-
Liczba zawartości
133 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O mcaris
- Urodziny 01/01/1980
Informacje osobiste
-
Imię
Arek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
WI
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
2008
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mcaris odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Jak wgrywasz parametry VCP zaznacz "EraseFullMemory -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mcaris odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Kamera do wywalenia. Z tymi błędami nie poradzisz. Miałem to samo i kilku innych kolegów. Pomogła jedynie wymiana kamery niestety ;( -
Sensor for Steering Angle G85 i masa błędów w module PDC POMOCY
mcaris odpowiedział mcaris → na temat → Elektryka, oświetlenie
Oki tak zrobię i dam znać . Panowie . Czy pierścień magnetyczny na piaście w tej sytuacji czujnik prawy tył może robić takie wariacje??. Już tłumacze . Dzisiaj poszedłem do auta kalibracja czyli kiera w prawo ,lewo środek gaśnie kierownica ruszam powoli do przodu gaśnie reszta błedów (tcs ,abs) i działa PDC ale po przekroczeniu 20km/h błedy wracają . I kilka takich powtórzeń i to samo czyżby ten pierścień?? -
Sensor for Steering Angle G85 i masa błędów w module PDC POMOCY
mcaris odpowiedział mcaris → na temat → Elektryka, oświetlenie
Moduł był ok wiec zadano kodowanie nie dawało rezultatu . Czyli Tomek mówisz żeby przypatrzeć połączenie od wtyczki abs do bezpieczników . Może jakiś styk przy bezpiecznikach -
Sensor for Steering Angle G85 i masa błędów w module PDC POMOCY
mcaris odpowiedział mcaris → na temat → Elektryka, oświetlenie
Tak bezpieczniki sprawdzone przedzwonię miernikiem. Zastanawia mnie połączenie. Ewidentnie któryś przewód. Tylko gdzie tego szukać połączenie-styk 30 -
Panowie Pomocy . Po wymianie manetki w module pod kierownicą wyskoczyły takie błędy: Teraz świeci sie kontrolka trakcji i abs i "żółta . kierownica". Przestały działać czujniki parkowania, nie działa lane assist oraz park assist . Wygląda na brak komunikacji ale mogłem coś uszkodzić bo już zgupiałem Bezpieczniki sprawdzone Kalibrację czujnika g85 robiłem ale to nic nie daje. Co to może być POMOCY: VCDS błędy które teraz występują: Dorzuciłem jeszcze pełny skan auta z przed awarii i skan z VCP modułu 10 Numer Sterownika Nazwa Kodowanie SW --- 7N0919475F J791 PLA 3.0 12K 4061166001 0007 Znalezione bledy 13637416($D01728):09 (U112300) Magistrala danych, odebrana wartosc usterki (Bremsensteuergerät - ESP_10_ESP_HR_Fahrtrichtung - Fehlerspeicher auslesen) Przerwa/zwarcie do masy Lamp OFF status nieznany 13637423($D0172F):09 (U112300) Magistrala danych, odebrana wartosc usterki (ESP - ESP_19.ESP_HR_Radgeschw_02 - Fehlerspeicher auslesen) Przerwa/zwarcie do masy Lamp OFF status nieznany 13637426($D01732):09 (U112300) Magistrala danych, odebrana wartosc usterki (ESP - ESP_21.ESP_Systemstatus - Fehlerspeicher auslesen) Przerwa/zwarcie do masy Lamp OFF status nieznany 13637427($D01733):09 (U112300) Magistrala danych, odebrana wartosc usterki (Bremsensteuergerät - ESP_02.ESP_Status_ESP_PLA - Fehlerspeicher auslesen) Przerwa/zwarcie do masy Lamp OFF status nieznany 13679388($D0BB1C):09 (U112300) Magistrala danych, odebrana wartosc usterki (Lenkhilfe - LH_EPS_01.EPS_PLA_Status - Fehlerspeicher auslesen) Przerwa/zwarcie do masy Lamp OFF status nieznany 13637397($D01715):09 (NO_DATA) Brak opisu w pliku ODX (-) Przerwa/zwarcie do masy Lamp OFF status nieznany 13688835($D0E003):09 (U112300) Magistrala danych, odebrana wartosc usterki (Steuergerät für Rear Cross Traffic Alert - RCTA_01.RCTA_Status - Fehlerspeicher auslesen) Przerwa/zwarcie do masy Lamp OFF status nieznany Strona Log-352960km-219319mi autoscan.txt
-
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mcaris odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Po wymianie Gatewaya poprawnym podłączeniu i kodowaniu powinno wszystko ruszyć . I teraz dla kamery 3AA radio jest wymagane RNS 315 da rade natomiast dla 3Q0 radio nie jest wymagane ale wymagana jest kalibracja. -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mcaris odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Z błędami zakłóceń to nic nie poradzisz. Może kamera uszkodzona. Ja miałem dwie i obie do śmieci. Ekranowanie taśmy też przerabiałem aż w końcu kupiłem uchwyt i zamontowałem na szybie w miejscu czujnika deszczu a czujnik dałem pod spodem i wszystko działa już ponad rok. Nie baw się w taśmy tylko zakładaj kamerę na uchwycie. -
Cześć. Poszukuje wsadu licznika do superb 3U0920841 lub 3U0920941 Jak by ktoś miał to proszę na [email protected]
-
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mcaris odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Grzałka nie powinna mieć wpływu. Ja dłuższy czas nie miałem grzałki błąd wywalało ale asystenci działali . -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mcaris odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Tak już wszystko bangla (urwał się kabel przy bezpieczniku ). Kamera skalibrowana. -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mcaris odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Panowie szybkie pytanie. Dziś po kalibracji kamerki 3Q0 chwile podziałało natomiast po ponownym odpaleniu auta brak asystentów tzn. na liczniku jest tylko asystent zmęczenia ale brakuje SA, LA , Sign ASSIST . Wygląda jakby nie działał can gateway w sumie linia ext.can. Miał ktoś coś podobnego? Dodam że vcds nie łączy się z żadnym z w/w modułów . -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mcaris odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Nie widzi tablicy .Jak by było za ciemno dostał byś taki komunikat. Wiem ile ja miałem zabawy z prawidłowym ustawieniem tablicy. -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
mcaris odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Z tego co pamiętam to klonem do 3AA podejdziesz . Nic nie powinieneś popsuć. -
Cześć odświeżę temat. Posiadam moduł tak jak w temacie ale zakupiłem moduł z końcówka AH ponieważ chcę mieć otwieranie zdalne z kluczyka . Po podłaczeniu modułu AH działa zdalne otwieranie przednich drzwi i bagażnika . Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie podpiąć przewody z kostki czerwonej aby działało otwieranie tylnych drzwi . Auto passat 2000r. z bez elektryki z tyłu. Czy jest możliwość podpięcia tego modułu żeby działał tył nie mając elektrycznych szyb tyłu? Pomocy
