Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Te końcówki są po 35 zł..... Na pewno tylko końcówki miałeś robione?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

wiem ile kosztują końcówki ;)

może te były kupowane w serwisie.... może policzył sobie jeszcze za podłaczenie kompa (bo przecież jak podłączasz komputer do auta to wygląda to na taki profesjonalny warsztat ;) )...... pewnie jeszcze pełną geometrie Vag-iem zrobił, bo nie widziałem u niego przyżądów.

 

Byłem kiedyś dwa razy u niego swoim passatem ... za każdym razem zła diagnoza i wymiana części na nowe (na zasadzie: "wymieńmy, zobaczymy co będzie")...

Wydaje mi się że dobry warsztat tak nie funkcjonuje ..;)

 

 

Ale może to tylko ja mam takiego pecha, bo widze że gro osób jest mocno zadowolona.

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od nie dawna jestem posiadaczem passata 1.9 tdi 115 km 99r i z tej okazji planuje wymienić w nim olej (valvoline durablend 5w40) filtr paliwa itp. Dlatego wlasnie poszukuje dobrego fachowca w okolicach mokotowa bądz urysyowa, u którego będę mógł zrobić taka wymianę a również też jeśli będzie taka potrzeba konsultować się w sprawie mego paska oczywiście odpukać ;]. dzięki z góry Pozdroo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

mokotowa bądz urysyowa,

 

AutoElektroService .. Wilanów ( w sumie nie daleko ;) )

ul. Wiertnicza 86 obok TVN-u (22) 651-67-85

 

 

robię tam wszystkie auta firmowe

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mogę zdjagnozować swojego passka pod względem działania turbiny, jestem z Pruszkowa szukam czegoś blisko, aby nie męczyć się jazdą bez turbo. Przedwczoraj po ostrym przegonieniu wpadł w tryb awaryjny i samochód dostał takiego muła że się nie da nim jeździć. Powymieniałem wszystkie wążyki ciśnieniowe i nic w dalszym ciągu mół. Objawia się to częściowym działaniem i nie działaniem turbiny, raz się załącza raz nie. Nie mam pojęcia co się mogło stać.

Może znacie też przybliżone koszty takiej usługi.

Proszę o pomoc.

edit: nastepnym razem bedzie krecha za zakladanie bez sensu nowego watku. CZYTAC REGULAMIN FORUM !!! Preziu

Edytowane przez Preziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fazerro82 olej możesz wymienić w:

Garaż Bracia Polak S.C.

Królewicza Jakuba 87/87a

(22)6428692 6426778

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ...

poszukuje w Wawie lub tez okolicy jakiegos sprawdzonego speca od pomp paliwowych...

musze niezwlocznie poradzic sie od specjalisty zanim stanie sie cos gorszego z moim paszczakiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedzi dla kawalek i jaroda ;] Moze ktos sie orientuje ile na terenie wawy biora za wymiane rozrzadu (sama robocizna) koles krzyknał 500 zl ... nie za duzo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie mogę zdjagnozować swojego passka pod względem działania turbiny, jestem z Pruszkowa szukam czegoś blisko...Nie mam pojęcia co się mogło stać.

Może znacie też przybliżone koszty takiej usługi.

Proszę o pomoc.

 

Kolego najbliżej dla ciebie i raczej z pewną diagnoza jeśli chodzi o ten temat będziesz miał w Diagtroniku http://www.diagtronik.pl/chiptuning/index.php?p=p_8&sName=kontakt . Ja z tym samym problemem byłem w Rogala i u nich, ale (nie)stety oba źródła wskazały padające turbo...czego nie życzę Tobie i kosztami nie straszę ;)

 

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:40 ----------

 

Fazerro82 olej możesz wymienić w:

Garaż Bracia Polak S.C.

Królewicza Jakuba 87/87a

(22)6428692 6426778

 

A u tych Braci ostatnio żona wymieniała koła na zimówki i byli bardzo uczynni i fachowi. W przyszłym tygodniu wymieniam u nich płyn G12 i zobaczymy jak z tym im pójdzie...opinią się podzielę. Podana cena to 40 zł + mój płyn :D

 

PS: A kolega mieszka gdzieś w pobliżu Królewicza Jakuba?

Edytowane przez Radoslav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do diagtronika, byłem raz w celu pomiaru cisnienia w układzie paliwa i diagnozy pompy paliwa.

Strasznie sie boją autek z gazem, i baaardzo niechętnie cokolwiek przy nich robią. Umówilem się telefonicznie, zajeżdżam a tam rozmowa:

D: Ale Pan ma gaz

Ja: No mam

D: Nic Pan nie powiedział ze ma Pan gaz a my takich autek tu nie przyjmujemy

Ja: Nie mówilem bo Pan nie pytał:)

 

No i ostatecznie mnie przyjął:)

Poza tą drobną wpadką gościu był bardzo pomocny i rzeczowy. Miał chyba na imię Piotr - jest w fotogalerii Diagtronika na 29 fotce w żółtej koszulce.

Nie spieszył się, na spokojnie pomierzyliśmy ciśnienie na postoju i dwukrotnie podczas jazdy. Później również bez pośpiechu przejrzał dane katalogowe dotyczące ciśnienia i postawił trafną diagnozę. Zamieniliśmy jeszcze parę zdań i odjechałem zadowolony z wykonanej usługi do domu. Może nie są najtańsi ale jeśli kiedyś będę musiał i nie wystraszą się gazu to do nich pojadę, może nie na chipa, bo od tego mam innych faworytów ale do diagnozowania usterek mi odpowiadają.

Edytowane przez darek_tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za podpowiedzi dla kawalek i jaroda ;] Moze ktos sie orientuje ile na terenie wawy biora za wymiane rozrzadu (sama robocizna) koles krzyknał 500 zl ... nie za duzo???

 

 

jezeli sama robocizna to chce niezle zarobic na Tobie...

Darek, http://www.roda-mechanika.pl/, bierze od 700 za calosc w zaleznosci jaki motor masz pod maska...ale najlepiej zadzwon do niego a dowiesz sie na 100% ile sama robocizna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos sie orientuje ile na terenie wawy biora za wymiane rozrzadu (sama robocizna) koles krzyknał 500 zl ... nie za duzo???

na stawki w wawie biora 900zl za wszystko, tyle mi powiedzieli, na oryginałach razem z robocizną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek, http://www.roda-mechanika.pl/, bierze od 700 za calosc w zaleznosci jaki motor masz pod maska...ale najlepiej zadzwon do niego a dowiesz sie na 100% ile sama robocizna...

 

yyyy a to do mnie?:)

Chodzi Tobie o to że u Darka zrobię pomiar Ciśnienia i wymienię pompę za 700? przy czym to on załatwi pompę? To Cię zaskoczę bo akurat najczęściej serwisuję u Darka ale..

 

Ciśnienie mi zmierzył tylko na postoju bo jak stwierdził ma za krótkie przewody żeby zmierzyć podczas jazdy. Natomiast pomiar na postoju niewiele daje. Moja pompa nie obciążona (na postoju) dawała takie ciśnienie jakie powinna (4 bary) ale już podczas jazdy w momencie przyspieszania, kiedy to pompa była obciążona, ciśnienie kucało do 3 barów i niestety dopiero Diagtronik to stwierdził.

 

Oprócz tego Darek miał problem z dostaniem pompy do mojego auta ponieważ większość 1,8T ma pompę 3 barową. Wyjątkiem jest APU, który ma pompę paliwa i regulator ciśnienia 4 bary. Takiej pompy nie mógł załatwić bo w IC nie mieli.

Ostatecznie więc sam kupiłem pompę paliwa, Walbro GSS340 (tańszą i lepszą niż oryginał) i wymiany dokonałem właśnie u Darka. Była to jednak tylko wymiana a diagnozę musiałem niestety wykonać w Diagtroniku.

Nie wiem czy Darkowi akurat nie chciało się pomierzyć mi ciśnienia podczas jazdy, bo przecież nie trzeba ciągnąć manometru aż do kabiny, wystarczy położyć go na szybie. No chyba że rzeczywiście ma przewód o długości max 0,5m który nie sięga poza komorę silnika.

Reasumując - Darek jest dobrym mechanikiem ale czasem zdarzają mu się gorsze dni. Nigdy jednak nic mi nie spaprał, a zdarzało się że inni potrafili, dlatego też nadal będę do niego jeździł. Mógłby być trochę tańszy dla forumowiczów, bo w końcu forum zrobiło mu niezłą reklamę a sam warsztat, nie ma co się oszukiwać jest na zadupiu poza warszawą. Z drugiej jednak strony jak ktoś często u niego naprawia autko to jako stały klient jest czasem w stanie coś wytargować:). Nie są to duże sumy ale zawsze:)

Edytowane przez darek_tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yyyy a to do mnie?

Chodzi Tobie o to że u Darka zrobię pomiar Ciśnienia i wymienię pompę za 700? przy czym to on załatwi pompę?

 

nie to nie do Ciebie tylko do Fazerro82 bo pytal sie o robocizne za wymiane rozrzadu...;)

 

pare postow wyzej padlo jego pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie to nie do Ciebie tylko do Fazerro82 bo pytal sie o robocizne za wymiane rozrzadu...

 

pare postow wyzej padlo jego pytanie...

 

he he, to nic - opinia może się komuś przydać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
he he, to nic - opinia może się komuś przydać ;)

 

w sumie co racja to racja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję zakładu, który mi przechowa opony z felgami przez zimę, no i odpowiednio na wiosnę także. Myślałem o FeuVert ale tam chcą 200 zł w sumie (plus pewnie za "podmiankę"), na Ursynowie gdzie kiedyś mieszkałem jest za 100 zł ale trochę mi nie po drodze tam jeździć. Wolę coś bliżej centrum. Znacie sprawdzone przechowalnie? Bo ostatnio takie podrzędne wulkanizacje widziałem co oferują przechowalnie, to w lato te zimówki stoją niezabezpieczone bokiem na asfalcie narażone na czynniki atmosferyczne. Chciałbym taki profesjonalny zakładzik, który nie zedrze do końca ze mnie i nie zniknie z moimi MAMami po sezonie :P

 

oddam do http://www.autobob.pl - warunki i cena wygrały. Czy ktoś tam trzyma opony/felgi?

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VTG ma przechowalnie. Biorą 100zł za sezon i oponki leżą na strychu zamknięte. Oczywiście leżą poukładane kompletami po 4 na sobie.

Tyle, że to ani w centrum, blisko centrum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oddam do http://www.autobob.pl - warunki i cena wygrały. Czy ktoś tam trzyma opony/felgi?

 

Właśnie mam zamiar sie do nich udać :-) , z uwagi iż mam rzut beretem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat przechowuję opony z felgami w AUTO - KÓŁKO na Wolskiej. Za przechowanie biorą 100,- + 80,- za wyważenie i przekładkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności