Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

szukam dobrego...bardzo dobrego! speca od regeneracji maglownicy...(cieknie :( )

, najlepiej jak by jeszcze wymienili na miejscu.

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u Darka http://www.roda-mechanika.pl/ i jestem bardzo zadowolony.Miałem problem z mocą i udało się zrobić drogą eliminacji ,okazało się że mam zapieczone łopatki turbiny.

Do tego fachowe porady,pełne wyjaśnienia niektórych tematów związanych z eksploatacją pojazdu(jestem laikiem jeżeli o to chodzi) i duża cierpliwość ze względu na dużą ilość zadawanych przeze mnie pytań.

KristoKristo dzięki za polecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a drogi on jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KristoKristo dzięki za polecenie.

 

nie ma za co,nie Ty pierwszy nie ostatni z korzystal z uslug Darka,namiary do Niego dostalem od Naszego Prezia gdyby nie on...;)

 

Do tego fachowe porady,pełne wyjaśnienia niektórych tematów związanych z eksploatacją pojazdu(jestem laikiem jeżeli o to chodzi) i duża cierpliwość ze względu na dużą ilość zadawanych przeze mnie pytań.

 

to prawda,ja tez nie oszczedzalem pytan podczas gdy naprawial mi paszczaka i na kazde uzyskalem odpowiedz...

 

a drogi on jest?

 

wedlug mnie nie jest az tak drogi a gdyby nawet to bardzo rzetelnie robi a robi to naprawde fachowo...

takie jest moje zdanie...

 

---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

 

szukam dobrego...bardzo dobrego! speca od regeneracji maglownicy...(cieknie :( )

, najlepiej jak by jeszcze wymienili na miejscu.

 

Tomcio,sprawdz sobie ten adres moze sie na cos przyda...

http://www.kiesler.pl/kontakt.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a drogi on jest?

Kwestia zadzwonienia i dogadania się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomcio,sprawdz sobie ten adres moze sie na cos przyda...

http://www.kiesler.pl/kontakt.html

 

 

troszkę daleko, na razie dolewam,dolewam, będę szukał gdzieś w moich rejonach.............(jak na warsztat, to nawet intro im wyszło :) )

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie przechwalimy Pana Dariusza, ale ja też chcę się pochwalić, że jestem z niego zadowolony:D

 

Wczoraj odebrałem paszteta.Robione były pierścienie, popychacze, panewki, uszczelka pod miskę i głowicę, nowy olje i filtr, nowy płyn G12, nowe świeczki, oring wałka rozrządu, króciec w układzie chłodzenia. I jeszcze jakieś tam duperele.

 

Wszystko cacy, pogadane jakie to te silniki 1,6 są do d...... :)

 

Ja się zawsze dopytuję jaka jest cena usługi, a jaka gratów, zaznaczam ile mam do wydania max. I przy odbiorze nie było zaskoczenia. Choć portfel odchudziłem:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nie przechwalimy Pana Dariusza, ale ja też chcę się pochwalić, że jestem z niego zadowolony:D

 

Wczoraj odebrałem paszteta.Robione były pierścienie, popychacze, panewki, uszczelka pod miskę i głowicę, nowy olje i filtr, nowy płyn G12, nowe świeczki, oring wałka rozrządu, króciec w układzie chłodzenia. I jeszcze jakieś tam duperele.

 

Wszystko cacy, pogadane jakie to te silniki 1,6 są do d...... :)

 

Ja się zawsze dopytuję jaka jest cena usługi, a jaka gratów, zaznaczam ile mam do wydania max. I przy odbiorze nie było zaskoczenia. Choć portfel odchudziłem:cool:

widziałem Twoje autko jak stało byłem w tym czasie u Darka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paderluk

Witam,

szukam dobrego warsztatu/serwisu VW w okolicach Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

szukam dobrego warsztatu/serwisu VW w okolicach Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna.

[email protected]

 

Co jest do zrobienia w autku, mam u siebie taki sam silnik, ja robie w SKierniewicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz gdzie robisz w tych Skierkach Paska i czy jesteś w stanie polecić tego mechanika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie u Tadeusza Zwolińskiego, na ul. Wojska Polskiego 18.

Jeżeli chodzi o sprawy mechaniczne, to robimy u niego auta od 6 lat, Sprintera, Mondeo, teraz Passata, jak jest grubsza robota, typu uszczelka pod głowicą to facet robi sam, pracownicy zajmują się zawieszeniem itp.

I do tego ma przyzwoite ceny, za wymianę rozrządu 750zł z częściami w tym pompa wody, uszczelka pod głowicą 850zł.

Ja nie mam do niego zastrzeżeń, konkretny facet, umawiasz się z nim na konkretny dzień, wstawiasz auto i jest szybko zrobione, na uszczelke wstawiłem w środę, a w czwartek koło 15 odebrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i trzeba było tak od razu pisac:cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rasta;698299]szukam dobrego...bardzo dobrego! speca od regeneracji maglownicy...(cieknie )

, najlepiej jak by jeszcze wymienili na miejscu. [/quote

----------------------------------------------------------------------

nr do tego warsztatu 7737406 503-333-830 regeneracja maglownic

niedaleko masz ode mnie mechanicy tam waza nikt nie nazekal stara milosna albo sulejowek nie mam adresu tylko te tel.

Edytowane przez marwitko
zle sie cytat wkleił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troszkę daleko, na razie dolewam,dolewam, będę szukał gdzieś w moich rejonach.............(jak na warsztat, to nawet intro im wyszło )

sprawdzałeś te numery co podałem regeneracja blisko i godna polecenia będziesz miał morze z około 3do 5 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję lakiernika :)

Nie ma ktoś namiarów może na sprawdzony warsztat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję lakiernika

Nie ma ktoś namiarów może na sprawdzony warsztat ??

 

Mogę Ci polecić mojego lakiernika, nie jest może z Warszawy, ale robi na prawdę dobrze:

 

Bogdan Dalman

227895666

Nawiślańska 99c

Józefów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sir_kula dzięki ;)

Józefów mi pasuje - niedaleko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam firmy przyciemniającej szyby w Wawie gdzieś na Służewcu albo na Mokotowie oczywiście sprawdzoną przez was (wierzę stałym bywalcom :)) chcę przyciemnić wszystkie szyby łącznie z przednimi Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szukam firmy przyciemniającej szyby w Wawie gdzieś na Służewcu albo na Mokotowie oczywiście sprawdzoną przez was (wierzę stałym bywalcom chcę przyciemnić wszystkie szyby łącznie z przednimi Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Ja na początku stycznia oddaje swój samochód do http://www.autoszyby.com. Jeżeli możesz się wstrzymać do tego czasu to wtedy będę mógł wystawić opinię. Póki co idę do tej firmy trochę w ciemno, bo nikt nie był w stanie mi jej ani polecić oni odradzić, jedyne co widziałem to efekty na samochodach i gościa przy pracy, to mnie w miarę zachęciło i postanowiłem zarysykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności