Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o jakiś namiar na speca, który wykona profesjonalnie, na dobrych produktach konserwację podwozia, w Płocku lub okolicach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie - do kogo sie zgłosić, podjechać w mazowieckim - warsztat czy forumowicz, kto ogarnie mi brak światła cofania (komunikat na desce o awari lewego swiatla cofania i żółta lampka) oraz mam taką jakby blokade obu tylnych drzwi. Tzn jak otwieram auto z pilota 2x naciskam zeby sie wszystkie drzwi otworzyly to zamki klikaja ale nie da sie otworzyc tylnych drzwi od srodka. Od zew sie da, cos jak w radiowozie ;) Szukalem tematow ale wiekszosc jest odwrotnie ze od srodka otwieraja. Ktos cos podpowie? Jakiś temat juz był? Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem dodać że auto z USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie masz włączonej na tylne drzwi blokady rodzicielskiej? żeby dzieci od środka nie otworzyły..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację - dziękuje. Poszukałem na forum blokady rodzicielskiej i faktycznie tylne drzwi były poblokowane kluczykiem. Już pootwierałem :) Zostały światła cofania - ktoś pomoże?

Edytowane przez redek83
Znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie znacie kogis kto zrobi mi klona ecu? Trzeba sformatowac ecu i zainstalowa/wgrac wszystko odnowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę o polecenie sprawdzonego i dobrego mechanika od pompowtrysków 1.9TDI BXE, który fachowo by je przeczyściłby, założył nowe uszczelki, porządnie zamontował i wyregulował na aucie, ewentualnie wskazał który do wymiany i wymienił, gdyż właśnie zrobiłem logi no i parametry nie wyszły za ciekawie a na jednej pompce wręcz tragicznie. Podejrzewałem, że może być coś nie halo bo autkiem na zimnym trzęsie aż miło.

Dobrze jakby był z okolic białołęki i okolic może być legionowo, jabłonna itp. , ale jeśli gdzieś dalej ma ktoś namiar na naprawdę dobrego fachowca to czasem warto wybrać się dalej.

 

Z góry dzięki

Edytowane przez serekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Proszę o polecenie sprawdzonego i dobrego mechanika od pompowtrysków 1.9TDI BXE, który fachowo by je przeczyściłby, założył nowe uszczelki, porządnie zamontował i wyregulował na aucie, ewentualnie wskazał który do wymiany i wymienił, gdyż właśnie zrobiłem logi no i parametry nie wyszły za ciekawie a na jednej pompce wręcz tragicznie. Podejrzewałem, że może być coś nie halo bo autkiem na zimnym trzęsie aż miło.

Dobrze jakby był z okolic białołęki i okolic może być legionowo, jabłonna itp. , ale jeśli gdzieś dalej ma ktoś namiar na naprawdę dobrego fachowca to czasem warto wybrać się dalej.

 

Z góry dzięki

 

ja dalej podtrzymuje ten namiar na pewno taniej niz w wawie

 

http://www.filaber-diesel.pl/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dalej podtrzymuje ten namiar na pewno taniej niz w wawie

 

http://www.filaber-diesel.pl/index.html

 

Także polecam :) Robili mi na początku roku wymianę uszczelek pompowtryskiwaczy oraz sprawdzenie każdej pompki na stole :) Jestem zadowolony z jakości oraz ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Także polecam :) Robili mi na początku roku wymianę uszczelek pompowtryskiwaczy oraz sprawdzenie każdej pompki na stole :) Jestem zadowolony z jakości oraz ceny :)

 

A jeśli można wiedzieć na jaką kwotę Cię skasowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300zł za wymianę uszczelek oraz sprawdzenie dwóch pompek na stole (robią to tylko i wyłącznie na ori podzespołach) i kompletną diagnostykę(zostawiłem im auto które chodziło jak traktor oraz paliło jak lokomotywa ;) ). Zostawiłem im auto wieczorem, około 20 i odebrałem następnego dnia o 12 w południe(przy czym musiałem poczekać kilka dni na wolny termin) :) Wygodniej było mi zostawić auto na wieczór, żeby rano odpalili sobie je sami i zobaczyli jak chodzi (ja do Pana Filabera mam 25km i po takim dystansie auto chodziło już normalnie, diagnostyka na rozgrzanym silniku także wychodziła zupełnie inaczej, wręcz wzorowo). Zanim coś zrobili, dzwonili i pytali czy robić(np. sprawdzenie na stole jednej pompki to koszt 50zł - przynajmniej tak było w marcu ;) ). Generalnie w mojej okolicy(~50km) to jest jedyny słuszny wybór jeśli chodzi o mechanike silników diesla, a wiem że przyjeżdżają do nich ludzie z bardziej odległych miejsc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
300zł za wymianę uszczelek oraz sprawdzenie dwóch pompek na stole (robią to tylko i wyłącznie na ori podzespołach) i kompletną diagnostykę(zostawiłem im auto które chodziło jak traktor oraz paliło jak lokomotywa ;) ). Zostawiłem im auto wieczorem, około 20 i odebrałem następnego dnia o 12 w południe(przy czym musiałem poczekać kilka dni na wolny termin) :) Wygodniej było mi zostawić auto na wieczór, żeby rano odpalili sobie je sami i zobaczyli jak chodzi (ja do Pana Filabera mam 25km i po takim dystansie auto chodziło już normalnie, diagnostyka na rozgrzanym silniku także wychodziła zupełnie inaczej, wręcz wzorowo). Zanim coś zrobili, dzwonili i pytali czy robić(np. sprawdzenie na stole jednej pompki to koszt 50zł - przynajmniej tak było w marcu ;) ). Generalnie w mojej okolicy(~50km) to jest jedyny słuszny wybór jeśli chodzi o mechanike silników diesla, a wiem że przyjeżdżają do nich ludzie z bardziej odległych miejsc :)

I uszczelki w cenie wymiany? To spoko w takim razie :)

Pozdrawiam w takim razie i dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko było w cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gdzie w Płocku ewentualnie gdzieś w okolicy znajdę dobrego elektryka samochodowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonego lakiernika który wyciągnie wgniotke i uzupełni braki lakieru na błotniku. Ktoś ma/zna kogoś kogoś i z czystym sumieniem mógłby polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej osoby, która wgra polskie menu i zrobi aktualizację mapy w RNS 510. Przydałby się również zestaw głośnomówiący. Najchętniej w Warszawie ale mogę gdzieś podjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam sprawdzonej osoby, która wgra polskie menu i zrobi aktualizację mapy w RNS 510. Przydałby się również zestaw głośnomówiący. Najchętniej w Warszawie ale mogę gdzieś podjechać.

 

Rafał wysłałem Ci PW odnośnie Twojego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie o dobrego elektryka w Warszawie bądź bliższej okolicy bemowa. Mam problem z kierunkiem w lusterku, ponieważ nie dochodzi mi do niego napięcie. Jeszcze jedno pytanie czy jest możliwe że winę ponosi za to moduł komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Bemowa, mogę się tym zająć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności