Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

100 i powyżej to utrata prawa jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100 i powyżej to utrata prawa jazdy.

 

gdziekolwiek jak się przekroczy o 30 mil to ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stavros juz zamilkl... dostal to co chcial - licznik i zostal zdemaskowany i jakos malo pisze teraz jednym razem.

ciekawe czy juz skonczylu mu sie madrosci czy robi 5WD ze swojego w8. jak by nie bylo zpas tez moze byc zrodlem napedu :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uj z nim. Lub grzeczniej: niech mu baba jaga miotłę w dup*ę wsadzi (daj Boże jak najgłębiej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas z kolei jeśli mogę wtrącić to niewesoło z inspektorkami.

 

Do pracy jadę kilkukilometrowym odcinkiem drogi krajowej, po dwa pasy w każdym kierunku, droga dobra i na prawie całej długości 70km/h, czyli żółw nas poboczem wyprzedza i normalną prędkością jest tam 100/110km/h, ale straram się już przestrzegać tego, bo co chwilę albo ich mijam, albo stoją na poboczu i pstrykają. Idioci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak jak już gadamy o przekroczeniu prędkości to ile się tak czeka na mandacik ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

z tego co pamietam to do dwoch tygodni musza wyslac, jak nie zdaza to przepada/nie bedzie wazny I mozesz sie odwolac, ale jak wysla I zaginie na poczcie to I tak zabulisz I punkty dostaniesz. pewnie sie tego dowiesz przy nastepnej kontroli drogowej albo mandacie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak jak już gadamy o przekroczeniu prędkości to ile się tak czeka na mandacik ????

Mi jak zrobili fotke to juz na nastepny dzien mialem koperte ;] ale kumplowi to chyba po tygodniu przyszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz 3ci tydzien czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie Patryku za info bede na pewno sie przyda musze sie zaopatrzyc w palnik tez

No palnik to mus przy tej śrubie ;)

Nie wiem czy to co zrobiłem pomogło, ale myślę, że cos na pewno - na ponad tydzień przed robotą zacząłem pryskać śruby w wd 40, a raz również zlałem te długie śruby płynem hamulcowym, a następnie zawinąłem w nasączone płynem szmatki na kilka dni, spiąłem opaskami i tak się kisiło. Potem znów parę psikań wd 40.

 

---------- Dodano o 17:04 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:02 ----------

 

Jedz do salonu. Dostaniesz za free. Będziesz potrzebować dokladnie to co masz.

also wez ze soba do pl. Koszt znikomy

Muszę wziąć do PL i mam nadzieje, że tam mi ktoś to ogarnie. Tutaj dzwoniłem do dwóch salonów i chcą auto podłączać aby odkodować, no i musi to być seat. Koszt 30f.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile i czemu tak drogo? :D

 

Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem. Nie mam pojęcia póki co - miałem zamiar oczyścić sprężyny z rdzy, obmalować i dopiero wystawić. Ale jak chcesz to się możemy dogadac tak jak jest. Może opiszę Ci najpierw stan:

Gwint u poprzedniego właściciela był ok pół roku. Faktycznie gdy go kupowałem wyglądał nie źle:

DSC01259.jpg

Tył miałem na aucie od Wielkanocy zeszłego roku, przód od września zeszłego roku. Na tyle zrobiłem jakieś 15tyś km, na przodzie trochę mniej.

Regulacje zabezpieczone miałem warstwą suchego lubrykantu i grubą warstwą białego smaru (zużyłem dwie puszki ;) ) i z tego co widziałem przy ściąganiu zdało to egzamin bo regulacje ruszały się bez problemu, ale dogłębniej się nie przyglądałem bo miałem kupę roboty i tylko wrzuciłem całość do pudełka.

Przednie sprężyny dostały trochę rdzy, ale nie jest źle, amorki przód i tył dalej wyglądają ok, działają też ok, natomiast sprężyny tył to po prostu masakra - jedna rdza, farba dosłownie odlazła płatami.

Przedni amor ma też ułamaną końcówkę imbusa w otworze na górze trzpienia, ten którym się kontruje przy zakręcaniu nakrętki górnego mocowania - zobaczyłem to dopiero przy zakładaniu. Próbowałem usunąć to, ale nie bardzo umiałem więc przytrzymałem górę trzpienia pomiędzy sprężyną morsami i w ten sposób zakręciłem nakrętkę. Tak samo ją odkręciłem teraz.

No to chyba tyle. Jak dalej jestes zainteresowany to daj jakaś ofertę. Z tym że to i tak dopiero po powrocie z PL, bo w piątek po pracy jadę, a w tej chwili nie mam nawet czasu ich poczyścić, żeby Ci zdjęcia zrobić. No i przesyłka - ciężkie to jak cholera, nie wiem ile by to kosztowało.

DSC01261.jpg

DSC01260.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U Luke swiszczy a umnie piszczy jak wlanczam klime :/ mam nadzieje ze to tylko pasek teraz takie gorace dni sa ze trzeba uzywac czasami ale ten pisk mnie dobija I przestalem uzywac

 

Prawdopodobnie suchy napinacz klimy. U mnie tak było i zmieniłem napinacz i pasek - jak ręką odjął. Napinacz gdy go zakręciłem ręką wydawał odgłos suchego łożyska -zacierał się już, ale jeszcze tragedii nie było.

Teraz świerszcz powrócił - ostatnio jak miałem auto podniesione i ściągniętą osłonę to psiknąłem w niego białym smarem. Odgłos ucichł całkiem na kilka dni - teraz zaczyna powracać. Aż wstyd, ale za ardzo lubię chłodek więc nie powstrzymuje mnie to od używania klimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka Pany :) pytanko brzmi : ma ktoś lub wie gdzie znajdę fotel kierowcy z passata b5 sport,jasna tapicerka? ewentualnie cały komplet...

podarł sie troche boczek i chyba czas by wymienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne Patryk, ja 2 razy bylem w salonie vw, raz z radiem w aucie, gdzie wyjeli radio, sprawdzili nr na nim i pochwili byl kod. 2 razem jak kupilem na ebayu radio, powiedzialem ze kod zgubilem i potrzebuje zapytal o nr radia, sprawdzil i tez bylo free. a popatrz jeszcze na necie bo wiem ze sa fora i strony gdzie ludzie maja dostep do bazy z pinami ale nie wszystkich marek i typow i daja kody za free. sam pytalem o gamme blaupunkta ale nie mieli- w salonie bylo free. poszukam jak znajde strone to podrzuce.

 

---------- Dodano o 19:51 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:01 ----------

 

Adam miales kiedys zdjecia takiej Audi za fajna rejesteracja. pokazesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie-mobile uploads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ImageUploadedByTapatalk1374692840.167542.jpg

 

Znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ma ktoś może breakdown cover w ADAC?

 

Troszke sobie poklikałem i wychodzi naprawde fajny cover u nich , jak ktoś ma to może więcej napisze na ten temat ,

 

ADAC European breakdown cover - sounds too good to be true?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok, to zdjecie jest koofa doooobre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy po angielsku mówią ...

bo możesz się rozczarować jak auto padnie zadzwonisz i nikt Cie nie zrozumie i nikt nie przyjedzie z pomocą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mówią po angielsku bez problemu

 

jak w pl miałem problem i zadzwoniłem to mużina oddzwoniła do mnie co po polsku spikała , ale miałem ubaww :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności