Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie odnośnie Hustlera też tak mówili po jednym miesiącu

Co do Hustlera-miałem go dwa lata i jak na tą długość i cenę spisywała się rewelacyjnie, teraz zakładana okazjonalnie do zabytka i nadal nie narzekam. Oczywiście 100 cm nie rzuca na kolana ale wykonanie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Hustlera a właściwie to nawet 2 sztuki, na jednym aucie 3 lata, na drugim 2 i jak na razie dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale wykonanie jest ok.

 

i jak na razie dają radę.

 

No to teraz chłopaki szybko do kolektury i wysyłać Lotto - bo z taką ilością szczęścia przegrać nie możecie.

 

A na serio - Hustler jak wiadomo jest podróbą Little Will'a. Na początku trafiło to do Polski, było trochę tańsze więc ludzie kupowali. Ktoś stwierdził, że jak tak dobrze idzie, to dlaczego nie zrobić podróbki podróbki ;-). Jak myślicie - skąd wzięła się jakieś 2 lata temu cena na tą antenę w granicach 40-45 PLN, kiedy początkowo kosztowała koło 80 ?

 

Hustlery gniją i są be ... kilka procent, które jest wykonane jako-tako nie zmieni tego faktu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hustlery gniją

Konserwacja raz na miesiąc i nie gnije ;) Przynajmniej po każdym deszczu osuszenie.

Hustler o dziwo daje radę.W ubiegłym roku jadąc do Polski, rozmawiałem z bratem który założył na tą okazję Hustlera, w granicach 12-15km w linii prostej.U mnie lolek + Santiago 1200, a u niego wspomniany Hustler + A87.Jak na taką antenę i za takie pieniądze, to wynik jest bdb. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co stanowi "ból" tej anteny? Na oko wydaje się być szczelna. Bo chyba jedyne co może w niej ugnić to cewka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co stanowi "ból" tej anteny?

- Z tego co pamiętam, jest w niej równoległy obwód rezonansowy jednym końcem na masie, na drugim wejście w.cz. i z tego punktu - cewka "przedłużająca" ten latający bat....

No i te elementy (L,C) mają skłonność do pokrywania się śniedzią :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał styczność z takim zestawem:http://allegro.pl/cb-radio-alan-109-georgia-3db-gratisy-promocja-i1419209569.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś miał styczność z takim zestawem:

- Idealnie skonfigurowany zestaw "SZUMOFON CLASSIC"... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takiej antenie nie szumi, chyba że masz na myśli szumy własne radia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś miał styczność z takim zestawem:http://allegro.pl/cb-radio-alan-109-georgia-3db-gratisy-promocja-i1419209569.html

 

Czego się spodziewać po zestawie,którego cena wynosi tyle co cena przyzwoitej anteny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cb radio ALAN 109 + GEORGIA 3dB + gratisy PROMOCJA + "co jeszcze trzeba dorzucić żeby sprzedać takie wielkie G ??????? " :)

 

heh.. dobrze powiedziane że na tej antenie nie szumi.

 

 

a tak przy okazji to czy anteny helikalne się stroi? bo gdzieś w poprzednim poście widziałem a coś nie wydaje mi się, nom ale mogę się mylić

Edytowane przez kamikatze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wtedy lepszy odbiór jest ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można wtedy lepszy odbiór jest

 

Ekhm ... w sumie dopasowanie anteny to do odbioru ma nie za wiele.

 

A co do pytania - helikale się stroi, albo nie - zależy od anteny. Indiany np. się nie stroi, ale Sirio T3-27 tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio moim zdaniem może być. Dla kogoś kto używa od czasu do czasu na bank starczy. Tylko za innym batem bym się rozejrzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te wszystkie posty i muszę się przyznać, że kompletnie zbaraniałem... Szukam czegoś dla siebie na początek w przystępnej cenie (choć ta nie zawsze idzie w parze z jakością - o czym doskonale wiem) ale mam ograniczony budżet. Znalazłem kilka radyjek i anten - da się coś z tego złożyć żeby mnie było słychać ?? Wielkie dzięki za porady

 

Radia:

 

M-tech LEGEND II

TTI TCB771

MIDLAND 278

 

Anteny:

 

OMEGA 27 MAG SIRIO

LEMM AT-1231

LEMM AT 1200SIRIO ML-145

LEMM AT-1231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam te wszystkie posty i muszę się przyznać, że kompletnie zbaraniałem... Szukam czegoś dla siebie na początek w przystępnej cenie (choć ta nie zawsze idzie w parze z jakością - o czym doskonale wiem) ale mam ograniczony budżet. Znalazłem kilka radyjek i anten - da się coś z tego złożyć żeby mnie było słychać ?? Wielkie dzięki za porady

 

Radia:

 

M-tech LEGEND II

TTI TCB771

MIDLAND 278

 

Anteny:

 

OMEGA 27 MAG SIRIO

LEMM AT-1231

LEMM AT 1200SIRIO ML-145

LEMM AT-1231

Radio brałbym pierwsze,do tego antena Sirio ML 145 i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych radii, nie brałbym nic, bo to traskofony, szumofony i jednym słowem tandeta.Bez obrazy dla użytkowników tych radyjek. :glaszcze W swoim czasie myślałem że Legend będzie ok, ale po przetestowaniu tego radia, okazuje się że w mieście polega.Z anten, to wymienione są w porządku.Wracając do radia i jakbyś chciał słuchać jakiś śmiesznych testów na postoju... Radio testuj, posłuchaj jak się zachowuje podczas jazdy po mieście, bo na postoju każde będzie cacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z wymienionych radii, nie brałbym nic, bo to traskofony, szumofony i jednym słowem tandeta

- To doradź, co byś wziął...;)

muszę się przyznać, że kompletnie zbaraniałem...

Trzeba pomóc koledze wyjść z tego stanu :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- To doradź, co byś wziął..

Na pewno żadnego trzaskofonu od prezia ;)

Coś ze stajni Yosana lub Omegę, coś co się sprawdzi i ma dobre filtry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności