Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-vag-obd-ii-i2691180890.html

 

Mam to auto: VW Passat 2003 r. - 1.9 TDI 130KM Automat Highline.

 

Coś tym zdziałam - czy tylko odczytam błędy i nic więcej ?

 

Coś zdziałasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego drzazga78, testowałeś już kabelek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi, że temat ma 111 stron i wręcz nierealne jest przeczytanie wszystkiego to mam pytanie czy do sprawdzenia podstawowych rzeczy jak błędy, kasowanie, zaprogramowanie tempomatu (bo chcę zamontować) wystarczy coś takiego:

http://moto.allegro.pl/interfejs-vag-kkl-obd2-audi-skoda-seat-vw-pl-fv-i2738344627.html

 

Czy może lepiej dopłacić i wziąć coś takiego?

http://moto.allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i2707078369.html

Edytowane przez alchemic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z uwagi, że temat ma 111 stron i wręcz nierealne jest przeczytanie wszystkiego to mam pytanie czy do sprawdzenia podstawowych rzeczy jak błędy, kasowanie, zaprogramowanie tempomatu (bo chcę zamontować) wystarczy coś takiego:

http://moto.allegro.pl/interfejs-vag-kkl-obd2-audi-skoda-seat-vw-pl-fv-i2738344627.html

 

Czy może lepiej dopłacić i wziąć coś takiego?

http://moto.allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i2707078369.html

 

Funkcjonalnie obydwa to to samo i wystarczy do twojego samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź ;) Czyli chyba nie ma sensu przepłacać skoro i tak będę go używał sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Funkcjonalnie obydwa to to samo i wystarczy do twojego samochodu.

 

witam,

również się dołączam z tym samym pytaniem (ceny się zmieniają, aukcje znikają, technika idzie do przodu :) więc raczej nie ma sensu śledzić całego ponad 100 stronicowego tematu), tylko mam trochę inny model Paska, więc dla pewności wolę spytać, czy ten interfejs http://allegro.pl/interfejs-vag-kkl-obd2-audi-skoda-seat-vw-pl-fv-i2773600128.html do mojego Paska będzie odpowiednim?

 

Ile mniej więcej trzeba by dopłacić, jaki interfejs zakupić, żeby mieć więcej możliwości od podanego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
również się dołączam z tym samym pytaniem (ceny się zmieniają, aukcje znikają, technika idzie do przodu więc raczej nie ma sensu śledzić całego ponad 100 stronicowego tematu),

 

I tu się kolego mylisz ,pewne rzeczy pozostają nie zmienne,i wiadomości zawarte w tym wątku są jak najbardziej aktualne, jak na przykład ta ,do którego rocznika była linia K do diagnozy i które roczniki obsługuje kabel KKL a od kiedy była szyna Can.

 

tylko mam trochę inny model Paska

 

gdybyś przeczytał wiedział byś jaka linie ma Twój model ,a po drugie w opisie aukcji jest napisane jakie roczniki obsługuje.:D.

 

Ps .

A kabalek podany przez Ciebie może być

 

Ile mniej więcej trzeba by dopłacić, jaki interfejs zakupić, żeby mieć więcej możliwości od podanego?

 

Tym kablem zrobisz całą kompleksową diagnostykę w swoim samochodzie,adaptacje ,kodowania,testy ,logi .(kabelek KKL oferuje bardzo dużo możliwośći z odpowiednim oprogramowaniem oczywiście.)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI Grzegorz! Po części czytałem posty z tego tematu jednak zdecydowaną mniejszość i nie miałem pewności, czy w międzyczasie nie pojawiły się jakieś "nowości", dlatego wolałem spróbować :) ... dzięki Twojej (słusznej) reprymendzie mam pewność , że mogę zakupić ten kabelek.

Mając kabelek będę sprawdzał i zagłębiał temat oprogramowania, bo wnioskując z Twojego info

kabelek KKL oferuje bardzo dużo możliwośći z odpowiednim oprogramowaniem oczywiście
są lepsze/gorsze i starsze/nowsze ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie mogę zakupić VCDSa (na razie musi to być klon), który współpracowałby z Passatem B6? Chodzi o HEX-CAN+USB i najlepiej jak najnowszy soft VCDS.

Pisałem już do Sipowitza, ale się nie odzywa. A z nim wcześniej miałem kontakt na ten temat. Czy jeszcze od kogoś można dokonać takiego zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jeszcze od kogoś można dokonać takiego zakupu?

Remaping EDC15 - 17, Chiptuning TRUCK, DPF/FAP/EGR/AdBlue off

Serwis diagnostyki samochodowej

GG:15644900

tel.506-806-653

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy posiada ktoś z kolegów instalki VW Tool lub VAG-COMa dla systemu Windows 7, 64 bitowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Czy posiada ktoś z kolegów instalki VW Tool lub VAG-COMa dla systemu Windows 7, 64 bitowego?

 

Przyłączam się do prośby. Byłbym także wdzięczny za VCDS bo jakiś zainstalowałem ale ma problemy z portem choć teoretycznie powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki kolego, sprawdze w domku jak smiga. Pozdrowionka!

a kabelek masz do tego? bo inaczej zonk będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kabelek masz do tego? bo inaczej zonk będzie :P

 

Mam, kabelek, kupilem wraz oprogramowaniem, które nie działało na 64 bitach. Raz jeszcze dzieki wielkie. Spokojnego weekendu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:swirus:dupablada A to dobre:nerwus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że michael85 kupił ten kabelek

http://allegro.pl/interfejs-vag-kkl-obd2-audi-skoda-seat-vw-pl-fv-i2773600128.html ,

bo pytałem przed zakupem sprzedawce czy jest na win7 64 bit to odpowiedz była interfejs tak, załączony program nie. A na win7 64bit ma działać np vagcom lub polski vag 4.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od trzech dni jestem posiadaczem Paska B6 1.9 tdi z 2007 roku. Dzisiaj po przejechaniu około 400 km wyskoczył mi błąd "EMISSION WORKSHOP". Podjechałem do zakładu, w którym wczoraj zostawiłem około 1,5 tys i chłopaki podłączyli pod komputer, skasowali błędy (problem z łączem elektrycznym na 3-ej świecy żarowej oraz jakiś problem z recyrkulacją spalin) w 25 sec. i oczywiście 100 pln się należy :-) . Postanowiłem, że zakupię sobie kabelek i sam będę odczytywał błędy i je kasował.

Prośba o polecenie jakiegoś taniego kabelka do mojego Paska, bo obecnie nie łapię się w tym wszystkim.

 

P.S.

 

Czy tak poważnie mam martwić się tym błędem, który mi dzisiaj wyskoczył czy czasami coś przez chwilę pasek ma zły humor i chce trochę zdenerwować właściciela :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności