Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

313 czujnik temperatury w kanale świeżego powietrza G89

Rozumiem, że to w kontekście TDI, gdyż jak mieliśmy okazję wcześniej ustalić (sprawdzić) benzyna i diesel mają pewne różnice. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że to w kontekście TDI, gdyż jak mieliśmy okazję wcześniej ustalić (sprawdzić) benzyna i diesel mają pewne różnice. ;)

No tak :D Tylko przyznam się bez bicia - że zapomniałem jakie - odnośnie tej konkretnej kwestii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można zresetować wartości w wszystkich blokach do pozycji domyślnej (tak jak to wyjechało z fabryki :P)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[/quote

Czy to jest poważna usterka? Powinienem wymienić ten czujnik, jeśli tak to jaki może być jego przybliżony koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[/quote

Czy to jest poważna usterka? Powinienem wymienić ten czujnik, jeśli tak to jaki może być jego przybliżony koszt?

Ale o jaki czujnik pytasz, bo teraz znaleźć twojego posta nie mogę :(

Bo jeśli o czujnik temperatury zewnętrznej G17, to w ASO kosztuje około 130 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błąd 313 czyli jak napisałeś czujnik temperatury w kanale świeżego powietrza G89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błąd 313 czyli jak napisałeś czujnik temperatury w kanale świeżego powietrza G89

To nie wiem ile taki kosztuje :D Napisałem ci odpowiedź na twój problem, ale ceny nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeprowadziłem samodiagnozę klimatronika i wyskoczyło mi kilka błędów które skasowałem i już nie wyskakują ale został jeden "400" a po nim po prawej " 00" nie ma go nigdzie na forum może ktoś pomoże.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasnie obie dzisiaj zrobilem diagnoze klimatronika i wyszlo mi po lewe 444 wiec niby zadnych bledow w pamieci, ale po praej mialem 02 :] wciskalem temp + ale nic nie przeskakiwalo. Dopiero sie ucze o passacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie obie dzisiaj zrobilem diagnoze klimatronika i wyszlo mi po lewe 444 wiec niby zadnych bledow w pamieci, ale po praej mialem 02 wciskalem temp + ale nic nie przeskakiwalo. Dopiero sie ucze o passacie

Bardzo często jest to 02, da się to wykasować, nie pamiętam jak ale jest gdzieś na forum opisane. A błędów nie masz, kiedyś były 2, ale zostały wykasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często jest to 02, da się to wykasować, nie pamiętam jak ale jest gdzieś na forum opisane. A błędów nie masz, kiedyś były 2, ale zostały wykasowane.

Te 02 to nie jest liczba ostatnich błędów. To jest po prostu kod diagnostyki, ze w danej chwili była przeprowadzona. no i sie tego nie kasuje. Nie pamiętam teraz w jakiej konfiguracji, ale jak inaczej się wywoła pamiec błędów z klimy, to nam wtedy wyświetli 444 00 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee no to nie ma czym sie martwic :D wazne ze dmucha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - po co szukać problemów na siłe, skoro wszystko działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak inaczej się wywoła pamiec błędów z klimy, to nam wtedy wyświetli 444 00

Probowalem roznych kombinacji i nie udalo sie tego uzyskac. Jak wypisuje 02 to juz tak zostanie - moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Probowalem roznych kombinacji i nie udalo sie tego uzyskac. Jak wypisuje 02 to juz tak zostanie - moim zdaniem.

jak będę miał czas i chęć, to u siebie popstrykam - bo już zapomniałem jak to się robiło - i dam ci znać :D Ale wiem, ze jest tak, jak pisałem wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po wykonaniu diagnostyki i kasowaniu błędów w klimatroniku nadal wyskakuje uszkodzenie nr 25B co oznacza "uszkodzenie silnika klapy nogi/odmrażanie szyby" oraz 4FA "klapa obiegu wew.". Sprawdziłem czy owe elementy działają i powiem szczerze że wszystko ok. Czasem w lecie słyszę jak się klapa obiegu wew. zamknie i otworzy i potem jest cisza na jakiś czas.

 

Szukałem odpowiedzi na forum ale nie znalazłem, może ktoś jest w stanie jakoś pomóc, będę dozgonnie wdzięczny.

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

025B - Silnik regulacyjny V85 pokrywy w przestrzeni na nogi lub odmrażania – V85

04FA - Mechanizm/silnik nastaw klapy nawiewu powietrza – V71 (awaria silniczka/zablokowany)

 

... możesz spróbować się wspomóc w/g wątku poniżej:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=74130

swoją drogą powinieneś podpiąć auto pod komputer, więcej byś się dowiedział o błedach i może "przywrócenie ustawień fabrycznych" by mogło coś pomóc.

Pozdrawiam

Edytowane przez makeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszkodzenie silnika klapy nogi/odmrażanie szyby"

Mam ten sam blad od dluzszego czasu. NIe da rady sie go u mnie pozbyc, powietrze niby leci, ale jak daje nawiew na szybe to czuje ze o wiele slabiej wieje niz rok temu.

Czasami jak odpale auto to wentylator chodzi a z zadnego otworu nie leci powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy wyswietla mi sie po diagnostyce 444 a potem 02 co to oznacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak błędów. Czyli ciesz się kolego z tego co masz, bo nie wiadomo co możesz jutro zastać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności