Skocz do zawartości
speedex

vag-com 409 i windows 7 64 bit.Problem z uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi ograniczeniami to chodziło mi czy moja wersja silnika ma możliwość odczytu testu liczników .

Nie rozumiem o co Ci teraz chodzi:hmm

jeśli chodzi o test wyjść z poziomu wag coma tzw. Output tests zegarów (liczników) to oczywiście ze tak jeśli tylko zegary mają połączenie z vag comem po lini K,a nie rozumiem co ma do tego wersja silnika.Co prawda w Seatach ibiza i cordoba z przed 99r zegary nie były podłączone pod diagnostykę wiec tam nie było takiej możliwości możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy moja wersja silnika ma taką możliwość bo czytałem że w AEB są mniejsze możliwości diagnostyki bo był jakaś inna wersja elektroniki niż w nowszych wersjach. Dzisiaj podepnę to się przekonam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ma ktos dzialajaca wersje XpMode +Virtuala? Sciagalem dzis ze strony MS.. i Virtuala dziala a jak odpale XP Mode to pisze ze mam za stara wersje, bym ja odinstalowal i na nowo zainstalowa, neistety nic to nie daje;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pomocy gdyz zakupilem kabel hex can pod usb z interfejsem vcds ktory ma dzialac z 11.11.3 Lecz po instalacji programu i podlączenia kabla nie moze go znalesc. Czy ktos miał taki problem i w jaki sposób to rozwiazal. Dzieje sie tak na systemie windows 7 64bit (w opisie gdzie kupilem kabel pisze ze powinien działac na 64 bit). Prosze o pomoc bo jak narazie nie mam sie z czego cieszyc po zakupie kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a ma ktos dzialajaca wersje XpMode +Virtuala? Sciagalem dzis ze strony MS.. i Virtuala dziala a jak odpale XP Mode to pisze ze mam za stara wersje, bym ja odinstalowal i na nowo zainstalowa, neistety nic to nie daje;/

 

I dalem sobie rade;) Virtualbox i po sprawie

 

Witam. Potrzebuje pomocy gdyz zakupilem kabel hex can pod usb z interfejsem vcds ktory ma dzialac z 11.11.3 Lecz po instalacji programu i podlączenia kabla nie moze go znalesc. Czy ktos miał taki problem i w jaki sposób to rozwiazal. Dzieje sie tak na systemie windows 7 64bit (w opisie gdzie kupilem kabel pisze ze powinien działac na 64 bit). Prosze o pomoc bo jak narazie nie mam sie z czego cieszyc po zakupie kabla.

 

Tobie kolego tez radzilbym wgrac sobie VB a wtedy zamiast vcds-a vag-coma;), bez porownania jest w stosunku do vcds-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dalem sobie rade Virtualbox i po sprawie

VCDS Lite 1.0 i nie trzeba kombinować z virtualbox-em :P

 

Tobie kolego tez radzilbym wgrac sobie VB a wtedy zamiast vcds-a vag-coma

:lol VAG-COM-em to kolega powyżej nic nie zdziała w swoim aucie.

 

bez porownania jest w stosunku do vcds-a

 

To fakt, bo VAG-COM jest uboższy w porównaniu do VCDS-a. :P

Prosze o pomoc bo jak narazie nie mam sie z czego cieszyc po zakupie kabla.

A sterowniki do kabla zainstalowały się poprawnie pod koniec instalacji VCDS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze mi ktos z tym kablem.

Bo nie wiem jakoz zle instalowalem czy system jest zly. Czy mozliwe ze kabel nie dziala

 

---------- Dodano o 12:44 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:41 ----------

 

Szkoda ze nie mam mozliwosci sprawdzenia na xp. Moze na xp by działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomoze mi ktos z tym kablem.

Czytałeś co napisałem powyżej??

 

A sterowniki do kabla zainstalowały się poprawnie pod koniec instalacji VCDS?

 

Bo nie wiem jakoz zle instalowalem czy system jest zly.

A próbowałeś tego;

Kolego, ściągnij sobie ori VCDS-a zainstaluj wszystko łącznie ze sterownikiem usb, teraz odinstaluj program diagnostyczny i zainstaluj to co tam masz do swojego kabelka.

Dodam tylko ze wszystko trzeba robić z odłączonym kabelkiem do momentu aż będziesz miał odinstalowany oryginalny program i zainstalowany ten co dostałeś z kabelkiem.

 

PS.

Lepiej klepać posta pod postem niż poczytać temat i spróbować tego co jest już napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam po kablui :(

Zrobilem jak mowiles zeby sciagnąc ori vcds razem ze sterownikami. Pozniej odinastalowalem i zainstalowalem ten co dostalem. I teraz wogóle nic nie wykrywa(poprzednio wykrywal kabel i pisało ze nie ma sterownikow ) teraz po podpieciu kabla zero reakcji. Co teraz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Potrzebuje pomocy gdyz zakupilem kabel hex can pod usb z interfejsem vcds ktory ma dzialac z 11.11.3 Lecz po instalacji programu i podlączenia kabla nie moze go znalesc. Czy ktos miał taki problem i w jaki sposób to rozwiazal. Dzieje sie tak na systemie windows 7 64bit (w opisie gdzie kupilem kabel pisze ze powinien działac na 64 bit). Prosze o pomoc bo jak narazie nie mam sie z czego cieszyc po zakupie kabla.

Witam .

Tak jest na to sposób ,sam to przerabiałem na win7 64bit,

po podłączeniu kabla wykrywał go ale nie chciał aby wskazać ścieżkę z sterownikami i kabel nie został poprawnie zainstalowany ponieważ windows nie ma do niego sterownika ,wtedy wchodzimy w menedżera urządzeń i na liście odnajdujemy nasz kabelek ross tech przy którym jest czerwony x lub żółty pytajnik co oznacza że kabelek sie nam nie zainstalował poprawnie,klikamy na niego prawym przycisiem myszy i wybieramy aktualizuj sterownik,wtedy wskazujemy ścieżkę do folderu z zainstalowanym vcds i nasz win7 instaluje sobie sterownik i po problemie.

Cociaz nie wiem czy to Ci jeszce cos pomoże teraz:swirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tytex

Witam Panowie, dla tych którzy mają problem na 64bitach z zainstalowaniem wirtualnej maszyny xp - ściągnijcie i zainstalujcie te 3 pliki z tej strony nie zmieniając kolejności pobierania i instalacji. Xp mode ładnie się zainstaluje, później instalacja VAGa 3.11 i będzie śmigać!! - przed chwilą sprawdziłem u siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok powie mi ktos czy taki kabelek jak Vag k+can commander z allegro za niecale 200zl pojdzie z vag comem badz vcdsem? polski vag idzie i commander tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k-m-r1

a u mnie jest problem z Windows 7 64 bit

 

mam nowy laptop dell inspiron 7520

wszystkie porty usb 3.0

 

zainstalowałem VBox i XP 32 bit

dziala ale nic na usb nie chodzi

 

jest błąd przy wybieraniu urządzenia

 

Failed to attach the USB device FTDI FT232R USB UART [0600] to the virtual machine del xp.

 

USB device 'FTDI FT232R USB UART' with UUID {c6ad7397-ce23-4d16-a0cc-4e2fb5296699} is busy with a previous request. Please try again later.

 

Result Code: E_INVALIDARG (0x80070057)

Component: HostUSBDevice

Interface: IHostUSBDevice {173b4b44-d268-4334-a00d-b6521c9a740a}

Callee: IConsole {db7ab4ca-2a3f-4183-9243-c1208da92392}

 

 

i tego nie przeskoczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jedyna wersja jaka działa pod win 7 64bit :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pobrałem vag-com 3.11, który działa na 64 bit, długo szukalem, ale znalazłem. Ja sprawdzałem na Win7 Ultimate 64 bit i odpalił jako jedyny.

 

faktycznie działana win7 64bit.:D

Tylko że jest już vcds-lite 1.2 tez full i tez działa na 64bit:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agcom.jpg

Witam wszystkich

ja mam problem z 32bit win 7start. Nie mogę nic zrobić, udało mi się tylko odpalić pełną wersje. Wklejam screen wszystkich okien jak uważałem za słuszne do wklejenia aby mi pomóc. Kabelek z tej aukcji:

http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i2963967875.html

dodam jeszcze że dioda na kklu pali si czały czas czerwona

aggcom.jpg

agggcom.jpg

Edytowane przez KrajesK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj VCDS Lite i masz spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z możliwościami vcds lite porównując go do vag com?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności