Skocz do zawartości
czasi

Mechanicy, elektrycy, gazownicy, kontakty, opinie-świętokrzyskie

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie ;) osobiście polecam mechanika który naprawia w Sukowie...robi po godzinach bo jest kier. Serwisu w Kielcach więc czasami trzeba uzbroić sie w cierpliwość ale gość jest konkretny i ma smykałkę..robi też klimatyzację. Zawsze czysto profesjonalnie i solidnie. Jeśli by ktoś chciał podeśle kontakt na PRV. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Lestat83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić mechanika z Kielc lub okolic kto zna się dobrze na sprzęgle w VW passat B5? Bo coś mi brzęczy gdy wcisnę pedał sprzęgła i nie chce by mnie naciągnął na wymianę całego kompletu, tylko uczciwie powiedział która część do wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łożysko oporowe/wyciskowe.

 

nic innego skoro po wciśnięciu sprzęgła się tak dzieje,

 

porada prywatnego mechanika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łożysko na 99%. Odezwij sie na pw to ogarnę ci je w promocji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegow z Kielc i okolic :) Poszukuje jakiś warsztat gdzie bez żadnych bonusów wymienią mi rozrząd. AWX 2004r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich kolegow z Kielc i okolic :) Poszukuje jakiś warsztat gdzie bez żadnych bonusów wymienią mi rozrząd. AWX 2004r

 

Ja będę zmieniał u mechanika na ul. Wawrzyńskiej 55 w Kielcach, jadę do nich w następnym tygodniu, właśnie z rozrządem- każdy mi tego mechanika poleca. Jak mi dobrze złożą to napisze :)

Edytowane przez bartek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja będę zmieniał u mechanika na ul. Wawrzyńskiej 55 w Kielcach, jadę do nich w następnym tygodniu, właśnie z rozrządem- każdy mi tego mechanika poleca. Jak mi dobrze złożą to napisze :)

 

Rozrząd wymieniony i jestem mega zadowolony. Także polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki był koszt oklejania ?

 

300zł z robotą i nie moją folią.

 

A tak z innej beczki, to znacie kogoś z okolic skarżyska, końskich, kielc kto ustawił by kont wtrysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może gdzie w dobrej cenie i w dobrym stanie dostał bym oponki 225/35/18 ?? Pilna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na początku tego wątku polecacie 1). Ściubis Serwis na Białogonie w Kielcach. Niestety muszę opisać 2 sytuacje które mnie tam spotkały.

 

1) Po raz pierwszy pojechałem tam jeszcze ze swoim starym paskiem B5, objawy przy dodawaniu gazu jakby były przerwy, i w pewnych momentach "nie działał" i był brak reakcji - zasugerowałem uszkodzony potencjometr gazu - gość mnie prawie że wyśmiał i stwierdził że to niemożliwe bo on w życiu tego w passatach nie wymieniał i stwierdził że to się nie psuje. Kupiłem na allegro potencjometr gazu, 20 min. roboty z wymianą i wszystko działa jak trzeba.

 

2) Wczoraj pojechałem z B6, nie otwierają się drzwi od strony kierowcy od zewnątrz. Od razu stwierdził że na pewno uszkodzony jest zamek (nawet nie sprawdził czy jest reakcja z kluczyka - a była bo normalnie kluczykiem można zabezpieczyć i odbezpieczyć samochód) . Zasugerowałem że może jakaś linka spadła - załapał temat i wziął się za wykręcenie zamka. Po pół godzinie "pracy" poddał się i stwierdził że jest problem z wykręceniem tego zamka i trzeba będzie zdjąć boczek z drzwi. Pojechałem do domu i w 10 min sam wyjąłem ten zamek - wystarczyło wykręcić jedną śrubkę z boku drzwi która go trzymała.

 

Dzisiaj rano wymieniłem cięgno bowdena i wszystko gra. Pewnie gdybym zostawił u nich auto to skasowali by mnie za wymianę zamka.

 

 

Jednym słowem nie polecam - w moim przypadku wystarczyło poczytać forum i samemu sobie naprawić autko (a jaka satysfakcja dodatkowo).

 

 

PS. Nie wiem dlaczego ale za każdym razem jak tam pojadę to mam wrażenie, że ktoś chce mnie wydymać na kasę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dzydzu

witam wszystkich uzytkownikow jestem tu nowy. od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem vw passat 1.8 T 2002r AWT mam ogromną prośbe poszukuje osoby która zalozy tempomat w moim autku z woj swietokrzyskiego. prosze o pomoc i porade co musze zakupic potrzebnego do montazu z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś zna dobrego gazownika w świętokrzyskim? I jakie części byście polecali?

Auto to b5 fl 1.8t AWT 2002r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może polecić jakiego godnego zaufania mechanika w SANDOMIERZU lub okolicach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do jacu6x6. To jego rewir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kogo polecacie do passata b6 w Kielcach lub okolicy? narazie nic sie nie dzieje, ale chcialbym aby fachowym okiem przejrzał LOGI i zobaczył czy nie ma tam żadnych niepokojących wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, możecie polecić kogoś do ogarnięcia czujników parkowania w okolicy Kielc? Najpierw ciągle piszczały po wrzuceniu wstecznego biegu i migał przycisk, a teraz cisza (przynajmniej tyle) ale nadal nie działają. Podejrzewam, że któryś z czujników padł, a sam nie mam czasu tym się zająć, wolałbym podjechać do warsztatu w którym sprawnie by mi to naprawili ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry warsztat/ mechanik w okolicach buska, staszowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności