Skocz do zawartości
czasi

Mechanicy, elektrycy, gazownicy, kontakty, opinie-świętokrzyskie

Rekomendowane odpowiedzi

firma HANESCO ale to w lublinie ja tam robilem i naprawde dobrze robia

 

A które szyby przyciemniałeś ? I jaki koszt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skarżysku-kamiennej jest gościu który dorabia sobie na przyciemnianiu szyb. Robi to na prawde dobrze i profesjonalnie. 3samochody już u niego robiłem i zero problemów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W skarżysku-kamiennej jest gościu który dorabia sobie na przyciemnianiu szyb. Robi to na prawde dobrze i profesjonalnie. 3samochody już u niego robiłem i zero problemów

 

A jak to wygląda cenowo? Wyjmuje szyby czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A które szyby przyciemniałeś ? I jaki koszt ?

 

w sedanie tylne + drzwi 550zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukuję dobrej firmy która ładnie i profesjonalnie przyciemni mi szybki w paszczaku . Polecicie kogoś ?

 

Sandomierz M@M obwodnica cały Sandomierz tam przyciemnia - wystarczyło zadzwonić :)

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kombi płaciłem 500zł za 7szyb...szyby z drzwi wyjmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sandomierz M@M obwodnica cały Sandomierz tam przyciemnia - wystarczyło zadzwonić :)

 

Spokojnie od razu tam zadzwoniłem żeby się dowiedzieć co i jak . Ale chciałem się jeszcze o innych firmach dowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie podajcie mi namiar na kogos kto mi zalatwi sparwe drugiego klucza do mojego paszteta w CK lub okolicach.chce dorobic drugi klucz no ale nie bardzi wiem gdzie najrozsądniej sie udać. z góry dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie podajcie mi namiar na kogos kto mi zalatwi sparwe drugiego klucza do mojego paszteta w CK lub okolicach.chce dorobic drugi klucz no ale nie bardzi wiem gdzie najrozsądniej sie udać. z góry dzieki za info.

 

Udało mi się jakoś pewnego czasu znaleźć tego gościa na allegro. Nie korzystałem, ale podaje info. No i jest z Kielc

 

http://allegro.pl/my_page.php?uid=2288746

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie podajcie mi namiar na kogos kto mi zalatwi sparwe drugiego klucza do mojego paszteta w CK lub okolicach.chce dorobic drugi klucz no ale nie bardzi wiem gdzie najrozsądniej sie udać. z góry dzieki za info.

 

 

W Kielcach na Czarnowskiej między Romanticą a Łysogórami jest taki kiosk gdzie dorabiają klucze. Robiłem tam już dużo razy i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Keyservice" Marek Kołodziejczyk

 

ul. Sienkiewicza 27, Kielce

tel. 602 315 781

 

Tu dorabiają klucze do wszystkiego a tak bynajmniej się reklamują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi mówiono to koło katedry jest gość co to robi niestety ulicy nie pamietam ale jest to jedna z tych co dochodzą do sienkiewki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ladnie pieknie tylko róznica jest taka panowie ze np. w katowicach robia to za 350-400zl a u nas w cK 550 wzwyż za komplet z pilotem 3przyciskowym.. chyba że znacie kogos tanszego to chetnie przygarne kontakt.

Edytowane przez krecisie
zmiana zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko ladnie pieknie tylko róznica jest taka panowie ze np. w katowicach robia to za 350-400zl a u nas w cK 550 wzwyż za komplet z pilotem 3przyciskowym.. chyba że znacie kogos tanszego to chetnie przygarne kontakt.

Ja na przykład kupowałem sam kluczyki w Staszowie mi gość wycinał po 60,00 za sztuke a programowanie robiłem sam przy pomocy vaga i kluczyk mi wyszedł jak pamiętam 200,00zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie nie jest takim bystrym i nie ma vagu

?

Ja na przykład kupowałem sam kluczyki w Staszowie mi gość wycinał po 60,00 za sztuke a programowanie robiłem sam przy pomocy vaga i kluczyk mi wyszedł jak pamiętam 200,00zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielce Busko nie koniec świata myślisz Damian że Marcin ci tego nie zrobi a jak sie zrobi i sie uda zawsze można w knajpce wylądować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kielce Busko nie koniec świata myślisz Damian że Marcin ci tego nie zrobi a jak sie zrobi i sie uda zawsze można w knajpce wylądować :)

Masz świętą racyje Marcin potrafi.......nawet diurke w śniegu .........a i wychlał by co tylko że wiecznie czasu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak sie nie jest takim bystrym i nie ma vagu

?

No to jak bedziesz miał wystrugane kluczyki to daj znać spróbujemy temu zaradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób jak Marcin radzi. Scyzoryki na allegro kup, potem do jakiegoś fachmana co wyrzeźbi Ci grota.

 

Vag Com i Vag Tacho też posiadam, jak coś mogę spróbować.

 

P.S Kup sobie na allegro ori 2 kluczyki z wkładka do stacyjki(wymiana banał) i pozostanie tylko dopasowanie immo, ew. do modułu komfortu.

Edytowane przez motylek8522

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności