Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

obecnie posiadam licznik o nr 3b0 920 929 b (passat b5 lift 1.8t wer. usa)

chce założyć do niego licznik z pełnym fisem i zakupiłem licznik eu od diesla o nr. 3b0 920 849a

I teraz jest moje pytanie jaki będzie mi potrzebny wsad aby zrobić z niego pełen fis usa benzyna.

Oraz czy ktoś posiada taki wsad to będę wdzięczny.

druga sprawa to bym potrzebował wsad EU do licznika ze skody superb nr licznika uk 3U0 920 941 H oczywiście diesel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być 949 żeby nie rzeźbić prędkościomierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś wsad do licznika z numerem 3b0 920 949 ? Bez żadnej końcówki literowej. Benzyna w milach

Edytowane przez bidzio1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szanowne i szanowni forumowicze podrzuci ktoś wsadzik do Golfa IV benzynka 1J0 920 826AX - licznik VDO?

Z licznika wynikało, że po zapodaniu eepromu 1J0 920 826 do 1J0 920 926 wszystko będzie ok. No niestety tak nie było. Sprzedający w znanym i "lubianym" serwisie aukcyjnym do końca sam nie wiedział (albo wiedział) jaki to jest konkretnie licznik - nalepki licznika nie było (odpadła - ciekawe). Zczytał eeprom i na jego podstawie sprzedał mi jako 1J0 920 926. Tu jednak przeoczył mały szczegół. Tam były dodatkowe literki AX.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wsadu do silnika 1.9 tdi 101 km 038906019 kc.Ma ktos cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje odpowiednika wsadu golfowskiego do licznika o nr 3B1 919 890A lub 3B1 919 890BX - zaniżają prędkość, nie działa kontrolka i przycisk ESP ale to chyba nie do przeskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa taka

 

Golf 4 licznik 1j0920822A przestał działać prędkościomierz, mam licznik z Passata 3b0920922

 

Jak sądzicie, jeżeli do licznika 922 wgram wsad z 822A będzie to hulało???

Tarczki przełożę z golfa bo ten z passata to anglik.

Edytowane przez motylek8522

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie sprawa taka

 

Golf 4 licznik 1j0920822A przestał działać prędkościomierz, mam licznik z Passata 3b0920922

 

Jak sądzicie, jeżeli do licznika 922 wgram wsad z 822A będzie to hulało???

Tarczki przełożę z golfa bo ten z passata to anglik.

Będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje wsad do Passata b5 3BO 920 846A z full fis, mój wsad z tego zegara gdzieś zaginą na kompie i ni jak nie mogę uruchomić fisa na tym zegarze, reszta wszystko działa. Za pomoc z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH]130753[/ATTACH]

 

Dziękuje Grucha... mam nadzieję, że teraz zadziała :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Grucha... mam nadzieję, że teraz zadziała :mlask

 

I nadal mam problem autko odpala-dziwne bo nawet nie przypasowałem kluczy, fis działa ale cały czas pisze service now i nie wiem jak to ogarnąć. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam wsadu od golfa w wersji angielskiej pod licznik 3B0 920 927A V08. Z tego co wyczytalem potrzebny mi wsad 1j5 920 926c. Czy ktoś ma taki i może się nim podzielić? Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Edytowane przez Mac87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie mam licznik passata 3bo 919 890 problem w tym ze brak mu podswietlenia +podaje na 1,23,oraz 20 a - na 9,24 wszystko inne chodzi fis równiez czego i gdzie mam szukac pomózcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności