Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam mechanika w Ostrowi Mazowieciej lub okolicy, który ogarnie serwis passata b6 2.0tdi dsg i potrafi sprawdzić te wałki w pompie oleju ewentualnie je wymienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam mechanika w Ostrowi Mazowieciej lub okolicy, który ogarnie serwis passata b6 2.0tdi dsg i potrafi sprawdzić te wałki w pompie oleju ewentualnie je wymienic

 

502663058 Grzesiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
502663058 Grzesiek.

a jakis namiar adresowy wole sobie podjechac i sie ewentualnie na wizyte umowic twarzą w twarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakis namiar adresowy wole sobie podjechac i sie ewentualnie na wizyte umowic twarzą w twarz

zadzwon i spytaj tel masz to sie dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z Leon 2 1.9TDI BXE 105KM z odpalaniem na ciepłym silniku. Mój mechanik mówi, że sprawdził co się dało i pozostała mi tylko korekta mapy rozruchowej czyli zmiana parametrów wielkości dawki paliwa.

Proszę o namiar na kogoś kto profesjonalnie wykona ten zabieg w Warszawie!

Z jakim kosztem muszę się liczyć?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez serekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie poszukiwany odpowiedni człowiek który zajmie się moim b6 1.9 bkc z okolic Płocka. jestem po wymianie wałka rozrządu i popychaczy ale cały czas kopci na czarno. Ja się nie znam a nadworni mechanicy z okolicy rozkładają ręce. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z vagiem by sprawdził centralny zamek w audi a4b7 2005. Ursynow Mokotów Piaseczno...Ew gdzieś podjada, nawet dzis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o pomoc w temacie kodowania w Warszawie i okolicach. Jest jakis spec którego polecacie?

Problem jaki mam dotyczy VW Tiguana (praktycznie to pasek :) ). Po dodaniu kilku elementów wyposażenia auto trzeba solidnie zakodować i zdiagnozować. Na chwile obecną mam problem z tylnymi czujnikami parkowania. Sygnał dźwiękowy pojawia się w ostatniej chwili tuz przed przeszkodą, a czujniki przednie działają dobrze. Do tego dochodzi problem z automatycznym parkowaniem które coś nie chce działać. Poszukuje kogoś kto ogarnie temat kompleksowo i szybko/ Z góry mega dzięki za pomoc ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Poszukuję dobrego zaufanego oraz niedrogiego fachowca któremu można polecić wymianę rozrządu i dwumasy w moim Pasku,

Macie dobrego fachowca z okolic Warszawa-Pruszków- Piastów-Raszyn i te okolice.

 

Dojadę do niego

POZDRAWIAM

Krasy31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Poszukuję kogoś z komputerem do mojego VW CC (po liftingu) kto byłby w stanie:

1. Uruchomić funkcję Voice Control - aktualnie po naciśnięciu przycisku następuje wł/wył dźwięku, a wyczytałem że to kwestia kodowania aby uruchomić tą funkcję.

2. Sprawdzić (może uruchomić) czy posiadam reflektory skrętne (plotka głosi że wszystkie reflektory bi xenonowe są skrętne, natomiast u mnie nie ma tej funkcji)

3. Ewentualnie uruchomić coś dodatkowego, co można zrobić przez samo kodowanie:hmm

 

Ktoś z Warszawy (może nawet okolic Łomianek) bądź nawet okolic Nowego Dworu Maz?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, podpowiedzcie do kogo podjechać na diagnostykę (sprawdzenie, nabicie, odgrzybienie) klimatyzacji w passacie B6, na terenie warszawy wola, ochota, śródmieście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje mechanika w Warszawie.

Problem z silnikiem? Paliwem?

Pali się kontrolka silnika.

 

Proszę o jakieś polecenia sprawdzonych osób/miejsc

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanik z Piaseczna ul. Poziomkowa. Na codzień pracuje w serwisie VW. Po godzinach prowadzi swój prywatny warsztat. Tel. 606382332.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolem, jako, ze jestem zupelnie nie techniczny, szukam polecanego przez Was speca/serwisu (wiadomo - dobrze i tanio :) z WAW ktory ogarnie mojego CC 2012 po lifcie w nastepujacych tematach:

- montaz i kodowanie dekorow alu z podswietleniem ambiente (to do zrobienia na juz)

- montaz pdc przod/tyl z wizualizacja na ekranie rns510 (za chwile, jak kupie graty)

- montaz bt nowego - hotspot, ipho, przesyl muzy (to tez jak kupie graty).

Dzieki z gory za pomoc!

Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Jestem nowy na waszym forum, wiec jesli post jest nie w tym temacie co powinien prosze o przeniesienie. Poszukuje zaufanego źrodła części do passata b5, najlepiej w mazowiecki. Dokładniej chodzi o goły, SPRAWNY (!), pewny silnik 2.8. W moim aucie zaraz po zakupie padły pierścienie. :(

 

Dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,

 

Jestem nowy na waszym forum, wiec jesli post jest nie w tym temacie co powinien prosze o przeniesienie. Poszukuje zaufanego źrodła części do passata b5, najlepiej w mazowiecki. Dokładniej chodzi o goły, SPRAWNY (!), pewny silnik 2.8. W moim aucie zaraz po zakupie padły pierścienie.

 

Dziekuje za pomoc.

 

pisz do misiorowskiego jak sie nie odezwie to na pw dam ci nr tel

 

http://forum.vw-passat.pl/members/13093-misiorowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisz do misiorowskiego jak sie nie odezwie to na pw dam ci nr tel

 

http://forum.vw-passat.pl/members/13093-misiorowski

 

Koledze raczej chodzi o silnik, a nie nowe części . Więc gliniak albo zasadowa, ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledze raczej chodzi o silnik, a nie nowe części . Więc gliniak albo zasadowa, ale mogę się mylić.

 

misior ma mechaniora co mu załatwi i ręczy głowa ale jak pójdzie z ulicy moze byc na bogato , braciak korbę w golfie z polecenia misiora robił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności