Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

ma kabel niech se wylaczy. na edycji Romeek pepkowe postawi:plaza:jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedpępkowe ;)

Na pępkowe to do chaty mu najazd zrobimy :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pepkowe to do bakingam wbijamy:)

tam bedzie impreza z rozmachem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pepkowe to do bakingam wbijamy

tam bedzie impreza z rozmachem...

 

przez narodziny tego małego dziedzica ''07 zgłoś się'' przełożyli w tv :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
''07 zgłoś się''

Jak sie spotkamy to Ci dam mam cala serie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
przez narodziny tego małego dziedzica ''07 zgłoś się'' przełożyli w tv :wmorde

 

cooo??? na Polskiej telewizji program zmieniaja a na Angielskiej nic :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na edycji Romeek pepkowe postawi postawie postawie czemu nie

 

---------- Dodano o 22:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:12 ----------

Na pępkowe to do chaty mu najazd zrobimy hm to ja was wszystkich w mojej lepiance nie pomiescil bym ale , przed blokiem jest wielki plac z trawa wiec rozbijemy gazebo i znow bedzie biba ha ha a sasiedzi mnie za ja.j.a powiesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek - vin za krotki - musi byc 17 znakow nie 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz sprawdze jeszcze raz

 

---------- Dodano o 22:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:16 ----------

 

poszlo jeszcze raz ale na pv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra robota Patryku miales co robic powiec mi jak wybiles ten dolny prosty wahacz ja w nastepnym tygodniu chyba bede walczyl z wahaczami

Zostawiłem sobie długi na koniec. Auto podniesione z dwóch stron, robiłem najpierw jedną, potem drugą stronę. Jak już górne wypiąłem, sprężynę i amor usunąłem, to zabrałem się za wybijanie tego długiego, czyli stukanie młotkiem w zwrotnice i gwint wahacza od dołu. Niestety ani drgnął. Więc odkręciłem go od środka auta i mając go luźno w ręku wystarczyło dosłownie puknąć kilka razy w zwrotnice i gwint sworznia od dołu i wyskoczył bez problemu. Tak samo poszło z drugiej strony.

Śruba trzymająca go przy nadwoziu też stawiała opór straszny. Z jednej strony młotkiem po kluczu waliłem i dopiero po tym puściła.

Mały problem też miałem, żeby sworznie górnych wahaczy wybić. rdza zrobiła swoje, ale też doszedłem, że trzeba manewrować kierownicą i lewarkiem podnosić od dołu, aby ustawiły się pod odpowiednim kątem - wtedy wychodzą w miarę ok.

Śrubę górnych moczyłem wcześniej w wd40 i płynie hamulcowym. Ale bez palnika, młota i wd40 do wymywania skruszonej rdzy ze środka i tak się nie obyło. Palnik użyłem taki z Lidla do wypalania chwastów - używam go do rozpalania grilla, ale tu się sprawdził świetnie. Oczywiście gumy górnych wahaczy od razu się niszczą, ale mając nowe wahacze to nie ma znaczenia.

Powodzenia ;) Urobiłem się nie źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chudy podziekowal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek może coś takiego:

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=seat+belt+alarm&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.Xseat+belt+alarm+vw&_nkw=seat+belt+alarm+vw&_sacat=0

 

Albo jedź na szrot i wytnij sobie sprzączkę.

Ale tak na prawdę to bezpieczniej jest żeby kobieta jeździła w pasach - pas przekłada się pod brzuchem i jest dużo bezpieczniej niż bez.

 

---------- Dodano o 23:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:34 ----------

 

Patrick,w razie ten gwint byś sprzedawał to ja na tylne amortyzatory bym się pisał.

 

Jeśli będę się tego pozbywał to wolałbym w całości.

 

---------- Dodano o 23:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:35 ----------

 

Panowie wytargałem dziś ze szrotu za bezcen navi mfd z seata, tylko kodu w aucie nie było. Ma ktoś jakieś dojście w aso aby odkodować? Mam vin i numer rej auta w którym to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłem sobie długi na koniec. Auto podniesione z dwóch stron, robiłem najpierw jedną, potem drugą stronę. Jak już górne wypiąłem, sprężynę i amor usunąłem, to zabrałem się za wybijanie tego długiego, czyli stukanie młotkiem w zwrotnice i gwint wahacza od dołu. Niestety ani drgnął. Więc odkręciłem go od środka auta i mając go luźno w ręku wystarczyło dosłownie puknąć kilka razy w zwrotnice i gwint sworznia od dołu i wyskoczył bez problemu. Tak samo poszło z drugiej strony.

Śruba trzymająca go przy nadwoziu też stawiała opór straszny. Z jednej strony młotkiem po kluczu waliłem i dopiero po tym puściła.

Mały problem też miałem, żeby sworznie górnych wahaczy wybić. rdza zrobiła swoje, ale też doszedłem, że trzeba manewrować kierownicą i lewarkiem podnosić od dołu, aby ustawiły się pod odpowiednim kątem - wtedy wychodzą w miarę ok.

Śrubę górnych moczyłem wcześniej w wd40 i płynie hamulcowym. Ale bez palnika, młota i wd40 do wymywania skruszonej rdzy ze środka i tak się nie obyło. Palnik użyłem taki z Lidla do wypalania chwastów - używam go do rozpalania grilla, ale tu się sprawdził świetnie. Oczywiście gumy górnych wahaczy od razu się niszczą, ale mając nowe wahacze to nie ma znaczenia.

Powodzenia ;) Urobiłem się nie źle.

dzieki wielkie Patryku za info bede na pewno sie przyda musze sie zaopatrzyc w palnik tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz do salonu. Dostaniesz za free. Będziesz potrzebować dokladnie to co masz.

also wez ze soba do pl. Koszt znikomy

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa takie specialne pasy dla kobiet w ciazy moja zona gdzies kupowala zapytam sie w domu to dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sa takie specialne pasy dla kobiet w ciazy moja zona gdzies kupowala zapytam sie w domu to dam znac

 

oki dzieki , pany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wolałbym w całości.

Ile i czemu tak drogo? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze, czy w Waszych okolicach coraz czesciej widac vany robiace zdjecia?? dawniej jakos ich nie bylo ale od zeszlego roku to nazwalbym to juz plaga... strach szybko jezdzic;). czy to moje wrazenie? nie robie tras niewiadomo jakich ale ostatnio bardzo czesto widuje vany trzaskajace zdjecia... w niedziele widzialem zaraz po skonczeniu sie autostrady... w glupi sposob nie dostalem fotki... zauwazylem lewym pasem powoli jadcy merc 13rejstracja na awaryjnych. dojezdzajac do niego zobaczylem wystrzelona kurtyna od strony pasazera! przod tyl i prawa strona cale. i wyprzedzajac go on zjezdzal na parking i przede mna ukazal sie van w calej okazalosci!!! pobladlem bo wczesniej sypalem 100mph caly czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pobladlem bo wczesniej sypalem 100mph caly czas.

 

no to byś wyłapał bana na rok i do 2.5K mandatu :hyhy

 

nie zauważyłem żeby się coś zmieniło na trasach na których ja latam a robie ponad 1000 mil tygodniowo

zazwyczaj stoją w tych samych miejscach

raz mnie tylko zaskoczyli na a19 za yorkiem gdzie stały dwa vany na poboczu w odległości około 2-3 mil

ale ja zawsze zgodnie z przepisami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności