Maniekpisz
-
Liczba zawartości
95 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Maniekpisz
- Urodziny 03/05/1981
Informacje osobiste
-
Imię
mariusz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
rutki kossaki
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3BG) 2.8 V6 193KM (ATQ)
-
Rok produkcji
2004
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Pedał twardy jest a później robi się miękki Po odpaleniu -
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Sprawdzę ten pedał wiem że kodowali pompę ale czy ja odpowietrzyli -
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Pompa hamulcowa zmienili na nową Trw i to samo podobno tył lepiej hamuje Więc wsadzili z powrotem tamta pomiary takie same Pedał miękki opada nizej -
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Dzień dobry Mam problem z moim Passatem a mianowicie z hamulcami bardzo słabo działają tarcze nowe 10 tys przebiegu przód i tył nowe klocki. Zestaw Ate power disc Pojechałem na diagnostyke stwierdził że pompa hamulcowa przy okazji odpowietrzanie i nowy płyn Wymiana i to samo podmienili pompę ABS używana to samo sprawdzili nr różniła się jedną cyfra kupili nowa z identycznymi numerami zakodowali i dalej to samo oddali mi w końcu po 10 dniach Poddali się. Proszę o pomysły -
Maniekpisz obserwuje zawartość → Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?
-
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam mam pytanie o wymiane lamp przednich na jakie polecacie ponoewaz zdazyla mi sie sarenka I prawa jest polamana I musze kupic cos szybko W sklepie mi polecaja jakies na H1 komp za ok 800 -
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
A jak jest z dwumasa w moim pasku moze to wina moich drgan w okolicu 130 140 powyzej I ponizej cisza od pol osiek po opony wszystko ok kable I swiece nowe dalej to samo macie pomysly -
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Dzieki za instrukcje mam tez pytanie czy ezektor robiles czy tylko to pomoglo -
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam szukam takiego silikonu do zlozenia pokrywy zaworow on niegdy nie zastyga podobno Podajcie jakis namiar konkretny gdzie to kupie -
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam mam taka sprawę ze wyje mi mocowanie wiskozy a ta cześć jest razem z łapą znacie koszt tego i gdzie to kupic nr to 078121235 f Po drugie jakie parametry ma mieć nasz akumulator -
Witam Kolegów z forum masz okazje kupić ładne oryginalne felgi od Audi S4 tylko 17 et 45 oraz opony 225 55 Jak to w moim passacie 2004 r by wyglądało co sądzicie nie mam czasu czytać wiec prosze o szybka pomoc poniewaz zaczeka na moja decyzje 1 dzien Z góry dzieki
-
Dzięki kolego i jeszcze jedno pytanie bo te felgi z Audi są i kapsle trzeba dokupić wiecie może gdzie nabyć bo ori są drogie
-
Szerokość 7,5. 17 a 18 8 - - - - - aktualizacja - - - - - Czyli co 17 wejdą bez niczego bez żadnych dystansów itp szer opon 225 17 et 35 szer felgi 7,5 lub 8 nie jestem pewny
-
Witam mam pewna sprawę chodzi mi o felgi 17 czy 18 obie maja et 35 które wybrać zawieszenie standardowe
-
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam u mnie tez drży jakby cała karoseria tak mi sie wydaje na biegu jałowym skrzynia automat Macie jakieś pomysły. Cały zapłon nowy kable BERU świeczki NGK -
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
Maniekpisz odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Te diody to droga rzecz jest - - - - - aktualizacja - - - - - Miał ktoś z was bredni sport i klocki ceramiczne Ate myślicie ze to dobre połączenie - - - - - aktualizacja - - - - - Sory brembo sport i Klocki Ate ceramic
