Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jeszcze raz tego linka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie malo wody bylo, pamietajac jaki krotki w kolankach jestes :lol :lol3

 

 

 

 

 

Kris, podpowiedz mi prosze, jak tam ten htc sie sprawuje?

 

i ogolnie... jak sie kontrakt konczy to dzwonicie pierwsi i pytanie o deala czy czekacie zeby do was zadzwonili? ja do tej pory dzwonilem pierwszy.

 

 

luke pytałeś o htc wczesniej ale ja go miałem kilka dni wiec moja opinia wiesz jaka by była , teraz mam go prawie miesiąc wiec mogę ci napisać

 

u mnie w pracy jako jedyny mam htc reszta to zgniłe jabłka lub s4

 

kilka osób co ma s4 naprawdę było zachwyconych htc

 

jak na razie uważam to za super wybór, szybki, fajny, fajny dźwięk z przednich głośników, 2 mikrofony aby redukować szumy z otoczenia , metalowa obudowa co jest zaleta i naprawdę to aluminium wygląda i jest extra,

 

zapewne znajdzie sie kilka funkcji w których s4 jest troszke lepszy ale jest tez kilka w których htc jest wiadomo

 

aparat niby ma mniej pixelików ale za to jego funkcja coś w rodzaju pikselel w pikselu potrafi wyciągnąć to co samsung, robienie skrinshotów, print screanów, nagrywanie slow emotion,

ekran tak czuły że czasmi odnosze wrażenie że aż za bardzo , przeglądarka działa błyskawicznie i intuicyjnie, masz możliwość otworzenia wielu kart i szybkiej nawigacji między nimi

yt chodzi płynnie i fajnie , wiele funkcji do których jeszcze nie dotarłem

 

nie będę tutaj pisał czy lepszy od s4 czy nie bo to indywidualne podejście , ja po prostu miałem poprzedni htc przez 3 latka i się nie zawiodłem wiec wybrałem znów htc i jestem mega zadowolony

 

---------- Dodano o 11:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:28 ----------

 

sprawdz jeszcze raz tego linka ;)

teraz powinno być dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad wymiana anti roll barow i patrze tak na ebaya i sie zastanawiam czy warto montowac to co oferuja na ebayu?

ma ktos doswiadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie znam rozwiazanie, przrchodzilem to z moim b6, jutro opisze ci problem, na forum jest duzy watek na ten temat

 

Bardzo chętnie poczytam , dzięki

 

---------- Dodano o 12:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:32 ----------

 

mowisz o blokadzie kolumny kierowniczej...??

ale to nie powinno pokazywac bledu na licznikach ??

 

---------- Dodano o 07:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 07:46 ----------

 

Zamieszczone przez kristofero1

Właśnie zadzwonili do mnie że auto odpaliła moja córka , (też tam jest) wrcają do domu ufffffff. gdzie jest kabe ECU ? , jutro go przeskanuję vcdsem i zobaczymy , kurde mam nadzieję że dojadą do domu ...

Dzięki Seba , b6 mamy od nie dawna i cały czas zagadki

 

 

kabel do ECU jest na podszybiu, ale jak nie musisz to lepiej nie ruszaj, same klopoty z tego tylko sa

najlepiej zrob scan I wtedy powinienes wiedzec co I jak ??

byly jakie kolwiek info na licznikach ze cos nie tak ??

 

Scan zrobiony żadnych błędów , ale może to być czujnik położenia sprzęgła , tylko że jest 0 błędu na ten temat ....

 

---------- Dodano o 12:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:37 ----------

 

no tak pomyślałem bo sam miałem problem z tą blokadą przez ponad 2 latka tylko nauczyłem się z nią żyć i łatwo i szybko ją odblokować ,

ale kiedy szukałem rozwiązania problemu czytałem że ta blokada potrafiła ludziom różne błedy na licznikach wywalać więc jak w pracy przeczytałem to pierwsze co przyszło mi na myśl to wspomnienie jak mnie pierwszy raz dopadło i nie miałem pojecia co zrobić

 

ale skoro seba twierdzisz że to nie to to nie mam pojęcia co może być , trzymam kciuki aby nic poważnego i okazało sie tylko błachostka

 

Blokada kiery ? chętnie poczytam zwłaszcza jak się tego pozbyć lub jak z tym żyć , co do komunikatów na fisie to był tylko jeden - naciśnij sprzęgło-

 

Muszę coś z tym zrobić żeby nie było zonga w drodze do PL - Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kris

 

nie za maco - jak cos jakieś konkrety to pytaj

 

co doczy ty do nich dzwonisz czy oni do ciebie to ja zrobiłem tak ze powypełniałem takie formy na update na stronach jak o2, fon4you, carphonewarehouse itp. i zaczeli dzwonic do mnie i proponowac a ja do nich krótko

 

szukam ale nie musze zmieniac bo mam dobra taryfe, telefon mi działa i jest ok i nie interesują mnie az tak bardzo minuty tylko cena abonamentu i zawsze mieli więcej niż ja zakładałem aż w koncu zadzwonili do mnie i powiedział że rozmawiał z managerem i jedynie co mogą mi zaproponować to 32 ph jak poprzednio tylko dostane 180 automatycznego cashbacku ( ten cashback mieli w ofercie ale nie do htc ) i dla tego się zdecydowałem bo to daje mi niecałe 25f za nielimitowane rozmowy, text i 1gb internetu i nie limitowany przez bt open zone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad wymiana anti roll barow i patrze tak na ebaya i sie zastanawiam czy warto montowac to co oferuja na ebayu?

ma ktos doswiadczenia?

 

Jeśli chodzi Ci o łączniki w kształcie D i gumy stabilizatora to carparts4less albo eurocarparts. W zeszłym roku kosztowały mnie lemfordera 30f.

 

Ja zakupiłem wczoraj wszystkie górne i proste wahacze na dół. Znalazłem myślę całkiem dobre ceny - zapłąciłem za Febi 157f z przesyłką. Proste dolne się roztłukły w sumie z mojej winy, bo jak zakładałem gwint to się zapomniałem i dokręciłem śruby trzymające amor w powietrzu :(

Od strony pasażera górny przedni też już stuka jak nim poruszać, a na reszcie widać zmęczenie już na gumach przy kolumnie zawieszenia, więc postanowiłem wymienić od razu je i tyle. Banany jeszcze sztywne więc na razie zostają. Więc i tak nie źle jak na przebieg i jazdę na gwincie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi Ci o łączniki w kształcie D i gumy stabilizatora to carparts4less albo eurocarparts. W zeszłym roku kosztowały mnie lemfordera 30f.

 

Ja zakupiłem wczoraj wszystkie górne i proste wahacze na dół. Znalazłem myślę całkiem dobre ceny - zapłąciłem za Febi 157f z przesyłką. Proste dolne się roztłukły w sumie z mojej winy, bo jak zakładałem gwint to się zapomniałem i dokręciłem śruby trzymające amor w powietrzu :(

Od strony pasażera górny przedni też już stuka jak nim poruszać, a na reszcie widać zmęczenie już na gumach przy kolumnie zawieszenia, więc postanowiłem wymienić od razu je i tyle. Banany jeszcze sztywne więc na razie zostają. Więc i tak nie źle jak na przebieg i jazdę na gwincie.

ja tez mam do wymiany 3wahacze leza sobie ale nie ma czasu kiedy je wymienic:/ a naj bardziej sie obawiam gornych bo sroby pewnie sie nie wybije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio je spsikałem wd 40, teraz mam zamiar jeszcze płynem hamulcowym potraktowac...będzie ciężka walka.

 

---------- Dodano o 17:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:26 ----------

 

A chcę wszystko zrobić jeszcze przed wyjazdem do PL 26.7.

Olej, filtry, amory i sprężyny wszystkie, wahacze i może jeszcze uda mi się dać na odciągnięcie czynnika z klimy zmienić osuszacz i zawór rozprężny. Nie wiem kiedy ja to wszystko zrobię, a jeszcze siostrze przy przeprowadzce pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś uszcxelke pod klawiatura w pasacie? Z tego co wypisują na forum, to trzeba kupić całą pokrywę z uszcxelka, bo samej podobno nie ma... Macie jakieś doświadczenia w tej materii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris masz może luthera w hd 2 pierwsze sezony? jak nigdy nie ogladałem seriali obejrzałem jeden odcinek i mnie wciągnoł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris masz może luthera w hd 2 pierwsze sezony? jak nigdy nie ogladałem seriali obejrzałem jeden odcinek i mnie wciągnoł

 

mam lutera 1 swzon ale nie w hd bo niestety mam za cienkie łacze tutaj gdzie mieszkam po kablu bo virgin nie ma światłowodu

 

co do seriali to jest nowy i zwie się

 

http://www.youtube.com/watch?v=PXAZSncGODs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam lutera 1 swzon ale nie w hd bo niestety mam za cienkie łacze tutaj gdzie mieszkam po kablu bo virgin nie ma światłowodu
a wypaliłbyś mi na dvd i wysłał bo coś cienko idzie z torentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to panie gratki , ode mnie z roboty nie jeden angol chcial by tam pracowac
Dziękował :) Podoba mi się ta robota, mimo że marketówa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wypaliłbyś mi na dvd i wysłał bo coś cienko idzie z torentów?

 

spoko jacek tylko adresa na priva mi podeślij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Astra G

 

I jak jest frajda z jazdy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę razy przycisnąłem ale narazie oszczędzam. Paski i duperele serwisowe w środę ogarnę i na trasie do PL się okaże. Póki co to powiem tyle: 60 mph, trójka, gazu do dechy, 7000 na obrotomierzu, czwórka.

Wynik: catch me if you can ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo wazy bo bez dachu I dlatego taki szybki ;)

A na e38 przyjedziesz tym czy vw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności