Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Poszykuję fachury od automatycznych skrzyń biegów wraz z podłączeniem do kompa, Warszawa lub okolice. Jestem z okolic Sochaczewa.

Koniecznie muszę zrobić przegląd mojemu szerszeniowi. Niedawno go przywiozłem, rok stał pod chmurką aż żal nim teraz jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

Poszykuję fachury od automatycznych skrzyń biegów wraz z podłączeniem do kompa, Warszawa lub okolice. Jestem z okolic Sochaczewa.

Koniecznie muszę zrobić przegląd mojemu szerszeniowi. Niedawno go przywiozłem, rok stał pod chmurką aż żal nim teraz jeździć.

 

Polecam z czystym sumieniem ten warsztat;

 

http://www.autojozefow.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Poszukuję dobrego fachowca w Siedlcach lub okolicach, który zna się dobrze na robocie, i nie zedrze ze mnie ostatniej złotówki. Problem z paleniem na rozgrzanym silniku. Albo może ktoś z Siedlec lub okolic mógłby zobaczyć na vagu czy coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kogo polecicie do przyciemnienia szyb w Warszawie lub w moich okolicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W warszawie moge polecic TaxiSerwice na Łodygowej, warsztat na ul.Syreny,jeszcze napisz do Gołębia on gdzie na ursusie przyciemnial forumowicze chyba tam rabat mają :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emil ten rabat dla forumowiczy jest juz dawno nie aktualny. Aktualny był jeśli jednorazowo przyciemni conajmniej kilka osób swoje samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyciemniałem u nich sam i zniszka była , warunkiem była wlepa na aucie. Ul. Spisaka na Ursusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję kogoś to zaslepi mi EGRa i wyłączy fo programem zaeby nie wywalało bledu. Z gory dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce usunąć filtr dpf. Gdzie najlepiej w Warszawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym syumieniem polecam kreatora mocy. Trzy samochody u nich robiłem i jeżdżą do tej pory bez problemu od kilku lat.

http://www.kreatormocy.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy które ASO polecicie w W-wa do sprawdzenia auta? Jak czytam po googlach to na każde ktoś narzeka :-) Co będzie z tego najlepsze?

 

Chylińscy - ul. Sąsiedzka?

Krotoski Cichy - Radzymińska

Zasada - Grochowska

Auto Blak - Farbiarska

 

A może jeszce co innego?

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na modlinskiej przy ratuszu Białołęka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na modlinskiej przy ratuszu Białołęka

czyli najgorsze aso w warszawie :] wiem bo pracowałem tam kilka lat i znam tę budę z każdej strony.

 

koledzy które ASO polecicie w W-wa do sprawdzenia auta? Jak czytam po googlach to na każde ktoś narzeka :-) Co będzie z tego najlepsze?

 

Chylińscy - ul. Sąsiedzka?

Krotoski Cichy - Radzymińska

Zasada - Grochowska

Auto Blak - Farbiarska

 

A może jeszce co innego?

 

?

 

 

Zapraszam do Porsche Połczyńska, odezwij sie na pw lub na mail ogarniemy ci dobra cene i termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego fajnego pana na Białołęce.Robi mi wszystko rozrząd,sprzęgło ,hamulce ,wachacze itp.

Ma kompa więc można łatwo wychwycić w czym rzecz.

Ceny super przystępne.

Ma nowy Warsztat i jest ich dwóch a jak potrzeba to elektryk jest na telefon i jest.

Tylko hamowni brak.. :)

Wykonanie pełna profeska nigdy nie byłem niezadowolony

Pan urzęduje zaraz za giełdą na żeraniu.

Mijamy giełdę jadąc od Modlińskiej i mamy zaraz możliwość skrętu w lewo w niebieską bramę . Obok szyld TŁUMIKI

Mijamy brame i w lewo do końca i w prawo i do końca i na miejscu.

Jak coś to dam numer

na priv

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A co zamierzasz serwisować ?

Phantoma ?

Jak swoją furę z opisu to polecam ci mój warsztat przy płochocińskiej za giełdą.

priv dam numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takiego fajnego pana na Białołęce.Robi mi wszystko rozrząd,sprzęgło ,hamulce ,wachacze itp.

Ma kompa więc można łatwo wychwycić w czym rzecz.

Ceny super przystępne.

Ma nowy Warsztat i jest ich dwóch a jak potrzeba to elektryk jest na telefon i jest.

Tylko hamowni brak..

Wykonanie pełna profeska nigdy nie byłem niezadowolony

Pan urzęduje zaraz za giełdą na żeraniu.

Mijamy giełdę jadąc od Modlińskiej i mamy zaraz możliwość skrętu w lewo w niebieską bramę . Obok szyld TŁUMIKI

Mijamy brame i w lewo do końca i w prawo i do końca i na miejscu.

Jak coś to dam numer

na priv

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A co zamierzasz serwisować ?

Phantoma ?

Jak swoją furę z opisu to polecam ci mój warsztat przy płochocińskiej za giełdą.

 

jak sadze to on nie szuka warsztatu napraw , chyba go zle zrozumiałeś napisał ,do sprawdzenia auta ,:ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okręgowa stacja....telepotki dobrze żeby zaliczył-(zbieżność)+emisja spalin.100 zł. Pan na stacji latareczką na podnośniku pięknie wszycho wyłapie od spodu.

+ znajomy warszat tak już precyzyjniej +komp(vag) i jest pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co zamierzasz serwisować ?

Phantoma ?

Jak swoją furę z opisu to polecam ci mój warsztat przy płochocińskiej za giełdą.

Fura z opisu sprzedana.. jak się okazało przedwcześnie - mimo dobrej (dla mnie) ceny... bo patrząc na to, co można kupić te 8-9 lat młodszego za trzykrotną wartość mojego AJM, to trochę zaczynam żałować sprzedaży.

 

Okręgowa stacja....telepotki dobrze żeby zaliczył-(zbieżność)+emisja spalin.100 zł. Pan na stacji latareczką na podnośniku pięknie wszycho wyłapie od spodu.

+ znajomy warszat tak już precyzyjniej +komp(vag) i jest pewność.

 

o znajomy Warsztat ciężko będąc z innych rejonów:-) Na razie szukam innego egzemplarza ale tak czy siak dobrze wiedzieć za wczasu gdzie najlepiej się na sprawdzenie w tamtych rejonach udać.

Edytowane przez pioters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chciałem coś nowszego ale skończyło się na dołożeniu Hp i Nm i śmigamy dalej. Bo ceny napraw potem odstraszają. Władować się jest łatwo zwłaszcza w lipa silnik+osprzęt.

A jak jeździ pasztet dobrze to niech jeździ dalej.

Wszystko po taniości jeśli już się zdaży....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zapraszam do Porsche Połczyńska, odezwij sie na pw lub na mail ogarniemy ci dobra cene i termin.

 

Jak najbardziej polecam kontakt z Bartkiem (rodzyn889) przy koniecznej wizycie w ASO w W-wie. Przegląd auta przed zakupem ogarnięty szybko (praktycznie od ręki a czas się l8czyłi profesjonalnie, dzięki czemu auto kupione w cenie odpowiednio niższej (uwzględniony koszt wskazanych usterek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności