Skocz do zawartości
gino9

Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

24aa395631cb3f02med.jpg

 

Witam Panowie potrzebuje odmy jak na załączonym zdjęciu tyle że tej co idzie od ściany grodziowej , nigdzie nie moge jej dostać Passat 1997 r 2.8 V6 ACK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie potrzebuje odmy jak na załączonym zdjęciu tyle że tej co idzie od ściany grodziowej , nigdzie nie moge jej dostać Passat 1997 r 2.8 V6 ACK

 

Ten ?

 

dafota.2.76g1447749895t.jpg.smodpo.jpg&th=2603

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi z tym to nie ma problemu chodzi mi o o tą co idzie z drugiej strony silnika tutaj od przepustnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ASO, cena raczej nie zabija , ale coś koło 200pln będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mój wydech środkowy powiedział papa. Już był tak przerdzewiały że nie było już jak go pospawać. Zamiast tłumika wspawałem 2 rury no i niestety zaczął się problem. Dokładnie chodzi o to że dwa końcowe wydechy wydają metaliczny dźwięk w zakresie 1800 - 2200 tyś obrotów i od 3 tyś w górę. Co zrobić aby się tego pozbyć? Ten dźwięk jest strasznie męczący dla uszu jak sie jedzie. Szukanie używki środkowego to loteria natomiast cena oryginału zwala z nóg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co zrobić aby się tego pozbyć?

 

Najtaniej założyć tłumik, najdrożej zmienić cały układ wydechowy ;) Są rzeczy których nie przeskoczysz ...

 

 

edit:

 

Teraz spojrzałem w katalog ile kosztuje...masakra :D Przy dobrych wiatrach za walkera trzeba dać 1100 zł

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy może ktoś mi polecić jakieś sprężyny dobre do tyłu mojego kombi dodam że mam butle w kole gdzie wchodzi 60l gazu i często pomykam z pełnym bakiem benzyny wiec paliwo plus lpg i duża torba podróżna z tyłu.A dodam że stoi i tak troszkę noskiem do góry nawet bez załadunku i małą ilością paliwa,powód wymiany przy naprawie hamulców okazało się że z jednej strony pęknięta jest na wysokości ostatniego zwoju.To tłumaczy także czemu auto trochę myszkowało po autostradzie w niemczech przy większych prędokościach(160-200km/h).Zawieszenie było także robione jakiś czas temu...Niech ktoś napisze czy są jakieś wzmacniane czy ktoś może na tym już jeździł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci polecić kilka firm np Lesjofors ale Monroe będzie lepszym rozwiązaniem. Koszt ok 145/szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kuczi,wyczytałem że Lesjofors były zakładane na pierwszy montaż wiec zamawiam te....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was mam pytanie o taka rzecz pulsują mi światła na wolnych obrotach i Biegu jałowym myślałem ze to od napinacza bo trochę szumiał wymieniony na nowy i dalej to samo alternator nowy rok temu zmieniony macie jakieś pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulator napięcia lub diody w alternatorze - do naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te diody to droga rzecz jest

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Miał ktoś z was bredni sport i klocki ceramiczne Ate myślicie ze to dobre połączenie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Sory brembo sport i Klocki Ate ceramic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pare dni temu zakupiłem paska 2.8 v-motion. Mam pare pytań, na jałowym biegu coś powoduje drgania nie na kierownicy tylko tak jakbym pod nogami. Na diagnostyce przed kupnem facet powiedzail, że są dwie tuleje do wymiany gdzieśkoło tylnej belki, na bananach czy coś w tym stylu, za dobrze tego nie zrozumiałem. Te drgania mogą byćod tego? jeszcze jeden problem, słabo się dogrzewa silnik. Nie zrobiłem nim dużo km także może jestem troche przewrażliwiony ale zrobiłem z 7km i temp ledwo weszła do 70-80stp przy -1 na dworzu, normalne to jest? Na co jeszcze zwrócic uwage przy swierzo zakupionym samochodzie? aaaa jeszcze jedno, jak sprawdzić jakie mam oznaczenie silnika, tzn te AQT czy to moze ack. pasek z koncowki 99r 2.8 v-motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na jałowym biegu coś powoduje drgania nie na kierownicy tylko tak jakbym pod nogami. Na diagnostyce przed kupnem facet powiedzail, że są dwie tuleje do wymiany gdzieśkoło tylnej belki, na bananach czy coś w tym stylu, za dobrze tego nie zrozumiałem.

Jaka skrzynia biegów ?

 

 

słabo się dogrzewa silnik. Nie zrobiłem nim dużo km także może jestem troche przewrażliwiony ale zrobiłem z 7km i temp ledwo weszła do 70-80stp przy -1 na dworzu,

 

Bardzo często pada termostat. Wymieniałem w audi i passacie. Trochę roboty jest ale do ogarnięcia

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/40586-Wymiana-termostatu-2-8-V6-30V-ACK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrzynia manual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie wina zawieszenie jeżeli coś drży na biegu jałowym na postoju. Obroty silnika są równe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obroty równe no w sumie jak by sie tak dogłębnie przyjrzeć to delikatnie drży wskazówka ale wszystko w normie raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy mam pytanko, ostatnio zauważyłem spalony bezpiecznik nr34, i go wymieniłem ale co przekroczę 60km/h jest mocne szarpnięcie i bezpiecznik mi pali i nagle zapalają się kontrolki od abs, esp i od silnika, 3 razy wymieniłem bezpiecznik i spaliło mi wszystkie, wiecie może co może być przyczyną palenia tego bezpiecznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności