Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

luknołem na niego z okna. dziś ma wolne od jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj, właściwie wczoraj wyczyściłem podsufitówkę. 3 godziny szorowania po brudasie - poprzednim właścicielu. Gość chyba szczał w samochodzie na sufit......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj, właściwie wczoraj wyczyściłem podsufitówkę. 3 godziny szorowania po brudasie - poprzednim właścicielu. Gość chyba szczał w samochodzie na sufit......

:rotfl: tak to jest z brudasami..

a z ciekawości, można wiedzieć jakim preparatem to robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swojego wymyłem wczoraj. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkręcony aku, wyczyszczone odpływy, umyte całe podszybie i wepchany do garażu :D dzisiaj ściąganie siedzeń i suszonko pare dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a z ciekawości, można wiedzieć jakim preparatem to robiłeś?
Używam tylko i wyłącznie środków firmy Carvalet http://www.ania1111.superhost.pl/carvalet/sklep/product_info.php?cPath=23&products_id=60- koncentrat do prania tapicerki (ten zielony) zapachowy bo w samochodzie capi stęchlizną. Duża butla kosztuje 16 zł ale za to ma wydajnosć kosmiczną. Rozcieńczasz w stosunku 1:5 aż do 1:20 w zależności od zabrudzenia tapicerki. Ja stosuje proporcje 1:20 i w zupełności starcza mi to do porządnego prania wnętrza. Polecam także inne środki tej firmy, bo są po prostu rewelacyjne i najlepsze jeżeli chodzi o stosunek jakość - cena. W sklepie za płyn do czyszczenia tapicerki musisz dać średnio 12 pln za 500 ml opakowanie, które nie wiem czy starczy Ci na porządne wyczyszczenie fotela. Edytowane przez Glatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymiana turbo od 130 , końcówki wtrysków na 216 i oddanie jeszcze dziś Paszczaka na nowy lakierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu został wymyty, a także wymieniono przepaloną żarówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem olej do skrzyni biegów do nowej-używanej skrzyni biegów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wymiana turbo od 130 , końcówki wtrysków na 216 i oddanie jeszcze dziś Paszczaka na nowy lakierek.

 

He he to modzisz podobnie jak ja :) graty już zakupione, a z nich już zamontowałem wtryski natomiast turbo BRD i fmic czeka na montaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się troszke rdzy na podwoziu pojawiło to wyczyściłem do gołej blachy i na nowo zakonsrwowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem zamek po próbie włamania a właściwie przełozyłem z lewej strony na prawą i naprawiłem tyłną szybe bo siłownik sie zepsuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zregenerowałem sobie klosze reflektorów :)

PS:Chyba mi ręka odpadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZSZEDŁEM do garażu STOII BESTIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymyty silnik, i wysuszony do końca środek (od strony pasażera) i wszystko poskręcane do kupy i wyczyszczony w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem wymienić klocki tył, lewą stronę wymieniłem w prawej zauważyłem pęknięta gumową osłonkę przeciw kurzową i czekam do pon. kupię wymienię od razu:(

ale to pikuś bo z przodu puściła mi gumowa osłona półosi i sporo smaru ubyło- na szczęście luzów jeszcze nie ma, to i chyba koszt zakończy się na wymianie tej osłonki;)

ale to i tak wszystko pikuś, bo wjechałem na najazdy (miałem tylko jednego ślimaka w dolnej osłonie uzupełnić) i zauważyłem spory wyciek w okolicach miski olejowej/skrzyni biegów. SZLAG!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założony cocacolowy oct, wyczyszczone szybki, poodkurzany, jeszcze tylko wieczorkiem na myjnie i czeka do poniedziałku (weekend %) ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności