Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek wyjazd do PL i trochę pracowity weekend miałem. Wymieniłem sześć wahaczy - kupiłem Febi za nie złą myślę cenę 160f stąd:

http://www.mister-auto.co.uk

Przy okazji polecam ludzi bo konkretna firma.

Mam nadzieję, że nie będe musiał już tego robić bo to droga przez mękę była. Zwłaszcza kochana górna śruba spinająca wahacze. Ale palnik i młot zmieniły jej nastawienie i pokornie wyszła.

Przy okazji, skoro Stavros tu znów jest - kiedyś pisał, że nie możliwe jest żeby ori zawiecha przejechała ponad 100 tyś...Moje miały 176tyś mil, wszystko ori. Do wymiany był górny przedni z lewej strony i dwa długie dolne, ale wymieniłem wszystkie cztery górne od razu i te dolne. Ponad rok jazdy na gwincie, kilka wyjazdów do PL, niezbyt dobre drogi w miejscu gdzie mieszkam 17tki na lato od kilku lat. Myślę, że wynik nie zły.

 

Do tego wykopałem nareszcie gwint - w aucie zagościło zawieszenie ze sporta. Co prawda używka, ale jeszcze trochę życia jej zostało. Przed załozeniem oczyściłem ją z miejscowych ognisk rdzy i obmalowałem.

Boże - teraz to ja mogę jeździć po tych dziurach - auto płynie, a nie jedzie ;)

 

Musiałem tez przegub roczny zmienić, bo ori vw guma postanowiła sobie pęknąć po roku...zauważyłem przy okazji diagnozowania wahaczy. No masakra normalnie. Tym razem kupilem GKN - jak padnie to przynajmniej wydałem 12f, a nie 35 na zestaw vw...

 

2013-07-17 21.28.44.jpg

2013-07-16 20.49.37.jpg

2013-07-16 20.50.01.jpg

2013-07-16 20.50.29.jpg

2013-07-16 20.50.47.jpg

2013-07-16 20.51.01.jpg

2013-07-16 20.51.12.jpg

2013-07-16 20.51.40.jpg

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale Kris poleciales po bandzie

http://forum.vw-passat.pl/threads/106007-236KM-amp-437NM-Brembo-321mm-18-quot-Navi-2-75-Przelot-FmIC?p=1943392&viewfull=1#post1943392

jestes tu jeszcze czy juz masz bana dozywotniego do netu??

 

jestem jestem ,

 

dużo pracy i dużo pakowania bo czas zaczac sie zbierac do nowego domu, wypowiedzenie lamdlady dane!

 

 

 

A bo nie ma racji głupa pali chłopak mu konkrety na tacy podał a ten tu jedzie poszukaj sobie o silnikach myśliwców, jak jest pewny to podaje źródło

 

a to jest stavros na 100% styl pisania, błędy ortograficzne, przechwalanie się, uważa że zawsze ma racje w każdej dziedzinie i sam napisał że kombi b5 zostawił żonce

 

 

luke a może napisz do kogoś z rangą niech ip sprawdzi tylko z jakiego kraju i wszystko będzie jasne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W piątek wyjazd do PL i trochę pracowity weekend miałem. Wymieniłem sześć wahaczy - kupiłem Febi za nie złą myślę cenę 160f stąd:

http://www.mister-auto.co.uk

Przy okazji polecam ludzi bo konkretna firma.

Mam nadzieję, że nie będe musiał już tego robić bo to droga przez mękę była. Zwłaszcza kochana górna śruba spinająca wahacze. Ale palnik i młot zmieniły jej nastawienie i pokornie wyszła.

Przy okazji, skoro Stavros tu znów jest - kiedyś pisał, że nie możliwe jest żeby ori zawiecha przejechała ponad 100 tyś...Moje miały 176tyś mil, wszystko ori. Do wymiany był górny przedni z lewej strony i dwa długie dolne, ale wymieniłem wszystkie cztery górne od razu i te dolne. Ponad rok jazdy na gwincie, kilka wyjazdów do PL, niezbyt dobre drogi w miejscu gdzie mieszkam 17tki na lato od kilku lat. Myślę, że wynik nie zły.

 

Do tego wykopałem nareszcie gwint - w aucie zagościło zawieszenie ze sporta. Co prawda używka, ale jeszcze trochę życia jej zostało. Przed załozeniem oczyściłem ją z miejscowych ognisk rdzy i obmalowałem.

Boże - teraz to ja mogę jeździć po tych dziurach - auto płynie, a nie jedzie ;)

 

Musiałem tez przegub roczny zmienić, bo ori vw guma postanowiła sobie pęknąć po roku...zauważyłem przy okazji diagnozowania wahaczy. No masakra normalnie. Tym razem kupilem GKN - jak padnie to przynajmniej wydałem 12f, a nie 35 na zestaw vw...

 

dobra robota Patryku miales co robic :D powiec mi jak wybiles ten dolny prosty wahacz ja w nastepnym tygodniu chyba bede walczyl z wahaczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, landlady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris, landlady ;)

 

wiem literówka się wkradła w końcu była 23:50 ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij tą gumę z głowy to ożyjesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście

 

adam podziekowal! brat bardzo podobny do ciebie ale chyba mlodszy :P

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrick,w razie ten gwint byś sprzedawał to ja na tylne amortyzatory bym się pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adam podziekowal! brat bardzo podobny do ciebie ale chyba mlodszy :P

 

Małolat, jeszcze do trzydziestki się nie doturlał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem. Kolejne pytania razem z upływem czasu...

 

Agencja przez którą pracuję zaproponowała - a w zasadzie wyjścia nie ma - przejście pod umbrella. Początkowo proponowali żebym przeszedł na self-employed, ale odmówiłem. Z czym to się je? Firma ma mnie rozliczać, mają odliczać mi od podatku koszty dojazdu i jedzenia. Pobierają 24% z tego co zaoszczędzą dla mnie. Opłacalne jest to? Jakoś tak się obawiam, żeby później nie było że mam do dopłacenia podatek!

 

Moje obawy wzmógł ten artykuł:

http://www.dziennikpolski.co.uk/artykuly/porady/finanse/2012/02/10/klopot-z-tzw-umbrella-company/

Edytowane przez skcrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sciagnij tą gumę z głowy to ożyjesz
padłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj Vader bo ci tlenu braknie pod kaskiem

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwazaj Vader bo ci tlenu braknie pod kaskiem
kris a moze rzeczywiscie warto sciagnac gume z glowy he he bo bedziemy teraz pisac condoniusz hi hi - bez obrazy

 

---------- Dodano o 18:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:12 ----------

 

panowie mam male pytanie , jak mam znalesc po nazwie ? bo szukam na ebayu takiej koncowki pasa bezpiecz.chodzi mi dokladnie o sam ten wtyk. sam ten metal bez pasa widzialem take cos do kupienia za gile na allegro a tu nie wiem jak to znalesc? dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam male pytanie , jak mam znalesc po nazwie ? bo szukam na ebayu takiej koncowki pasa bezpiecz.chodzi mi dokladnie o sam ten wtyk. sam ten metal bez pasa widzialem take cos do kupienia za gile na allegro a tu nie wiem jak to znalesc? dzieki za info

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Top-Quality-Dog-Travel-Large-Blue-Seat-Belt-Clips-Seatbelt-For-Pet-Safety-/181177475603?pt=UK_Home_Garden_Kitchen_Steamers_Cookers_PP&hash=item2a2f04e213 to akurat jest dla doga ale mozesz sobie obciac i masz sama spinke. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co Ty Roman bez pasów chcesz jeżdzić ?
nie ja ,moja kobialka a jak siedzi bez zapietych to bzyncczy i bzynczy mi , a nie chce wylanczac tego gongu. wiem ze on sie po jakims czasie tez sam wylancza ale zanim to nastapi to cholery idzie dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz ze tu nie jest jak w pl?

PS, znalazles to kierunki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie w pasach trzeba jeździć jak Grześ mówi

moja żonka obie ciąże zawsze w pasach !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na edycji Romek wylaczymy. w zeszlym roku komus wylaczalem chyba o ile pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności