Skocz do zawartości

Maniekpisz

  • Liczba zawartości

    95
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Maniekpisz

  • Urodziny 03/05/1981

Informacje osobiste

  • Imię
    mariusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    rutki kossaki

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5(3BG) 2.8 V6 193KM (ATQ)
  • Rok produkcji
    2004

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Pedał twardy jest a później robi się miękki Po odpaleniu
  2. Sprawdzę ten pedał wiem że kodowali pompę ale czy ja odpowietrzyli
  3. Pompa hamulcowa zmienili na nową Trw i to samo podobno tył lepiej hamuje Więc wsadzili z powrotem tamta pomiary takie same Pedał miękki opada nizej
  4. Dzień dobry Mam problem z moim Passatem a mianowicie z hamulcami bardzo słabo działają tarcze nowe 10 tys przebiegu przód i tył nowe klocki. Zestaw Ate power disc Pojechałem na diagnostyke stwierdził że pompa hamulcowa przy okazji odpowietrzanie i nowy płyn Wymiana i to samo podmienili pompę ABS używana to samo sprawdzili nr różniła się jedną cyfra kupili nowa z identycznymi numerami zakodowali i dalej to samo oddali mi w końcu po 10 dniach Poddali się. Proszę o pomysły
  5. Witam mam pytanie o wymiane lamp przednich na jakie polecacie ponoewaz zdazyla mi sie sarenka I prawa jest polamana I musze kupic cos szybko W sklepie mi polecaja jakies na H1 komp za ok 800
  6. A jak jest z dwumasa w moim pasku moze to wina moich drgan w okolicu 130 140 powyzej I ponizej cisza od pol osiek po opony wszystko ok kable I swiece nowe dalej to samo macie pomysly
  7. Dzieki za instrukcje mam tez pytanie czy ezektor robiles czy tylko to pomoglo
  8. Witam szukam takiego silikonu do zlozenia pokrywy zaworow on niegdy nie zastyga podobno Podajcie jakis namiar konkretny gdzie to kupie
  9. Witam mam taka sprawę ze wyje mi mocowanie wiskozy a ta cześć jest razem z łapą znacie koszt tego i gdzie to kupic nr to 078121235 f Po drugie jakie parametry ma mieć nasz akumulator
  10. Witam Kolegów z forum masz okazje kupić ładne oryginalne felgi od Audi S4 tylko 17 et 45 oraz opony 225 55 Jak to w moim passacie 2004 r by wyglądało co sądzicie nie mam czasu czytać wiec prosze o szybka pomoc poniewaz zaczeka na moja decyzje 1 dzien Z góry dzieki
  11. Dzięki kolego i jeszcze jedno pytanie bo te felgi z Audi są i kapsle trzeba dokupić wiecie może gdzie nabyć bo ori są drogie
  12. Szerokość 7,5. 17 a 18 8 - - - - - aktualizacja - - - - - Czyli co 17 wejdą bez niczego bez żadnych dystansów itp szer opon 225 17 et 35 szer felgi 7,5 lub 8 nie jestem pewny
  13. Witam mam pewna sprawę chodzi mi o felgi 17 czy 18 obie maja et 35 które wybrać zawieszenie standardowe
  14. Witam u mnie tez drży jakby cała karoseria tak mi sie wydaje na biegu jałowym skrzynia automat Macie jakieś pomysły. Cały zapłon nowy kable BERU świeczki NGK
  15. Te diody to droga rzecz jest - - - - - aktualizacja - - - - - Miał ktoś z was bredni sport i klocki ceramiczne Ate myślicie ze to dobre połączenie - - - - - aktualizacja - - - - - Sory brembo sport i Klocki Ate ceramic
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności