Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki fon? Ja na jabłko tomtoma zakupiłem i sobie chwalę. Na Andku miałem Sygic i tez był super ale korków automatycznie nie omijał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem fajną robotę - dobrze. Przez to nie pojechałem po ładną skodę i się sprzedała - źle. W okolicy niestety nic ciekawego nie ma. Poszukiwania trwają ;)

 

Praca ważniejsza, a aut tu tyle, ze co chwile coś fajnego jest na sprzedaż, także spokojnie i bez pośpiechu, a coś się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki fon? Ja na jabłko tomtoma zakupiłem i sobie chwalę. Na Andku miałem Sygic i tez był super ale korków automatycznie nie omijał.

 

Htc desire s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spok, narazie pośpiechu nie ma, mam czym jeździć. Na początku myślałem kupić jakikolwiek przemieszczacz, oby taniej. Teraz doszedłem do wniosku (i finansów ;)), które mówią że poszukam tego czego chcę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnosnie kasowania inspekcji olejowej. W passacie zawsze kasowalem na zegarach nigdy vagiem. W audi jak skasowalem na zegarach to po jakims czasie zamiast zaczac mi odliczac czas i kilometry do wymiany pokazalo mi znowu serwis a nastopilo to bodajze po 500-600 milach od wymiany. Teraz pogrzebalem troche w vagu i zmienilem troszke wartosci . Mozecie zerknac i powiedziec czy to co teraz tam wskazuje grupa 17 jest ok czy cos zmienic ??? Zdjecie jest w linku ponizej dzieki!

http://imageshack.us/photo/my-images/41/p58f.jpg/

p58f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kliknij w drop down menu "please select operation" i wybierz ktora inspekcje ma kasowac.

jak wybierzesz to sie podswietli perform sri.

kliknj to i wartosci z automatu zostana zmienione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kliknij w drop down menu "please select operation" i wybierz ktora inspekcje ma kasowac.

jak wybierzesz to sie podswietli perform sri.

kliknj to i wartosci z automatu zostana zmienione

 

Wlasnie o to chodzi ze moj VCDS w tym oknie"please select operation" ma tylko jedna opjce SRI reset i nic wiecej, a na you tube patrzylem to tam mieli po kilka opjci do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
roman
dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zrob sri restet i bedzie ok.

jak chcesz to mozesz zmieniac recznie ale tam jest sporo do zmienienia.

a polegasz wogole na tym?? ja raczej sam pilnuje servisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mej, astra szybciej dojedzie niż ten Twój Irlandczyk ze Szkocji

 

tego też nie byłbym taki pewien... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zrob sri restet i bedzie ok.

jak chcesz to mozesz zmieniac recznie ale tam jest sporo do zmienienia.

a polegasz wogole na tym?? ja raczej sam pilnuje servisu...

 

zawsze zmieniam co 10tys i tak tylko chodzilo mi o to ze jak skasowalem to mi sie pojawilo serwis now po 500 milach. Dwa razy sie to powtorzylo i mnie draznilo to :) i przez to pytalem jak zrobic to poprawnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tego też nie byłbym taki pewien...

zakład?? :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silniki w tych autach są naprawdę solidne i nawet jeżeli się o nie nie dba nie sprawiają problemów.

 

Z małych aut popatrz na vw lupo, zawsze mi się podobał ten mały ścigant. Najmniejszy silnik tam to litrowa benzynka, ot taka kosiareczka. 1,4 16v daje fajną frajdę z jazdy, bo 100 koni w tak małym aucie robi robotę.

Oprócz tego były też diesle, taki np. 1,7 sdi, który pali 4 litry, a nie ma się co zepsuć no i 1,2 i 1,4 tdi.

Moim zdaniem godne uwagi auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
silniki w tych autach są naprawdę solidne i nawet jeżeli się o nie nie dba nie sprawiają problemów.

 

Z małych aut popatrz na vw lupo, zawsze mi się podobał ten mały ścigant. Najmniejszy silnik tam to litrowa benzynka, ot taka kosiareczka. 1,4 16v daje fajną frajdę z jazdy, bo 100 koni w tak małym aucie robi robotę.

Oprócz tego były też diesle, taki np. 1,7 sdi, który pali 4 litry, a nie ma się co zepsuć no i 1,2 i 1,4 tdi.

Moim zdaniem godne uwagi auto.

 

ciotka miala lupo 1.7sdi 60km i popierdzielalo ze hej do tego zeby 5 litrow przekroczyc to trzeba bylo niezle mu dokladac do pieca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciotka miala lupo 1.7sdi 60km i popierdzielalo ze hej do tego zeby 5 litrow przekroczyc to trzeba bylo niezle mu dokladac do pieca
auto musi mieć tylne drzwi dla dzieciaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co myślicie

ma kumpel tylko 1.6 bardzo chwali fajne autko

 

popatrz jeszcze na toyote corolle lub yaris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dzieki pomocy Luka, belki poziome mojej konstrukcji dachowej zostaly zamontowane.

dzieki Luku

20130717_175937.jpg

20130717_175956.jpg

20130717_180030.jpg

20130717_180359.jpg

20130717_181644.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czego tak mallo pracy wykonane a dwie kraty piwa sie wylaly?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności