Skocz do zawartości
blazejzet

jakie dystanse???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podpinam się pod temat. Posiadam felgi 17' ET54 (niestety ) i opony 225x45. jakie dystanse będą się nadawać, aby autko w "miarę" wyglądało? Myślałem o grubości 25-35 mm

Ile cali felga ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile cali felga ma?

17 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło raczej o szerokość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie pomoże mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jakie dystanse dobrać? Samochód jest na zawieszeniu 1be i sprężynach h&r -40 (aktualnie 64mc od ziemi). Do tej pory były felgi 18" 8J ET35 opona 225/40 ale teraz będą felgi 19" 9J ET 60 5x130 i opona 235/35 i mam problem z dystansami. Jeśli ktoś przerabial ten temat to proszę o radę. Myślę o 30mm przód i tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Atheo?

Zobacz tu http://forums.vwvortex.com/showthread.php?7216240-Trade-Atheo-wheela-adapters-to-5x112-new-tires-cayenne-powder-coat

Koleś założył przód 28, tył 33mm.

 

A tak poza tematem to orientowałeś się może ile za kpl takich dystansów ze zmiennym rozstawem wołają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem Marcin że mi odpiszesz :-) widziałem tamten temat i dlatego tak myślę cały czas, a za dystanse 30mm takie do Atheo to w jednej firmie 520, a w drugiej 620. A ty ciągle chcesz Atheo? Bo tak wyszło że mam dwa komplety ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcieć bym chciał ale wiadomo kasa;)

Zimż już miałem jedne na oku w swojej za grosze można powiedzieć ale jak policzyłem kpl opon + dystans to już nie było tak kolorowo;) na pewno nie w tym sezonioe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podjąłem wyzwanie, a co z tego wyjdzie zobaczymy. Felgi już mam nawet dwa razy ;-) ale do założenia na auto droga długa, może ok lata wskocza. Narazie wróciły zimówki bo 18" się sprzedały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam koncepcje na dystanse i cena atrakcyjna. Tylko stalowe, zobaczymy jak to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a alu jak sie orientowałeś to maja szpilki, wstawione tuleje gwintowane czy nagwintowane otwory w aluminium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystanse musza miec wstawki stalowe !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło raczej o szerokość

 

szerokość felgi 7. Ile max może być dystans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a alu jak sie orientowałeś to maja szpilki, wstawione tuleje gwintowane czy nagwintowane otwory w aluminium?

 

Raczej nagwintowane ale pewności nie mam

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dystanse musza miec wstawki stalowe !!!

 

Dlaczego?

A jak będę miał całe stalowe to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanie pomoże mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jakie dystanse dobrać? Samochód jest na zawieszeniu 1be i sprężynach h&r -40 (aktualnie 64mc od ziemi). Do tej pory były felgi 18" 8J ET35 opona 225/40 ale teraz będą felgi 19" 9J ET 60 5x130 i opona 235/35 i mam problem z dystansami. Jeśli ktoś przerabial ten temat to proszę o radę. Myślę o 30mm przód i tył.

 

Ja bym wziął 25mm przód i tył , tym bardziej że chcesz zapodać oponę 235 co jest według mnie w ogóle bez sensu , założył byś 225/35 i dużo lepiej by to wyglądało , naciągu też by nie było nie wiadomo jakiego , ale Twoja sprawa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy dystanse 10mm będą miały centrowanie?jesli nie to jaka jest minimalna szerokość z centrowaniem do cc z 11 roku,Macie jakiegoś producenta do polecenia?

I jaki dac najlepiej do felg 19 cali 8,5 cala 225 40 19 et 45,bedzie tez eibach minus 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat b5 fl 1.8T sedan , mam felgi 18 cali 8 cali szerokości ET41 z gumą 225/40/18 zawias w aucie to 1BE i sprężyny H&R (-40)

Jakie założyć do tego dystanse przód i tył żeby ładnie je wyeksponować ale bez ocierania o nadkole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 8j et 35 z dystansem 10mm i jest ładnie ale jeszcze 5 mm możnaby Dorzucić i byłby kozak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koni22 przód 15 mm, tył 20mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

poza powitalnym postem to jest to mój pierwszy post na tym forum. Mam od początku marca VW Passat B7 Variant 170HP 2011r. Zakupiłem felgi Borbet Kansas 18x8" ET44 do tego opony 225/40. Mam też zakupione (jeszcze nie założone) Eibach-y Pro Kit -30/25, chciałbym zamontować dystanse i pytanie jakie rozmiary polecacie. Z przodu do krawędzi nadkola brakuje bardzo niewiele, ale z tyłu jest sporo miejsca i nie wygląda to dla mnie atrakcyjnie. Oczywiście ten przód też chciałbym zrobić. Pytanie dodatkowe (chodź czytając cały wątek wiem, że zadawano je dziesiątki razy ale nikt nie odpowiada). Jakie konkretnie dystanse kupujecie i macie sprawdzone, ja miałem plan zakupić również Eibach-y ale może jest coś tańszego a dobrego ?

Edytowane przez Shark44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

kupilem passata b5 mam w nim kola zima 195 65 15 6jx15h2 et 45 a w zapasie et 37

chcialbym alu lato 16 nie wiem jakie powinno byc et i pytanie czy pasowac beda 7jx16h2 et48

prosze o pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności