Skocz do zawartości
blazejzet

jakie dystanse???

Rekomendowane odpowiedzi

Moze tu sie cos dowiem jakie dac dystanse do felg z rozstawem srub 5x114 i wymiarami 9,5x18 et 58 tyl i przod 8,5x18 et okolo 45-48

 

spokojnie wejdą z tylu jak i z przodu będzie po okolu 15 mm od nadkola czyli można wsadzić 10 mm dystans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spokojnie wejdą z tylu jak i z przodu będzie po okolu 15 mm od nadkola czyli można wsadzić 10 mm dystans

Dzieki Arek muszę dać dystanse z zmiennym rozstawem śrub a 10 mm trochę mało chyba co ?(nie wiem czy sa wogole takie )może spróbuję 15 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi 8x18 et35 i czy do tego dystans z przodu 10mm i z tyłu 15mm wejdzie tak żeby nie wystawało nic...??

wyjdzie z przodu et25 i z tyłu 20....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada 8 cali opona 235 przy et30 z przodu

 

b82255f115758d90cbaa69a5183b5b88.jpg79542ef59accbc5e722e506a50bf1a64.jpg

 

A tak ta sama felga z et28 z tylu

 

bcc92fc3f7d2bf1c7a19ee20d92372a7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dystanse przód/tył do felgi Road America na oponach 205/55? Z góry dziękuję.

 

290886737_3_644x461_kola-zimowe-alufelgi-road-america-5-112-16-bieznik-9mm-vw-passat-2014-kola_r.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felga 19" 8,5j et 45 opona 225/35 jaki dystans dać na przód i tył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Felga 19" 8,5j et 45 opona 225/35 jaki dystans dać na przód i tył ?

 

Ja bym dał przód 10mm a tył 13mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie można dać dystans np. pomiędzy 5-10mm czy najlepiej minimum 12 z kołnierzem ? , mam 13mm ale zastanawiam się właśnie na mniejszym o ile można ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szybkie pytanie można dać dystans np. pomiędzy 5-10mm czy najlepiej minimum 12 z kołnierzem ? , mam 13mm ale zastanawiam się właśnie na mniejszym o ile można ?

 

Można , dlaczego by nie ? 10mm przecież robią z kołnierzem , tylko poniżej tego już nie .

Ja u siebie mam 5mm na tyle bez kołnierza i jest ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głównie o przód mi chodzi czyli jak dam 10mm z kołnierzem to może być ? bo jak zamawiałem dystanse w tamtym roku to facet mi powiedział że poniżej 12mm nie można bo tyle ma kołnierz piasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
głównie o przód mi chodzi czyli jak dam 10mm z kołnierzem to może być ? bo jak zamawiałem dystanse w tamtym roku to facet mi powiedział że poniżej 12mm nie można bo tyle ma kołnierz piasty

 

Ja u siebie miałem 10mm z kołnierzem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba będzie dystans stoczyć :P dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce dorobić dystanse na tył w pracy pierwsze pytanie czy 20mm dystans na tył przy et48 225/40/18, 8J i zawiasie -60mm wtedy et zredukuje do 28 nie będzie obcierało czy bezpieczniej 15mm i et33 . Drugie pytanie bo mam dylemat nie wiem czy dystans 20 mm mogę wykonać nie przelotowy tylko przykręcany do piasty czy za małe mocowanie na śruby będą a jak 15mm dystansu to tylko przelotowe ?

Edytowane przez .Michz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Ci zobrazuje jak to u moge wygląda... Felgi 18 7,5j et40, dystans na tyle 25mm przelotowy, obniżenie -80mm, opona 215/40, przyciera przy pasażerach na tyle i większych hopkach.

Myślę że te 20mm możesz śmiało włożyć, jak masz dostęp do tokarki to z każdej chwili stoczysz gdy się okaże za szeroko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie masz gdzieś et 15 :-) i wiekszą glebę to spokojnie et 28 mi spasuje :-) thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chcialbym zapytac czy macie moze pojecie i pomozecie mi w mojej sytuacji gdyz mam alufelge 5x17 / ET47 opona 235/45R17 i niewiem jakie moge miec maksymalne dystanse na tylna os tak aby kolo nie wystawalo i nie szorowalo o nad kole wrazie zaadunku prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego chyba Ci się coś źle napisało. 5J szerokości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego chyba Ci się coś źle napisało. 5J szerokości?

Szerokość felgi: 5.0" i zastanawiam sie jaki dystans moge wrzucic na tyl do b6

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Szerokość felgi: 5.0" i zastanawiam sie jaki dystans moge wrzucic na tyl do b6

 

nie 5 tylko 9 cali mialo byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

felgi:

8,5j

45et

18 cali

do tego opona 205/40/18

co byscie zaproponowali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mam pytanko felgi VW INTERLAGOS 18" 8J ET41 opony 235/40/18 jakie dystanse najlepiej zalozyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności