Witam, z radością widzę kilku ziomali z rodzinnego Piastowa, oraz z Sochaczewa i okolic, gdzie obecnie mieszkam.
Jak przystało na nowego usera na forum chciałem się przywitać z forumowiczami lecz nigdzie nie znalazłem HydeParku wątku powitalnego, a nowych - nie wiem czemu, zakładać mi (chyba tylko na razie) nie wolno.
Nie wiem czy tutaj mogę pisać o sobie,wspomnę tylko, cieszę się, że będę miał kontakt z kolegami posiadającymi Paski. Mam wiele pytań,oj wiele.
Pozdrawiam
Od tygodnia posiadacz B5 2,3 vr5
Teresin - Paprotnia