Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

a no rzeczywiście za rogiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a no rzeczywiście za rogiem :)

 

ja tam bede przejezdzal ok 7.35 bo o 8 zaczynamy :)

dobra trza isc spac narka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z małych aut popatrz na vw lupo, zawsze mi się podobał ten mały ścigant. Najmniejszy silnik tam to litrowa benzynka, ot taka kosiareczka. 1,4 16v daje fajną frajdę z jazdy, bo 100 koni w tak małym aucie robi robotę.

Oprócz tego były też diesle, taki np. 1,7 sdi, który pali 4 litry, a nie ma się co zepsuć no i 1,2 i 1,4 tdi.

Moim zdaniem godne uwagi auto.

 

dobrze gada ja ma Lupo 1.4TDI taka mala kosiareczka ale lata kupilem dla zony a sam wiecej nim bede chyba jezdzil szkoda tylko ze klimy nie ma. Zona niesty bardziej lubi mojego passata tzn skrzynie DSG bo biegów nie musi zmieniac. Mój mlodszy bart w PL cudowal z jakimis Hondai Civic pozniej Prelude a mówilem rodzica kupcie mu Lupo jak zdal prawko to sie nauczy jezdzic to nie ojciec mu Civica Coupe przyciagnol z NL mialo to niby gza montowany w holandii ale masakra bo przebieg taki byl ze jak ja to zobaczylem jak bylem u rodziców to mi rece opadly ale nic mlody cudowal dwa lata jak do szkoly chodzil przyjechal tu do mnie zaczol pracowac zarabiac i myslec normalnie po 6 miechach wrócil do PL sprzedal Prelude i kupil Lupo 1.2TDI 3L i lata az milo to autko a pali naprawde bardzo malo.

 

schron przeciwdeszczowy

granice dzialki mie sie poprzesuwaly i shed ktory stal w rogu znalazl sie prawie na srodku ogrodu.

postanowilem zabudowac to pod dach i bedzie storage na taczke, betoniarke i drewno do wedzarni

 

Robert piszesz ze granice dzialki ci sie zmienily alo co dokupiles czy cos w mapkach bylo namieszane?

Pytam z ciekawosci bo przymiezam sie do wymiany ogrodzenia i u mnie jest nie wyjasniona kwestia kawalka ziemi przy dzialce niby nalezy do mnie ale jak dzwonilem i pytalem sie to mi pani powiedziala ze bym zapytal sie sasiadów którzy mieszkaja od poczatku na osiedlu bo ona nie potrafi odpowiedziec a council umywa rece kaze sie z bankiem kontaktowac masakra szkoda ze wiedza do kogo po podatek sie zglosic. Pewnie po urlopie pojde do prawnika i to wyjasnie bo teraz czasu brak. Ale jak bys mial jakies rady to byl bym wdzieczny.

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie dowiesz od nikogo. zeby sie dowiedziec to bys musial geodete wolac a to kasa. i tak samo w druga strone - jak zabierzesz komus ziemie to on musi geodete wolac zeby udowodnic.

u mnie bylo tak ze byl zywoplot jako granica. a zywoplot nie dosc z emial pol metra szerokosci albo i wiecej to jeszcze szedl z kata.

obok na dzialce inwestor stawial chate i chcial wywalic zywoplot. wiec go wywalil i postawil nowy plot. i tym przypadkiem na koncu ogrodu przybylo mi okolo 1,5 metra. plot tez troche na swoim bardziej postawili bo im tak bylo wygodniej. gadalem ze maja to zmierzyc i ze zaplace za te pare cm zeby mi pozniej nie mowili ze komus ukradlem. to machneli reka i mowia ze nie warto bo zeby to zrobic to trzeba ustalic gdzie jest stara granica dokladnie, gdzie jest nowa, naniesc na mapy i poznej jeszcze umowe uprawnikow ze oni sprzedali to mi. kilka tysi za kawaleczek ziemii. powiedzieli ze mam sobie wziac ta ziemie i po 5 latach chyba albo po 7 jest przejecie przez zasiedlenie.

a na knocu ogrodu to niby moje tez ale nikt nie potwierdzil. wzialem sobie bo nikomu to nie wadzi znacyz nikomu nie zabralem. tam byly zarosla. wykarczowalem i mam.

wiec jak nikt nie bedzie plumkac ze komus zabrales to bierz i sie nie przejmuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest ktoś z okolic Peterborough?
Mecenas gdzieś w tamtych okolicach urzęduje teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mecenas gdzieś w tamtych okolicach urzęduje teraz.

 

ok,dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie dowiesz od nikogo. zeby sie dowiedziec to bys musial geodete wolac a to kasa. i tak samo w druga strone - jak zabierzesz komus ziemie to on musi geodete wolac zeby udowodnic.

u mnie bylo tak ze byl zywoplot jako granica. a zywoplot nie dosc z emial pol metra szerokosci albo i wiecej to jeszcze szedl z kata.

obok na dzialce inwestor stawial chate i chcial wywalic zywoplot. wiec go wywalil i postawil nowy plot. i tym przypadkiem na koncu ogrodu przybylo mi okolo 1,5 metra. plot tez troche na swoim bardziej postawili bo im tak bylo wygodniej. gadalem ze maja to zmierzyc i ze zaplace za te pare cm zeby mi pozniej nie mowili ze komus ukradlem. to machneli reka i mowia ze nie warto bo zeby to zrobic to trzeba ustalic gdzie jest stara granica dokladnie, gdzie jest nowa, naniesc na mapy i poznej jeszcze umowe uprawnikow ze oni sprzedali to mi. kilka tysi za kawaleczek ziemii. powiedzieli ze mam sobie wziac ta ziemie i po 5 latach chyba albo po 7 jest przejecie przez zasiedlenie.

a na knocu ogrodu to niby moje tez ale nikt nie potwierdzil. wzialem sobie bo nikomu to nie wadzi znacyz nikomu nie zabralem. tam byly zarosla. wykarczowalem i mam.

wiec jak nikt nie bedzie plumkac ze komus zabrales to bierz i sie nie przejmuj

pozazdrościć Chudzielec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie stary kolega Stevros powrocil na nasze forum po nikiem Lenin i pisze glupoty na forum ze jest tunerem hehe prosze "Ja uzywam walkow NewMan cams na nich robilem jednego avf w a6 gdzie lamalismy 340km ale przy 320 juz poszlo kucie bo zaczelo nadtapiac wszystko. Zas przy 270 pekl nam juz pasek na rozrzadzie bo tak dziad szarpal i byl remoncik + niebieski performance timing od Gates'a."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie stary kolega Stevros powrocil na nasze forum po nikiem Lenin i pisze glupoty na forum ze jest tunerem hehe prosze "Ja uzywam walkow NewMan cams na nich robilem jednego avf w a6 gdzie lamalismy 340km ale przy 320 juz poszlo kucie bo zaczelo nadtapiac wszystko. Zas przy 270 pekl nam juz pasek na rozrzadzie bo tak dziad szarpal i byl remoncik + niebieski performance timing od Gates'a."

Masz racje marcin ze powrocil ten idiota a ja nawet wiem dlaczego, kupil sobie cymbal licznik z full fisem i prubowal podmienic ale polegl a watek jest tak jasno napisany, tyle ze on tylko duzo gada a goowno wie i przy liczniku zrobil kupe w majtki he. Mysle ze to kwestia czasu jak mu usuna konto, Tuner sie znalazl he he. Pozdro

Tu akurat mozna przeczytac jak tuner sie rozkleil he http://forum.vw-passat.pl/threads/52106-Wymiana-licznika-bez-FIS-na-FIS-passat-3B-i-3BG?p=1937548#post1937548

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az rece opadaja co ten kretyn wypisuje. gdzie on nie byl czego nie widzial i czego nie zrobil...

encyklopedia pwn przy jego zyciorysie to krotka bajeczka na dobranoc :lol

a najlepszy tekst ze robil bmw m power na 340 koni i felga sie krecila a opona nie trzymala felgi przy takiej mocy :wmorde

z kad on te historie bierze? albo co on bierze bo moze to jest odpowiedz na pytanie. moze pije wysokooktanowa e100??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem ten temat i widziałem że to kolejny "fachowiec" ale nie skojarzyłem go z mr s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe z tymi oponami to poszedl po calosci ;) taki a niego tuner ze nie wie jak podmienic licznik rece opadaja jak czytalem te prosty jego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W profilu ma fajny opis czym sie zajmuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bledy jak walil tak wali do tej pory pajac jeden he, ale za to ile postow juz zdazyl natrzaskac :blink a gdzie lazienki i redbulle??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie dowiesz od nikogo. zeby sie dowiedziec to bys musial geodete wolac a to kasa. i tak samo w druga strone - jak zabierzesz komus ziemie to on musi geodete wolac zeby udowodnic.

u mnie bylo tak ze byl zywoplot jako granica. a zywoplot nie dosc z emial pol metra szerokosci albo i wiecej to jeszcze szedl z kata.

obok na dzialce inwestor stawial chate i chcial wywalic zywoplot. wiec go wywalil i postawil nowy plot. i tym przypadkiem na koncu ogrodu przybylo mi okolo 1,5 metra. plot tez troche na swoim bardziej postawili bo im tak bylo wygodniej. gadalem ze maja to zmierzyc i ze zaplace za te pare cm zeby mi pozniej nie mowili ze komus ukradlem. to machneli reka i mowia ze nie warto bo zeby to zrobic to trzeba ustalic gdzie jest stara granica dokladnie, gdzie jest nowa, naniesc na mapy i poznej jeszcze umowe uprawnikow ze oni sprzedali to mi. kilka tysi za kawaleczek ziemii. powiedzieli ze mam sobie wziac ta ziemie i po 5 latach chyba albo po 7 jest przejecie przez zasiedlenie.

a na knocu ogrodu to niby moje tez ale nikt nie potwierdzil. wzialem sobie bo nikomu to nie wadzi znacyz nikomu nie zabralem. tam byly zarosla. wykarczowalem i mam.

wiec jak nikt nie bedzie plumkac ze komus zabrales to bierz i sie nie przejmuj

 

Robert dzieki za info:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M3 ma 340 koni w serii....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on tyle wie co zje poczytajcie inne jego posty ....

 

:wmorde

 

i to chyba bardzo prawdopodobne że to mr s

bo w odpowiednim temacie pisał że urlop spędza w cornwalli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestancie sobie zartowac bo nas na policje poda

albo do SONDU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez jaj. Gdyby nie fon to bym tego nie napisał bo komp ma już płytę główną zblokowaną :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do SONDU

albo na kolegjum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności