Skocz do zawartości
Charakterek

Przerobiony anglik - na co zwracać uwagę - poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to ma znaczenie ale też można na gaśnicy znaleźć nadruk "United Kingdom"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYNIO81

Jeżeli na wklejce w bagażniku przy kole zapasowym macie takie oznaczenia:

X2B

BOA

5RV

 

To na milion % anglik.

 

Jednak zastanawiam się dlaczego wszyscy tak panicznie boją się anglików.Kilkakrotnie miałem do czynienia z angolami.Moim zdaniem lepiej kupić ślicznego paska z Anglii po dobrej przekładce jak naprawionego z Niemiec po takim dzwonie,że silnik był na tylnej kanapie.Nie oszukujmy się Niemiec który jest oszędny że za 1euro dałby sie ogolić na łyso sprzeda handlarzowi auto za pół darmo?W życiu nie ma takiej opcji. Jest takie powiedzenie taniego mięsa to nawet pies nie ruszy.

A po sprawdzeniu autka ,jeśli to nie jest angol radzę skupić sie na stanie technicznym że by nie kupić pięknie reaktywowanego ćwiarowozu z Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest strach przed angolami :?:

Sam sobie odpowiedziałeś w swoim poście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja to przerabiałem jak kupowałem swojego Paska. W Niemczech nie wiem czemu można swobodnie rejestrować anglika. Ja o mały włos bym się wpierdzielił na taką minę, bo człowiek zazwyczaj podchodzi do aut na Niemieckich blachach po staremu. A tu **** i można się przejechać bo taki handlarzyna kupuje auto w Niemczech z brifem na niemieckich blachach przyprowadza do Polski robi przekładkę i sprzedaje jako rodowitego Niemca i ludzie kupują bo myślą że tym autem rzeczywiście jeździł cały czas jakiś Helmut, a tu zmyła bo to nie Helmut a jakiś John.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkipio

Ostatnio widziałem passata B5 z dziwnymi spawam znajdowały się one pod kokpitem, konkretni można je zobaczyć jak się ściągnie tan plastik co zasłania skrzynkę bezpiecznikową na skrzynką jest taki otwór gdzie widać środek co się dzieje pod kokpitem. Jeśli ktoś może to niech zrobi fotke tego miejsca z europejczyka to będzie jakieś porównanie. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne fabryczne spawy-zarówno w angliku jak i europie są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkipio

I wyglądają tak jak nie fabryczna robota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak nie zamaskowany spaw i tyle. Belki pod kokpitem się nie spawa przy przekładce, a widoczne fabryczne spawy na niej znajdziesz w każdej B5FL, a być może i przed liftem, ale z takim nie miałem nigdy do czynienia, więc nie wiem.

 

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

 

http://allegro.pl/listing.php/search?string=belka+passat&category=18886&country=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkipio

Dzięki za odpowiedź a czy przy przekładce Passata B5 jest coś spawane rama czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś robi porządnie to odbijana jest część ściany grodziowej, na dole dwie części, po lewej i po prawej (mocowanie pedałów, otwory na przekładnie) i u góry, tam gdzie półka aku-fabrycznie jest to na zgrzewach, a w to miejsce wspawywane są europejskie części ściany.

 

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

 

http://img141.imageshack.us/img141/1627/wwwwwwt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ręczny jest nie z tej strony tak na pierwszy rzut oka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

 

Zawołaj od niego numer VIN i sprawdź kraj pochodzenia.

 

I dlatego cena chyba trochę poniżej średniej. I pewnie jeszcze sporo by z niej urwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze zmienione przedmie lampy na nieoryginalne no i lusterka... bo też były inne

w odpowiedzi na pytanie skad został sprowadzony:

"Poprzedni wlasciciel ktory go sprowadzil mowil ze z Niemiec, oraz sprawdzajac po numerze VIN pokazuje : kraj pochodzenia Wolfsburg/Germany." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Poprzedni wlasciciel ktory go sprowadzil mowil ze z Niemiec, oraz sprawdzajac po numerze VIN pokazuje : kraj pochodzenia Wolfsburg/Germany.

Może sprawdzał inny numer VIN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można sie nadziać jak ktoś sie nie zna, nie ma mowy wogole o żadnej przekładce w ogłoszeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Poprzedni wlasciciel ktory go sprowadzil mowil ze z Niemiec, oraz sprawdzajac po numerze VIN pokazuje : kraj pochodzenia Wolfsburg/Germany."

Po sprawdzeniu w zwykłym dekoderze online każdy passat bedzie miał pochodzenie z niemiec, jest tylko taka różnica ze kraj pochodzenia (produkcji) a kraj sprzedaży to sa całkiem inne kraje. Weź od gościa nr VIN to sprawdzę skąd ściągnęli tego paska i dlaczego z anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos poprosi bo ja juz mu napisalem ze to anglik i mi nie odpisuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności