Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne Patryk, ja 2 razy bylem w salonie vw, raz z radiem w aucie, gdzie wyjeli radio, sprawdzili nr na nim i pochwili byl kod. 2 razem jak kupilem na ebayu radio, powiedzialem ze kod zgubilem i potrzebuje zapytal o nr radia, sprawdzil i tez bylo free. a popatrz jeszcze na necie bo wiem ze sa fora i strony gdzie ludzie maja dostep do bazy z pinami ale nie wszystkich marek i typow i daja kody za free. sam pytalem o gamme blaupunkta ale nie mieli- w salonie bylo free. poszukam jak znajde strone to podrzuce.

Dzwoniłem do najbliższych mi serwisów czyli Yeovil i Salisbury. Może spróbuję jeszcze w Twoich okolicach. Miałem właśnie nadzieję, że wystarczy podać numer rej i vin z auta w którym było i już.

Ale pamiętam też, że kiedyś znajomy potrzebował kod do radia w audi i w serwisie audi w Yeovil też auto wzięli na warsztat bo musięli niby podłączyć, wcześniej logbook sprawdzali i skasowali 15f, abyło to z cztery, pięć lat temu.

 

O forach wiem, ale do tych radii nie ma kalkulatorów niestety. Zostaje tylko serwis, albo wylut pamięci i odczyt kodu z binu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka pany chcialem sie pochwalic ostatnim modem , dzis juz do konca zamontowane zostaje mi jeszcze wykladzine na klape zalozyc i kuniec 240720131323.jpg ringi-made by bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcialem sie pochwalic ostatnim modem

Mam takie male pytanie a co to za wersia wyposazena 2.0 TDI 'ROMEO' :) ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

gumki w podloketniku w standarcie ha ha ;)

 

---------- Dodano o 00:01 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:00 ----------

 

witka pany chcialem sie pochwalic ostatnim modem , dzis juz do konca zamontowane zostaje mi jeszcze wykladzine na klape zalozyc i kuniec [ATTACH=CONFIG]106135[/ATTACH] ringi-made by bimbasz

 

tez mam ringi made in bimbasz :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gumki w podloketniku w standarcie ha ha ;)

 

---------- Dodano o 00:01 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:00 ----------

 

tez mam ringi made in bimbasz :papa

zakladales u siebie rezystory?

 

A

 

---------- Dodano o 00:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:18 ----------

 

Mam takie male pytanie a co to za wersia wyposazena 2.0 TDI 'ROMEO' :) ????

 

To taka specjalna wersja na zamowienie ha ha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie suchy napinacz klimy. U mnie tak było i zmieniłem napinacz i pasek - jak ręką odjął. Napinacz gdy go zakręciłem ręką wydawał odgłos suchego łożyska -zacierał się już, ale jeszcze tragedii nie było.

Teraz świerszcz powrócił - ostatnio jak miałem auto podniesione i ściągniętą osłonę to psiknąłem w niego białym smarem. Odgłos ucichł całkiem na kilka dni - teraz zaczyna powracać. Aż wstyd, ale za ardzo lubię chłodek więc nie powstrzymuje mnie to od używania klimy ;)

a ile taki napinacz? dzieki za rady Patryku bede mial je na uwadze bede dzialal jak bedzie czas za miesiac do PL przed musze to zrobic tylko teraz jeden dzien wolny mam caly czas bo busy jest i nie mam kiedy sie zabrac za to ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem do najbliższych mi serwisów czyli Yeovil i Salisbury. Może spróbuję jeszcze w Twoich okolicach. Miałem właśnie nadzieję, że wystarczy podać numer rej i vin z auta w którym było i już.

Ale pamiętam też, że kiedyś znajomy potrzebował kod do radia w audi i w serwisie audi w Yeovil też auto wzięli na warsztat bo musięli niby podłączyć, wcześniej logbook sprawdzali i skasowali 15f, abyło to z cztery, pięć lat temu.

 

O forach wiem, ale do tych radii nie ma kalkulatorów niestety. Zostaje tylko serwis, albo wylut pamięci i odczyt kodu z binu.

 

U mnie w Vw pytalem o kod do radia do tourana to mowili ze forme trzeba bedzie wypelnic i zaplacic 10-15 funtow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
zakladales u siebie rezystory?

 

tak, te co Marcin przyslal, z tym, ze z jednego mi sie stopka ulamala I dalem jeden na dwie lampy I jest git ;)

 

---------- Dodano o 08:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:13 ----------

 

U mnie w Vw pytalem o kod do radia do tourana to mowili ze forme trzeba bedzie wypelnic i zaplacic 10-15 funtow.

 

jak ja kupilem auto, to sprzedajacy dal mi zla karte z kodem, mial dwa Passki na sprzedaz, I sie dowiedzialem przy montazu tempomatu, jak sie auto zapytalo o kod. zadzwonilem do VW I podalem im numer radia I vin a oni mi numer PIN, za free ;)

pozniej dzwonilem jeszcze raz I zaczela cos mamrotac o tym, ze auto na warsztat I podpiac pod kompa, ze oplata 10 czy 15 pazdziochow, a ja na to, ze ja juz za radio I auto zaplacilem raz i ze poprzednim razem nie bylo oplaty i przez telefon mi podali. z tego co wiem to tylko numer radia jest wazny, sprawdzaja czy nie kradzione chyba, a numer vin to mozesz z byle jakiego VW podac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zainteresowany to daj jakaś ofertę.

Kupiłem tył oddzielnie bo mi się wylały ostatnio,nie mogłem czekać bo w środę do Polski ;)

Pzdr.

P.S. Co do tych śrub mocujących wahacze, użyjcie rozmiar mniejszej następnym razem i będzie po problemie, ja swoje odkręcałem kilka razy i bez problemu puszczają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem tył oddzielnie bo mi się wylały ostatnio,nie mogłem czekać bo w środę do Polski ;)

Pzdr.

P.S. Co do tych śrub mocujących wahacze, użyjcie rozmiar mniejszej następnym razem i będzie po problemie, ja swoje odkręcałem kilka razy i bez problemu puszczają ;)

jak to rozmiar mniejsza? Nie bedzie sie tlukla tam? I czy zepnie te wahacze tak dobrze jak ori sroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ok 4 lata na mniejszej śmigam a Arek też pewnie trochę na nich polatał wcześniej bo od niego wyszarpałem razem z gwintem po jego dzwonie. Rozmiar mniejsza śruba ma trochę luzu i posmarowana smarem np. miedziowym nie ma prawa się zapiec. Nic nie puka,nic nie puszcza a mniej pitolenia przy naprawach. Ostatnio mechanik się zdziwił jak sam na jego oczach ją w 10 sekund odkręciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale sie nie dziwie ze mechanik zagwostke mial jak ja w 10 sekund odkrecilecls ,bo sam bym sie mega zdziwil. Co do tej sroby Spidi napisz dokladnie co i jak bo to ciekawa historia.ja kiedys walczylem z moja caly dzien i nie dalem rady. Bez palnika sie nie obeszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Spidi podaj rozmiar tej sroby bo to bardzo Ciekawe jest i nie trzeba sie meczyc caly dzien wtedy wymiana wahacza by trwa 30min a tak moze z dzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnik skody 19 sdi to nie do zajechania prawda? bo sie zastasnawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
silnik skody 19 sdi to nie do zajechania prawda? bo sie zastasnawiam....

 

a co chcesz podmianke w taxi zrobić grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam malego samochodu bo bedzie nam wkrotce potrzebny, wybiore polo, fabie albo ibizke. a pojawila sie niedaleko 1.9 sdi co prawda z duzym przebiegiem ale tanio. bedzie sluzyc do dowozenia malej do szkoly wiec jazda wkolo komina....

ale: jak patrze na ceny np, b5 paskow to chce mi sie kupic paska bo tansze niz te male brzdace.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
silnik skody 19 sdi to nie do zajechania prawda? bo sie zastasnawiam....

zgadza sie Grzesiu kolega mial taka mialo 390tys mil po taxi kupil ja za 400£ chyba i na oleju jezdzila tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej benzyniaka do tego celu?

 

---------- Dodano o 18:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:45 ----------

 

Kupiłem tył oddzielnie bo mi się wylały ostatnio,nie mogłem czekać bo w środę do Polski ;)

Pzdr.

P.S. Co do tych śrub mocujących wahacze, użyjcie rozmiar mniejszej następnym razem i będzie po problemie, ja swoje odkręcałem kilka razy i bez problemu puszczają ;)

 

To spoko;)

 

A z tymi śrubami to było wczesniej pisać a nie teraz ;)

Ja w każdym razie napsikałem smarem miedziowym ile wlazło, a jeszcze muszę zwykłym posmarować dokładnie z wierzchu i tez powinno być ok.

 

Założyłem tą zawiechę ze sporta i super się jeździ teraz, ale nie mogę patrzeć jak wysoko to auto stoi teraz...coś chyba za wysoko jak na sporta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma 2003 polowke 1.2 w benzynie i mowi ze mu po miescie do 9 litrow spali:wmorde

 

---------- Dodano o 18:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:57 ----------

 

dzownilem do goscia, ma za 650 z przebiegiem 140000, ma klienta jak nie kupi to ja pojade to obejrzec.

 

---------- Dodano o 19:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:59 ----------

 

dzownilem do goscia, ma za 650 z przebiegiem 140000, ma klienta jak nie kupi to ja pojade to obejrzec.

Założyłem tą zawiechę ze sporta i super się jeździ teraz, ale nie mogę patrzeć jak wysoko to auto stoi teraz...coś chyba za wysoko jak na sporta

arrajda zaloz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz ja kupilem zonie Saxo 1.4 w benzynce wlasnie zeby wozila do szkoly Kacpra dalem za niego 350 funtow tylko tax musialem dokupic maly zwinny zaparkujesz w kazdym miejscu ubezpieczenie nie za duze jedyne co zainwestowalem to dwie zarowki w postojowe swiatla tez myslalem nad drogim passatem ale tak wiekszy tax ubezpieczenie czasami ciezko znalsc miejsce parkingowe male auto jest najlepsze do tego co ty szukasz i szukaj zeby mial 4 drzwi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności