Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

te kraty piwa to wylane juz z 2 lata temu. jedynie kraty zostaly i sluza jako stolki.

trzeba klime chyba napelniac poki tanio....

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,UE-po-stronie-Francji-w-sporze-z-Daimlerem,wid,15819271,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szukam auta dla żony. czegoś z niskimi opłatami i małym silnikiem. co myślicie

http://www.autotrader.co.uk/classifi...s/60?logcode=p

przyznam ze ja tez zaczynam sie rozgladac za czyms malym z 4 drzwiami... kumpel mi pokazywal jakas stronke na fejsie z autami na handel z okolicy. wczoraj poszla za 400 oktawia kombi t-reg 1.8 benz auto z motem... wydaje mi sie ze to tanio.... ja chyba bede myslal o ibizie albo o polo... sam nie wiem

 

---------- Dodano o 22:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:44 ----------

 

te kraty piwa to wylane juz z 2 lata temu

wez przestan....:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

widzialem ta Oktawie 1.8t to bylo chyba.

ja mam na swoim fejsie chyba ze cztery albo piec tych stron, a wogole to jest ich multum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakład?? :hyhy

Adas pewnie na autobanie to licznik w Astrze bedzie zamykal ;]

dzisiaj dzieki pomocy Luka, belki poziome mojej konstrukcji dachowej zostaly zamontowane.

dzieki Luku

a co ty tam budujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co ty tam budujesz?

schron przeciwdeszczowy :)

granice dzialki mie sie poprzesuwaly i shed ktory stal w rogu znalazl sie prawie na srodku ogrodu.

postanowilem zabudowac to pod dach i bedzie storage na taczke, betoniarke i drewno do wedzarni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
schron przeciwdeszczowy :)

granice dzialki mie sie poprzesuwaly i shed ktory stal w rogu znalazl sie prawie na srodku ogrodu.

postanowilem zabudowac to pod dach i bedzie storage na taczke, betoniarke i drewno do wedzarni

Tak wlasnie myslalem ze jakis storage z tego bedzie ;) a pozatym Robercik jest sprawa trzeba kluczyk dorobic do mojego passka do ogarniecia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak tu jest z przebiegami aut? Też tak tnął wała jak w PL? Czy jakoś jest to ograniczone? Bo chyba na przeglądach spisują przebieg...

 

Co do stanu auta to będę musiał polegać na swoim nazwijmy to doświadczeniu ;) Nie mam niestety żadnego VAG-COMa czy innego interfejsu żeby zajrzeć do kompa.

 

I jak wygląda sprawa jazdy próbnej? Bo oglądając auto które chcę kupić przecież nie mam ubezpieczenia, i chyba tylko właściciel może mnie przewieźć. Mówię oczywiście o kupnie od osoby prywatnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

historie mot wraz z odczytem przebiegu sprawdzisz tu http://motinfo.direct.gov.uk/internet/jsp/ECHID-Internet-History-Request.jsp

potrzebujesz nr rej oraz nr ref z dowodu rejestracyjnego albo z mot. tam pisze. przebieg sprawdzisz od 2005r wzwyz.

co do jazdy probnej to jak piszesz, sprzedajacy moze Cie przewiezc, sam nie mozesz jechac- to w teorii. praktyka to swoje. z doswiadczenia pytaja o insurance ale jak widzi ktos ze przyjezdzasz swoim autem to proste ze masz... powodzenia w poszukiwaniu furki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba kluczyk dorobic do mojego passka do ogarniecia

bedziesz na edycji? jak tak to jak najbardziej do ogarniecia.

 

Slawek zprzebiegami na pewno nie robia taich walkow jak w pl bo na kazdym mocie przebieg jest zapiswany do bazy.

jak bedziesz mial v5 w reku to mozesz online sprawdzic co bylo na motach nie tak - dlaczego nie przeszlo auto albo jakie byly advisory.

wchodzisz na ta strone https://www.gov.uk/check-mot-history-vehicle i tam wbijasz rej auta i nr seryjny v5c. ten numer masz na dole na pierwszej stronie gdzies.

czujnosci co do przebiegu nigdy za wiele.

co do ubezpieczenia to tak jak piszesz - zeby bylo full legal to tylko wlasciciel moze prowadzic.

jak on da Tobie sie przejechac to juz jest nielegalne. ale zagadaj zeby pojechac gdzies w ustronne miejsce, parking jakis czy cus albo mala slepa osiedlowa uliczke i wtedy sie przejedz.

ew mozesz kupic ubezpieczenie dzienne na dane auto jak juz bedziesz mocno zainteresowany. koszt to okolo £20. jak juz bedziesz bliski transakcji to moze warto tak zrobic bo bedziesz mogl spokojnie do domu wracac od razu. w najgorszym wypadku £20 w plecy....

 

jak bys kupowal od tradera to oni maja specjalne ubezpieczenie i klient moze wowczas jezdzic ale szukasz od prywatnego to inna historia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bedziesz na edycji? jak tak to jak najbardziej

 

Niestety nie dam rady bo jade do PL 1wrzesnia I troch za daleko mam zeby nawet na jeden dzien wpasc za rok na pewno bede ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez auta nie dam rady zakodowac klucza. nie ma takiej mozliwosci.

chyba ze chcesz sam klucz surowy i sam bedziesz zalatwial kodowanie.

ja ew moge go jeszcze dociac i wyslac dociety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta baza jest od 2005 roku, w sensie dane są w niej od 2005 roku. Nie chodzi tu o rok produkcji?

 

Coś jeszcze sprawdzać, jakieś HPI Check czy cuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prowadzą ją od 2005 roku.

Ale jak ktoś cofa przed każdym przeglądem to na wiele to się nie zda.

Jak już jesteś mocno zainteresowany to warto zrobić hpi check. Zwłaszcza warto zrobić gdy w ogłoszeniu nie jest wspomniane hpi clear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sławek - zobacz tutaj

 

http://www.motors.co.uk

 

dzisiaj widziałem w ogłoszeniu c5 z 2007r w diselku za 1699 pewnie za 1500 by poszedł, czy one takie tanie naprawde bo to utrata wartości na maxa

 

C5 1.6 HDI 57reg stan Bardzo dobry pelny serwis wlacznie z zestawem tarcz i klockow przod i tyl plus rozrzad 4 nowe opony

 

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez auta nie dam rady zakodowac klucza. nie ma takiej mozliwosci.

chyba ze chcesz sam klucz surowy i sam bedziesz zalatwial kodowanie.

ja ew moge go jeszcze dociac i wyslac dociety

No domyslam sie ze nie zakodujesz ale przynajmniej bym mmial dociety kluczyk to najwyzej zakoduje w PL sobie albo bede szukal gdzues w okolicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymondeck jutro rano zwiedzam Twoje miasteczko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś z okolic Peterborough? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szymondeck jutro rano zwiedzam Twoje miasteczko :D

 

a gdzie uderzasz dokladnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pe29 7en o 9 rano się ładuje potem londyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pe29 7en o 9 rano się ładuje potem londyn

 

rzut beretem od miejsca gdzie pracuje hehe ja pracuje w Myers beds PE29 7EF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności