Skocz do zawartości
siemi1

Parasol w drzwiach B6

Rekomendowane odpowiedzi

jak cos trzeba w samochodzie zrobic to do salonu nigdy nie pojada bo drogo i oszukuja tylko grzebia i naprawiaja i przerabiaja po swojemu

 

Przyczyna nie zawsze leży w kasie.

W aso np nie umieją dołożyć kamerki cofania, elektrycznej klapy czy kontroli ciśnienia w oponach (abs).

Tempomat dołożyłem w 3h, a oni robili przez 4 dni i jeszcze nie skończyli.

Jak opowiada się im cuda z forum to patrzą z wielkimi oczami.

A często można zaleźć bystrzejszych mechaników niż ci z aso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyczyna nie zawsze leży w kasie.

W aso np nie umieją dołożyć kamerki cofania, elektrycznej klapy czy kontroli ciśnienia w oponach (abs).

Tempomat dołożyłem w 3h, a oni robili przez 4 dni i jeszcze nie skończyli.

Jak opowiada się im cuda z forum to patrzą z wielkimi oczami.

A często można zaleźć bystrzejszych mechaników niż ci z aso.

 

Święte słowa. Podobnie jak słowa Fedwo. :)

 

Jak nieraz rozmawiam z mechanikami, elektrykami i doradcami, to naprawdę mam u siebie tylko kilku, którzy orientują się w samochodach VAG w czymś więcej, niż tylko "wymontuj-zamontuj". Jak trzeba zamontować coś, co można zamówić tylko w fabryce (wspomniana kontrola ciśniena w oponach, tempomat itp.), to robią wielkie oczy i mówią, że się nie da, że to za dużo roboty, że koszta astronomiczne itp.

 

Fedwo dobrze napisał, że własnoręczne przeróbki/mody/naprawy w Passacie B6 to frajda. Oczywiście jeśli ktoś potrafi i nie boi się ugryźć tematu.

W moim przypadku najpierw pewnie bym coś popsuł, potem się rozpłakał, potem chodził jak struty przez dwa-trzy dni, a potem i tak oddał samochód do ASO, żeby sami to zrobili... :D;) Ja po prostu boję się do tego dotykać, bo jeszcze coś popsuję, nie będę umiał złożyć z powrotem itp. A już kwestie elektryki, pinów, instalacji, +/- itp. to dla mnie diabeł wcielony. ;)

 

A parasolkę z logiem VW chętnie bym kupił, ale szczerze nie znoszę chodzić pod parasolem. Wolę zmoknąć... :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już parasol mam w drzwiach:) Orginał VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam oryginał w drzwiach tyle tylko, że za ok. 20 PLN. Jakim cudem? Ano jakiś czas temu w markecie kupiłem parasol za kilkanaście zł(niemal identyczny z oryginałem) i kilka dni temu za 5,50 zł kupiłem kalkomanię. Parasol+nalepka=oryginał.

To samo zrobiłem ze scyzorykiem, tyle, że czerwonym.

Edytowane przez bbbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest ori paryzol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wielkie dzięki . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać może wymiary tego parasola ORI? Łatwiej będzie szukać zamiennika :roll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że mam do sprzedania 30 parasolów 000087602b041 w cenie 45 zł/1szt + wysyłka mogę wystawić fakturę lub paragon. Jak ktoś zainteresowany proszę pisać.

1256986288_000087602B041_w450_h400.jpg

Edytowane przez pilotozyrysa
pomyliłem numer oryginału (sory za wprowadzenie w błąd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłby ktoś podać może wymiary tego parasola ORI? Łatwiej będzie szukać zamiennika :roll

 

Idealnie pasuje Parasol za 19,90 z Rossmana :D - dostępnych kilka wersji kolorystycznych ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, że mam do sprzedania 30 parasolów 3c0084008041 w cenie 45 zł/1szt + wysyłka mogę wystawić fakturę lub paragon. Jak ktoś zainteresowany proszę pisać.

 

wstaw foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalny do B6 jest trochę inny (okrągła rączka), chyba że zmienili "produkcję".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku to jest nowy wzór parasolki. Widziałem na wystawie w serwisie. Więc możliwe, że występuje w modelach B7 lub CC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swój podprowadziłem kumplowi za jego zgodą bo miał dwa i idealnie pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maćku to jest nowy wzór parasolki. Widziałem na wystawie w serwisie. Więc możliwe, że występuje w modelach B7 lub CC?

 

W B7 nie ma już miejsca w drzwiach na parasol.

Savings:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maćku to jest nowy wzór parasolki. Widziałem na wystawie w serwisie. Więc możliwe, że występuje w modelach B7 lub CC?

 

To jest parasol "dodatkowy", w oryginale ma okrągłą rączkę i kosztuje... dużo..., któryś poznański serwis na allegro sprzedaje za bardziej przystępne pieniądze, a sam parasol (ten okrągły) badzo ładnie wykonany.

 

---------- Dodano o 08:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:28 ----------

 

W B7 nie ma już miejsca w drzwiach na parasol.

Savings:-)

 

a za dopłatą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem takiej pozycji w cenniku.

B7, który ujeżdzam to Comfortline, z różnymi dodatkami, kosztował 127TPln a parasola niet:dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prawda jest taka, że to miejsce nie jest wygodne, parasol ciężko się wyciąga itp. Ale sam parasol bardzo porządny, duży i wygląda na solidny - ale nigdy nie dałbym tyle pieniędzy za niego-sam dostałem w prezencie od salonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności