Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się wstrzymać (a nawet muszę) bo narazie brak kaski na ten cel. Kumpel przyciemniał opla astrę pięć szyb i skasowali go cztery stówy u mnie byłoby siedem więc napewno trochę drożej. Ale poczekam na Twoją opinię sir_kula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu pierwszy raz i przejrzałem ten wątek i mam ogólne pytanie. Czy ktoś mógłby polecić jakiś warsztat (warszawa okolice Piaseczna, Mokotów Wilanów) gdzie mógłbym stale serwisować Pasata jesli zajdzie taka potrzeba. Czyli nie fachowiec od jednej rzeczy ale ogólny przegląd i ewentualna naprawa nawet jakiś pierdół.

 

Inne sprawy:

1.Czy może zmieniło się coś w sprawie komputera fid i pasków przecinających ekran w poziomie? Czy może coś już wymyślono czy szukać nowego?

 

2. Przyciemnianie szyb tanio i solidnie:) Ile wogóle kosztuje w Passacie kombi (wszystkie szyby)

 

3. I ostatnia kwestia to nawigacja. Mam MFD prawdopodobnie C lub D jeszcze sprawdze, ale chciałbym na niej TV i DVD, (oczywiście mp3) co trzeba kupić(dokładne namiary i nazwy) i gdzie zrobić najlepiej i najtaniej żeby nie było plontaniny kabli w aucie i żeby nie zabierało miejsca.

 

Przepraszam za rozmiar posta, ale chciałbym mieć wszystko w kupie;)

 

P.S Passat kombi 1.9 TDI 130 KM w automacie 2001 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za rozmiar posta, ale chciałbym mieć wszystko w kupie

i ide na latwizne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu pierwszy raz i przejrzałem ten wątek i mam ogólne pytanie. Czy ktoś mógłby polecić jakiś warsztat (warszawa okolice Piaseczna, Mokotów Wilanów) gdzie mógłbym stale serwisować Pasata jesli zajdzie taka potrzeba. Czyli nie fachowiec od jednej rzeczy ale ogólny przegląd i ewentualna naprawa nawet jakiś pierdół.

 

Inne sprawy:

1.Czy może zmieniło się coś w sprawie komputera fid i pasków przecinających ekran w poziomie? Czy może coś już wymyślono czy szukać nowego?

 

2. Przyciemnianie szyb tanio i solidnie Ile wogóle kosztuje w Passacie kombi (wszystkie szyby)

 

3. I ostatnia kwestia to nawigacja. Mam MFD prawdopodobnie C lub D jeszcze sprawdze, ale chciałbym na niej TV i DVD, (oczywiście mp3) co trzeba kupić(dokładne namiary i nazwy) i gdzie zrobić najlepiej i najtaniej żeby nie było plontaniny kabli w aucie i żeby nie zabierało miejsca.

 

Przepraszam za rozmiar posta, ale chciałbym mieć wszystko w kupie

 

P.S Passat kombi 1.9 TDI 130 KM w automacie 2001 r.

Kolego nowy,

 

Tu jest dzial warsztaty - wymieniamy sie w nim adresami dobrych warsztatow w naszym regionie.

Jezeli pod pozorem zapytania sie o warsztat bedziesz sie pytal o sprawy techniczne, z mila checia zalatwie ci kreche i banna na kilka dni. W ten sposob jedyne co robisz to zbierasz punkty "ŻEGNAY".

To ze jestes tu nowy, jeszcze bardziej obliguje Cie do zapoznannia sie z Regulaminem Forum (i jego przestrzegania).

Wszelkie odpowiedzi na techniczne pytania zawarte w Twoim poscie beda kasowane, a byc moze ich autorzy tez stana sie szczesliwymi posiadaczami punktow "ŻEGNAY"

 

PS. Darek_tz - masz racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam takie odpowiedzi. w końcu od tego jest forum prawda "koledzy". Nie ma problemu sam sobie znalazłem, myslałem tylko że ktoś w temacie lepszy szybciej pomoże, ale brawo za dosadne wypowiedzi.

Więc żegna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty sobie wyobrazasz ?? ze napiszesz post byle gdzie i wszyscy rzuca sie z pomoca ??

Po to sa dzialy (min techniczny) zeby tam pytac.

Ciekawe czy u siebie w domu paltenie chowasz do szuflady ze skarpetami bo tak Ci wygodniej.

Albo sie dostosujesz do zasad tu panujacych albo bedziesz dostawal krechy i zbieral punkty zegnay.

EOT

Edytowane przez Preziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam mistrza świata od regeneracjo automatycznej skrzyni w moim Passku VR6, w okolicach Wawy, a najlepiej na wschód od niej, okolice Mińska, Otwocka.

Byłem u mistrzów, którzy działali kiedyś pod cmentarzem powązkowskim, ale odkąd przenieśli się na Połczyńską do nowej siedziby chcą 2500 za regenerację skrzyni. Czy to naprawdę nie można zrobić taniej?

Jeśli można, to bardzo proszę o info.

Z góry wielkie dzięki.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Szukam mistrza świata od regeneracjo automatycznej skrzyni w moim Passku VR6, w okolicach Wawy, a najlepiej na wschód od niej, okolice Mińska, Otwocka.

Byłem u mistrzów, którzy działali kiedyś pod cmentarzem powązkowskim, ale odkąd przenieśli się na Połczyńską do nowej siedziby chcą 2500 za regenerację skrzyni. Czy to naprawdę nie można zrobić taniej?

Jeśli można, to bardzo proszę o info.

Z góry wielkie dzięki.

pozdrawiam

 

Automatyczna skrzynia biegów naprawa diagnostyka serwis

 

Auto Józefów Józefów ul. Cicha 7

 

Przykładowe ceny

Koszt robocizny w samochodzie z napędem na 1 oś (wyjęcie skrzyni, włożenie, naprawa) 600 PLN

Koszt robocizny w samochodzie z napędem 4x4 (wyjęcie skrzyni, włożenie, naprawa) 800 PLN

Koszt robocizny dużej skrzyni a autobusie, sprzęcie specjalistycznym, aucie ciężarowym 2000 - 3000 PLN

Naprawa sterownika hydraulicznego 300 PLN

Regeneracja sprzęgła hydrokinetycznego 650 - 850 PLN

Filtry od 30 do 100

Wymiana oleju bezpłatna

Diagnostyka komputerowa bezpłatna

weryfikacja uszkodzeń w przypadku dostarczonej, wymontowanej skrzyni biegów auta osobowego bezpłatna

 

022 789 69-63 022 789 69-63

 

0 504-425-406 504-425-406

0 507-729-698 507-729-698

 

ja z ich usług jeszcze nie korzystałem ale znajomy był zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

Jak dojdę do siebie po Sylwestrze, to do nich zawitam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikeyb

Gdyby Ktoś miał problem w Passacie z Automatem to polecam Warsztat Auto Józefów. Robiłem tam 2 miesiące temu mojego Passka B5 Fl Tiptronic. Naprawa 7 dni, Transport do warsztatu za free, fachowo gwarancja 6 miesięcy i umiarkowane ceny. Osobiście Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka,szukam kogoś z kolegów z forum lub dobrego taniego mechanika forumowego co jest w stanie skorygować mi kont synchronizacji połozenia rozrządu,trzeba podpiąc go pod vaga i odkrecic 3 sruby i cyknąc go o 1mm w jedną ze stron,i trzeba sprawdzac na vagu czy wartośc jest kolo 0. Bo ja mam -1,1 -- dopuszczalne jest kolo +3 do -3 ,ale trzeba korygowac na 0,podobno jest mozliwosc zmniejszenia spalania itp . podaje temat jak by ktos nie wiedział oco chodzi,

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=33445

 

 

Prosze o info czy znany jest taki tu?

 

 

Pozdro i szerokości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie/Panie poszukuję warsztatu z okolic Pruszkowa poniważ muszę wymienić olej i filtry, a także elektromechanika (pewnie) do walki z tylną klapą, a dokładnie zamkiem (zapieczony "elektromagnez" nad tablicą rejestracyjną) oraz wycieraczką (powoli umiera, spryskiwacz "gania" za ramieniem). Zależy mi abym zrobił wszystkie rzeczy w jednym miejscu. Może znacie w miarę pewne miejsce w mojej okolicy.

 

Z góry dzieki za pomoc.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość carlos0205

Witam.Preziu czy Ty się nie orientujesz czasem, czy Darek "RODA" nie robi defektów turbiny[czyszczenie zapieczonych łopatek itp.],jesli mozesz to podrzuć jakiś fajny cenowo zakład ,bo obozowa w Warszawie to poprostu porażka,a może ktoś inny zna taki zakładzik w okolicach Wołomina.Z góry serdeczne dzięki i pozdrowionka dla WSZYSTKICH W NOWYM ROKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Preziu czy Ty się nie orientujesz czasem, czy Darek "RODA" nie robi defektów turbiny[czyszczenie zapieczonych łopatek itp.],jesli mozesz to podrzuć jakiś fajny cenowo zakład ,bo obozowa w Warszawie to poprostu porażka,a może ktoś inny zna taki zakładzik w okolicach Wołomina.Z góry serdeczne dzięki i pozdrowionka dla WSZYSTKICH W NOWYM ROKU

miałem zapieczone łopatki turbiny i Darek mi to zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Czy ktoś zna może elektryka który poradzi sobie z w zasadzie prostym podłączeniem spryskiwaczy reflektorów w B5? Wszystkie elementy są zmontowane...pozostaje tylko podpięcie się do prądu + przekaźnik (mam) i uruchomienie.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy,

Czy ktoś zna może elektryka który poradzi sobie z w zasadzie prostym podłączeniem spryskiwaczy reflektorów w B5? Wszystkie elementy są zmontowane...pozostaje tylko podpięcie się do prądu + przekaźnik (mam) i uruchomienie.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

A jak to ma być podłączone?? Równolegle pod spryskiwacze szyby, tzn, działają spryski lamp gdy włączamy sprsyki szyby?? Czy jakoś bardziej "ekskluzywnie" ma to być??

Odezwij się na PW, może dałbym rade to nawet w Wawie zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odezwij się na PW, może dałbym rade to nawet w Wawie zrobić...

 

Slawek wie co mowi...

polecam go z czystym sumieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam diagnosty albo kolegi który zrobi logi do passata b5fl w Płocku Sierpcu Raciążu Żurominie lub okolicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego w radomiu jest super kolega Jacek i robi logi i inne pierdołki za grosze.Jak cos to mów to ci namiary podam jak nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Radomia zbyt daleko ode mnie ale dzięki za propozycję i czekam nadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności