Skocz do zawartości
azak43

gdzie jest schowana syrena fabrycznego alarmu

Rekomendowane odpowiedzi

macie moze ktos rozpiske pinow modulu komfortu?? nie dziala mi syrena w bagazniku a modul wyswietla blad braku komunikacji z syrena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżę temat.

 

Syrena alarmu przestała działać. Po podpięciu vaga komunikat: brak komunikacji.

 

Czy ta syrena jest zabezpieczona bezpiecznikiem ? czy raczej nie łudzić i szlag ją trafił /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można zmienić lokalizacji syreny? Np. gdzieś w okolice lampy czy chłodnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrena jest tak ukryta by dojscie do niej zajelo troche czasu. Dodatkowo ma wbudowaną baterie więc jak zacznie dzialac to troche podziala. Mozesz sobie podłaczyc gdzie chcesz, wtedy byle gasnicą ją wytłumisz jak juz otworzysz maskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ,ja mam jakis alarm bo jak otworze wczesniej zamkniete drzwi to wyje syrena ,a raczej dzwiek klaksonu,czy podczas zmiany aku zaczni e ona wyc? jak sobie z tym poradzic dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam w passku alarm i mam pare pytań:

 

- czy da sie ustawić kompem żeby przy zamykaniu i otwieraniu syrena alarmu pikała, jeśli tak to jak?

 

-jak sprawdzić czy czujniki dozoru wnętrza działają?

 

-ile razy nasinąć pilot żeby alarm sie uzbroił?

 

-mam chyba aktywowaną jakąś opcje bo jak otwieram to po 1 nacisnieciu otwiera tylko drzwi kierowcy. Gdzie to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-mam chyba aktywowaną jakąś opcje bo jak otwieram to po 1 nacisnieciu otwiera tylko drzwi kierowcy. Gdzie to zmienić?

 

w MFA w części Komfort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam w passku alarm i mam pare pytań:

 

- czy da sie ustawić kompem żeby przy zamykaniu i otwieraniu syrena alarmu pikała, jeśli tak to jak?

 

VCDS

 

-jak sprawdzić czy czujniki dozoru wnętrza działają?

 

VCDS

 

-ile razy nasinąć pilot żeby alarm sie uzbroił?

 

raz

 

-mam chyba aktywowaną jakąś opcje bo jak otwieram to po 1 nacisnieciu otwiera tylko drzwi kierowcy. Gdzie to zmienić?

 

Jeżeli masz MFA to tam, jeżeli nie to znowu VCDS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej rozumiem że VCDS bo mam 1/2 mfa :P ale czy ktoś może mi pomóc i opisać dokładnie gdzie? Proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ddzieki dzieki, tego ptrzebowałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrena alarmu to dosyc czesto ulegaja popsuciu moze dlatego ze zadko sie uzywa ja tez to przerobilem i uzywke kupilem na allegro za 50 zl po co przeplacac w aso 500 troche sprytu i w 45 min zrobione kolega wyzej opisal jak . Cichy dzwiek syreny to wymysl UE zeby sasiadow po blokiem nie budzila nie moze wyc wiecej jak iles decybeli ,dlatego oryginalnie nie ma tez wlaczonego pipkania podczaz otwierania i zamykania auta ,ale mozna to sobie samemu wlaczyc przy pomocy VCDS -a i polecam zmienic pochodzenie auta np.na wielka brytanie czy reszte europy cos takiego tam jest bo tam sytena moze wyc glosno i jest mozliwosc ustawienia rodzaj dzwieku jak bede mial chwile i nie zapomne to podam ktore to bity trzeba zaznaczyc albo wystarczy poszukac bo tez wzielem to z tego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytyczne związku radzieckiego nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym się upewnić i prosić kolegów o radę; jeżeli syrena nie działa i mam błąd - brak komunikacji tzn. syrena do wymiany??? A ktoś orientuje się gdzie jest schowany bezpiecznik od alarmu?? Za odp. z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Chciałbym się upewnić i prosić kolegów o radę; jeżeli syrena nie działa i mam błąd - brak komunikacji tzn. syrena do wymiany??? A ktoś orientuje się gdzie jest schowany bezpiecznik od alarmu?? Za odp. z góry dzięki i pozdrawiam.

 

kolego u mnie byl sprawdzany bezpiecznik i lipa, syrenka do wymiany tak jak wyzej kolega napisal ze koszt jest z vw 500 albo allegro. ja skorzystalem z allegro bo jest zbedne wydanie 500stowek koszt na allegro zaplacilem nie cale 70zl+roczna gwarancja. syrenka znajduje sie w prawym nadkolu nic nie trzeba rozwiercac zeby zdjac metalowa puszke (oslonke) wystarczy klucz zaciskowy mors chyba tak to sie nazywa? lapiesz lebek sruby i przekrecasz, srubki puszczaja bez problemu. wymiana to okolo 30min max45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego u mnie byl sprawdzany bezpiecznik i lipa

A kolega wie gdzie znajduje się ten bezpiecznik? Bo chyba jest ukryty a przed wymianą chciałbym go sprawdzić... Może kolega też podać na priv namiary na tego gościa z allegro... Z góry dzięki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka co do goscia z allegro musze poszukac bo nie mialem zapisanego kontaktu, a ja nie posiadam konta na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Syren już działa – faktycznie nie ma szału; 20min i po wszystkim, dzięki wszystkim za pomoc :P

 

Wie ktoś czy da się regulować głośność syreny za pomocą VCDS’a???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy podczas podmianki aku trzeba cos zrobic z alarmem? zeby sie nie zalaczyl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos odpowie ? no mysle ze alarm nie ma osobnego zasilania i z wyjetym akiem nie bedzie wyl.......?auto takie kupilem niewiem co to za alarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności