacje bede mogl pobrac ponownie i zainstalowac bez ponownej oplaty na nowym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupione w markecie aplikacje nie są zapamietywane przez telefon tylko ich lista jest zapisywana na koncie Google. Ale po zmianie telefonu chyba raczej nie będą darmowe bo to tak jakbyś komuś np dał login i hasło do konta Google a ten miałby twoje aplikacje za darmoche. Najlepiej zrób backup aplikacją titanium backup a jak nie masz roota to poszukaj jakiejś innej apki do tworzenia kopi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz tylko raz. Zmieniając telefon instalujesz od nowa aplikacje z poziomu swojego konta Google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej. Zwróć uwagę, że możesz na urządzeniu dodać kilka kont Gmail. Na tablecie żony mam ustawione moje i jej konto i bez problemu instaluje aplikacje które wcześniej kupiłem na swoim koncie używając telefonu. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mowa o androidzie ics i wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ONE X i mam dokładnie 25,24GB pamieci do wykorzystania na *******y i podstawowa pamiec aplikacji 6,76GB.

Telefon jesli maiałbym porównać do poprzedniego samsunga galaxy s2 to ma plus taki, że nie jest taki tandetnie plastikowy i bateria trzyma te dwa dni przy moim użytkowaniu, gdzie w sgs2 fabryczna bateria 1650mAh nie wytrzymywała dnia dopiero ta większa 2000.;)

Samsung ma ładniejsze kolorki na wyswietlaczu i o niebo lepszy dotyk, bardziej precyzyjny.;) co do wywoływania zdjęc to mozna z telefonu przez internet wrzucic im zdjęcia;)

no ale brak wejscia na pamieć zewnętrzną to rzeczywiście ból.. dobrze, że jest ta synchronizacja z googlem, bo nie wiem co byłoby po utopieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonania to kwestia nie podlega dyskusji - plastik Samsunga - mimo, ze wyglada dobrze, i jest dobrze spasowany, to jednak polega w porownaniu czy to z HTC czy Xperia.

HTC One X to odpowiednik S3 a nie S2, gdzie bateria byla mniejsza;) Poza tym, chyba S3 mialo wiekszy wyswietlacz (od OneX), wiec i bardziej pradozerny, choc AMOLEDy sa bardziej ekonomiczne.

Kolory - ja tez wole cukierkowe kolory w AMOLEDach - zycie jest wystarczajaco szare:) Z reszta ekran ma 4 tryby z roznym nasyceniem i ten "naturalny" jest bardzo zblizony do kolorow naturlanych. Ale zdjecia,filmy czy gry wole w ogladac w cukrze:)

A wrzucanie swoich zdjec na serwer rossmana to tak, jakby swoje zdjecia porozkeljac w miesciena slupach ogloszeniowych - wszystko co raz wrzucimy do sieci, zostaje tamna zawsze, wiec nigdy z takch rozwiazan nie korzystam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś ma może nowego samsunga s4 ? jak wrażenia ? mój htc one x zaliczył glebę i trzeba zmienić i teraz zastanawiam sie nad s4 lub htc one

Mam i jestem mega zadowolony.Fakt że przesiadłem się z S2 ale naprawdę zrobił na mnie wrażenie i to duże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przez przypadek potwierdziłem jakieś ustawienia i nie wiem jak to zmienić a chodzi mi o to , że np odtwarzając jakiś teledysk na YT przyciski głośności zamiast robić to co powinny to przesuwają mi stronę góra-dół. Jak to mogę zmienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miękki nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC One S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bawię się aplikacją IP Webcam, czyli telefon działa jako kamerka internetowa. Z powodu iż aplikacja pozwala oglądać obraz tylko w czasie rzeczywistym to mam pytanie czy ktoś zna jakąś aplikację która oprócz podglądu przez internet daje też możliwoś,ć aby nagranie zapisało się na komputerze lub na jakimś darmowym serwerze.

Na karcie pamięci mam miejsce jeszcze na 14 minut, a to dla mnie mało

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kuczlaw - nie znam sie na HTC ale jezeli mowisz o YT jako oddzielnej aplikacji, to w ustawieniach telefonu powinienes miec funkcje tych przyciskow. Jezeli mowisz o przegladarce, w ktorej otwierasz YT, to w ustawieniach tej przegladarki musisz ustawic zachowanie tych przyciskow. Od biedy mozesz przywrocic ustawienia domyslne ale potem musisz ustawiac wszystko ponownie pod siebie.

 

@zarembaz - obawiam sie, ze bez PC sie nie obejdziesz. Moj znajomy ma 5 kamer w domu i wszystkie kontroluje za pomoca telefonu i nagrywa, ale wiem, ze ma w garazu wlasny serwer:)

Jak nic nie rozkminisz w tej kwestii, to moge sie go zapytac, bo dla mnie to juz za wysokie progi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zainstalowałeś jakaś aplikacje która zmienia funkcje przycisków bocznych? zrób screena jakie aplikacje zainstalowałeś w google play (oczywiście na PC). Na wszystkich przeglądarkach w tel masz ten problem, z tego co pamiętam powinieneś mieć tą od htc i chrom'a. Jeśli nie to zainstaluj z marketu mozille czy opere i zobaczysz czy problem będzie nadal. Czy w aplikacji YT (nie poprzez przeglądarkę) też tak się dzieje?

Kiedyś przez przypadek potwierdziłem jakieś ustawienia i nie wiem jak to zmienić a chodzi mi o to , że np odtwarzając jakiś teledysk na YT przyciski głośności zamiast robić to co powinny to przesuwają mi stronę góra-dół. Jak to mogę zmienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w aplikacji YT (nie poprzez przeglądarkę) też tak się dzieje?

 

I przez aplikację i przez przeglądarkę. Korzystam z maxthona jako głównej przeglądarki i tez tak się dzieje. Spróbowałem przez chrome i tego nie ma ale film czy inny teledysk otwiera mi się od razu przez odtwarzacz MXplayer...

 

 

 

 

może zainstalowałeś jakaś aplikacje która zmienia funkcje przycisków bocznych?

Nie przypominam sobie

 

zrób screena jakie aplikacje zainstalowałeś w google play

 

mam ich ponad 60 ale raczej wiem co instaluje, jestem ostrożny ;)

 

 

@kuczlaw - nie znam sie na HTC ale jezeli mowisz o YT jako oddzielnej aplikacji, to w ustawieniach telefonu powinienes miec funkcje tych przyciskow. Jezeli mowisz o przegladarce, w ktorej otwierasz YT, to w ustawieniach tej przegladarki musisz ustawic zachowanie tych przyciskow. Od biedy mozesz przywrocic ustawienia domyslne ale potem musisz ustawiac wszystko ponownie pod siebie.

 

W ustawieniach telefonu w zakłądce "wyświetlacz, gesty i przyciski" nie ma opcji ustawienia przycisków.

 

---------- Dodano o 19:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:28 ----------

 

Problem rozwiązany :D

 

Pisząc poprzedniego posta o odtwarzaczu mxplayer coś mnie tknęło i w ustawieniach programu wróciłem do ustawień fabrycznych i problem się rozwiązał.

 

I tak dziękuję za podpowiedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, jest jakaś prosta aplikacja która działałaby tak jak kamerka samochodowa do nagrywania tego co przed nami?

Generalnie zastanawiam się nad kupieniem takiej ale może w markecie się znajdzie.

Szukałem już pod różnymi hasłami (car recorde, cam car, car, camera itd) ale nic nie wyskakuje.

NIe musi być darmowa ale przydałaby się ;).

 

tel to LG L7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto Guard Black Box.

Najlepsza. Uzywam, i miazdzy wszystie inne tego typu aplikacje.

 

Demko (w pelni funkcjonalne) znajdziesz w sklepie. Klucz akytwacyjny (plus dodatkowe funkcje) kosztuje paczke fajek, wiec warto tez kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, a to nie będzie przeszkadzać?

play.jpg

 

Nie mogę wogóle zainstalowac tej aplikacji :(.

 

 

edit:

OK, już kumam, przez telefon jest OK, nie mogłem przez lapka bo jestem w siecie którą identyfikuje jako Czechy a nie Polskę :D.

Edytowane przez strus251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie juz mialem Ci pisac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności