Skocz do zawartości
czasi

Mechanicy, elektrycy, gazownicy, kontakty, opinie-świętokrzyskie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wielkie dzieki z góry, jak tylko bede mieć mozliwość (jestem za granica pare tyg.)to zgłosze się na pewno. A co do wychylania to jestem jak najbardziej ZA.

zrób jak Marcin radzi. Scyzoryki na allegro kup, potem do jakiegoś fachmana co wyrzeźbi Ci grota.

 

Vag Com i Vag Tacho też posiadam, jak coś mogę spróbować.

 

P.S Kup sobie na allegro ori 2 kluczyki z wkładka do stacyjki(wymiana banał) i pozostanie tylko dopasowanie immo, ew. do modułu komfortu.

 

---------- Dodano o 14:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:25 ----------

 

No to jak bedziesz miał wystrugane kluczyki to daj znać spróbujemy temu zaradzić

Z góry dzieki wielkie za pomoc. Jesli sie nie zgłosze o pomoc do innego kolegi to na pewno do Ciebie. To jaki alkohol preferujesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posprzątane

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :bry2, wrzuciłem to pytanko co prawda do kolegów z podkarpackiego, ale zapytam jeszcze tutaj. Czy może ktoś wyrazić opinię na temat tego zakładu /Tomasz Gondek Auto Serwis Audi Seat Vw Skoda, Brandwicka 67, 37-464 Stalowa Wola/.

Może miał ktoś z nimi do czynienia ? :help:

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

:19:tdi2

Edytowane przez waldi48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldku, ja Ci nie pomogę, ale kolega Jacek (JACU6X6) ma jakieś rozeznanie w terenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK! ale może ktoś u gości był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK! ale może ktoś u gości był

 

A powiedz co chcesz zrobic w aucie to podpowiem Ci zaje.isty warsztat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szukam zakładu gdzie zrobię piaskowanie a następnie gdzie będę mógł pomalować alufelgi. Szukam w rejonie Starachowic, Ostrowca i Skarżyska.

Pozdrawiam.

 

kolego w rejonie kielc czyli w Tumlinie gosc robi felgi piaskuje szkielkuje i maluje proszkowo poprostu ideal jak cos to pisz na prv do marcin555 bo on tam robil alu 17 cali i wyszly jak nowe tym barsziej ze malowane proszkowo sa duzo dzuo trwalsze niz lakierowane standardowo a tak pozatym to sam sie tam wybieram bo po tym co zobaczylem u marcin555 to jest kawal bardzo dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze odswierze temat czipowania TDI-kow jesli ktos potrzebuje podniesc moc w TDI-ku piszcie bo mam goscia ktory to robi za normalna kase a tym bardziej hamuje auto przed i po wgraniu nowej mapy paliwowej tym bardziej ze ma do tego predyspozycje bo mial jedyna Calibre w Polsce z silnikiem 3.0 V6 BiTurbo 400KM (szkoda tylko ze Cali juz niema bo podluznice odjechaly od budy:)no niestety przedni naped przy takiej mocy tez ma swoje wady:) przod odjezdza szybciej niz tyl:) a trakcje traci nawet na 6 biegu przy predkosci auta 230km/h czyli prawda taka ze w tym aucie moc drzemala i budzila sie powyzej 2tys obrotow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze odswierze temat czipowania TDI-kow jesli ktos potrzebuje podniesc moc w TDI-ku piszcie bo mam goscia ktory to robi za normalna kase a tym bardziej hamuje auto przed i po wgraniu nowej mapy paliwowej tym bardziej ze ma do tego predyspozycje bo mial jedyna Calibre w Polsce z silnikiem 3.0 V6 BiTurbo 400KM (szkoda tylko ze Cali juz niema bo podluznice odjechaly od budy:)no niestety przedni naped przy takiej mocy tez ma swoje wady:) przod odjezdza szybciej niz tyl:) a trakcje traci nawet na 6 biegu przy predkosci auta 230km/h czyli prawda taka ze w tym aucie moc drzemala i budzila sie powyzej 2tys obrotow:)

A kadeta jeszcze nie skleił??? to będzie ciekawe

A co do fachowości to ja też potwiwerdzam gość wie co robi niedawno kuzynowi podkręcał Scenica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jadę wgrać wirusa ale mam dobrego mechanika w obrębie Staszowa który zajmuję się też tuningiem , opisze wam wieczorem jakie wrażenia cena itp

 

Jak by ktoś szukał jakiegoś tunera z okolić Staszowa to mogę go polecić jak i mechanika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę wymienić rozrząd sprawdzić uwentualniewymienić wszystkie paski napinacze, przejrzeć szczegółowo WAG-eim, chodzi mi o jakiegoś szpeca który dobrze zna się na rzeczy a nie kombinuje i dużo bierze. Reasumując płacę i wymagam :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kadeta jeszcze nie skleił??? to będzie ciekawe

A co do fachowości to ja też potwiwerdzam gość wie co robi niedawno kuzynowi podkręcał Scenica

 

No niestety plan Kadeta umarl. Ale za to teraz robia Lancera EVO III na jakies 600 koni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał często bywasz u niego i znasz się z nim czy tak tylko z widzenia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje mechanika znającego sie na pompowtryskach siemensa, chodzi mi głównie o czyszczenie i wyregolowanie pompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał często bywasz u niego i znasz się z nim czy tak tylko z widzenia???

 

Znam sie z nim bardzo dobrze nie raz zesmy wodke pili:) a pozatym co tylko potrzebuje zrobic przy VRce to jade do niego bo ten silnik juz zna od podstaw bo robil mi w nim caly remont:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcę wymienić rozrząd sprawdzić uwentualniewymienić wszystkie paski napinacze, przejrzeć szczegółowo WAG-eim, chodzi mi o jakiegoś szpeca który dobrze zna się na rzeczy a nie kombinuje i dużo bierze. Reasumując płacę i wymagam

jak szukasz tanio i dobrze to omijaj ten warsztat

jest drogo i chłopaki czasem potrafią coś spiep....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam dobrego mechanika z Kielc który wymieni mi rozrząd...posprawdza paski,napinacze...wymieni wszystkie płyny i olej...rzuci okiem na zawieszenie i przy tym nie skasuje mnie jak salon VW (900 robocizny za wymianę rozrządu ;/)

Auto nowo nabyte z Niemiec...dzięki za wszystkie info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odkryje ameryki i powiem

 

1). Ściubis Serwis

Andrzej i Tomek Ściubis

ul. Browarnej

Kielce, (Białogon).

(41) 366 78 73

 

Naprawiam tam samochody u nich na bieżąco, a że mam ich kilkanaście to wiem, że warto ich polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie poszukuję naprawdę dobrego mechanika do wymiany uszczelki pod głowicą w moim passaciku. Kielce, Busko ew. okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz post nad twoim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności