Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Wawie zakleje w przedniej szybie odprysk po kamieniu? Robił ktoś już coś takiego? Z tego co wiem lepiej to zrobić bo z czasem może się zrobic w tym miejscu pajączek.

 

 

Robiliśmy taki zabieg we Fronterze mojego przyjaciela. Różnica minimalna, zakład mieścił się na wylocie z Warszawy w kierunku Pruszkowa. Moim zdaniem nic nie warte i szkoda na to pieniędzy ponieważ efekt jest bardzo mizerny.

Ale może ktoś ma z tym lepsze doświadczenia. W każdym razie ja bym się nie zdecydował, tym bardziej że nie kosztuje to 20 czy 50 zł tylko znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robiliśmy taki zabieg we Fronterze mojego przyjaciela. Różnica minimalna, zakład mieścił się na wylocie z Warszawy w kierunku Pruszkowa. Moim zdaniem nic nie warte i szkoda na to pieniędzy ponieważ efekt jest bardzo mizerny.

 

Nie zależy mi na wyglądzie bo odprysk jest mały więc i tak go nie widać. Chodzi mi raczej o zabezpieczenie szyby przed ewentualnym pęknięciem. Brat miał bardzo malutki odprysk i po niedługim czasie poleciała mu kreska na 20cm co skończyło się wymianą szyby.

Koszty w zakładzie który znalazłem to 70pln więc nie nazwałbym tego "znacznie więcej". Zależy mi jednak na zakładzie w którym któryś z forumowiczów już coś takiego robił i może polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zależy mi na wyglądzie bo odprysk jest mały więc i tak go nie widać. Chodzi mi raczej o zabezpieczenie szyby przed ewentualnym pęknięciem. Brat miał bardzo malutki odprysk i po niedługim czasie poleciała mu kreska na 20cm co skończyło się wymianą szyby.

Koszty w zakładzie który znalazłem to 70pln więc nie nazwałbym tego "znacznie więcej". Zależy mi jednak na zakładzie w którym któryś z forumowiczów już coś takiego robił i może polecić.

Ja bym ubezpieczył szybę za 20zł i tak bym jeździł aż do pęknięcia widocznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ubezpiecza Ci szyby jak masz pekniecie

ja robilem w Jaan Glass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zależy mi na wyglądzie bo odprysk jest mały więc i tak go nie widać. Chodzi mi raczej o zabezpieczenie szyby przed ewentualnym pęknięciem. Brat miał bardzo malutki odprysk i po niedługim czasie poleciała mu kreska na 20cm co skończyło się wymianą szyby.

Koszty w zakładzie który znalazłem to 70pln więc nie nazwałbym tego "znacznie więcej". Zależy mi jednak na zakładzie w którym któryś z forumowiczów już coś takiego robił i może polecić.

 

Pytałem się dzisiaj - my płaciliśmy 160 zł dlatego tak napisałem :)

No a że efekt był słaby to po pewnym czasie kolega zgłosił się do ubezpieczyciela (axa) i tam w ramach pakietu wymienili mu szybę na nową

 

nie ubezpiecza Ci szyby jak masz pekniecie

ja robilem w Jaan Glass

 

No chyba, że jej nie oglądali :D A przecież nie zawsze przyjeżdżają robić zdjęcia auta i je kontrolować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ubezpiecza Ci szyby jak masz pekniecie

ja robilem w Jaan Glass

 

kwestia gdzie ubespieczasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją audio. Zrobiło się zwarcie i stopił się plus po zapłonie :rozpacz

Możecie polecić kogoś w Warszawie lub w okolicach kto ułoży nową instalację zasilającą do radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadaj z MauroO

on siedzi w tym biznesie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, koledzy czy ktoś z was orientuje się czy w siedlcach czy gdzieś w pobliżu jest jakiś macher bądź warsztat który czyści lampy samochodowe??? Bo coś mi się wydaje że moje zenony powinny lepiej świecić i bym z chęcią soczewki wyczyścił. Sam jakoś się boję rozklejania i ponownego klejenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gadaj z MauroO

on siedzi w tym biznesie

Ogarnięte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj niestety miałem nie miłą sytuację z kamykiem. Z jadące z naprzeciwka tira wyleciał kamyk i uderzył mi w przednią szybę od strony pasażera. Oczywiście zrobił się odprysk, i teraz zastanawiam się nad naprawą lub nową szybą.

Gdzie moglibyście polecić w okolicy jakiś speców co by w dobrych cenach mogli wymienić szybę, no i wiadome o co zawsze chodzi tanio:) Szyba musi być z sensorem deszczu.

Dzwoniłem do jednej osoby z pod Żyrardowa koszt z wymianą i szybą 480zł.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuka mi zawieszenie, do wymiany gumy stabilizatora, moze cos jeszcze, mozecie polecic jakis dobry warsztat w okolicach Żyrardowa, lub Skierniewic albo Grodziska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z ul. Pięknej co się przenieśli na Jaktorowska. Tanio nie jest ale solidnie. Mowa o Żyrardowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki z ul. Pięknej co się przenieśli na Jaktorowska. Tanio nie jest ale solidnie. Mowa o Żyrardowie.

 

W ktorym miejscu na Jaktorowskiej to jest?

Edytowane przez Slaw8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okolice Budohurtu, Poloneza itp. po lewej stronie jadąc od tunelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, koledzy czy ktoś z was orientuje się czy w siedlcach czy gdzieś w pobliżu jest jakiś macher bądź warsztat który czyści lampy samochodowe??? Bo coś mi się wydaje że moje zenony powinny lepiej świecić i bym z chęcią soczewki wyczyścił. Sam jakoś się boję rozklejania i ponownego klejenia.

w kobyłce jest zakład - w googlach znajdziejsz

 

---------- Dodano o 14:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:32 ----------

 

Nie zależy mi na wyglądzie bo odprysk jest mały więc i tak go nie widać. Chodzi mi raczej o zabezpieczenie szyby przed ewentualnym pęknięciem. Brat miał bardzo malutki odprysk i po niedługim czasie poleciała mu kreska na 20cm co skończyło się wymianą szyby.

Koszty w zakładzie który znalazłem to 70pln więc nie nazwałbym tego "znacznie więcej". Zależy mi jednak na zakładzie w którym któryś z forumowiczów już coś takiego robił i może polecić.

Darek - u nich zobacz zapytaj - http://multiglas.pl/ sporo forumowiczów robiło u nich różne duperele więc powinni dać radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sacry

Witam serdecznie. Zakupiłem Passata 1.9 tdi 115 km i postanowiłem sprawdzić zawieszenie na stacji.Okazało się że kilka wahaczy do wymiany.Taki stan rzeczy mnie nie zdziwił , gdyż z tym się liczyłem, ale zauważyłem znaczny wyciek oleju.Nie zdejmowałem osłon ale prawdopodobnie spod rozrządu,który miał być wymieniany ok.10 tkm wstecz.Przyznam że mnie to troszkę wkurzyło ,ale cóż trzeba coś z tym zrobić.Może poradzicie gdzie się z tym udać (wahacze i ewentualne uszczelnienie) w ok. Sulejówka, Rembertowa itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Znacie może kogoś kto zakoduje kluczyk do auta?

Dzięki wielkie

Noss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takowy problem:

kupiłem passata 1.6 ARM

niestety bierze olej jak smok (wymienilem swiece i 3 byla strasznie czarna)... gdzie mi zrobia naprawe tego problemu/remont kapitalny silnika za rozsadne pieniadze?? pytalem sie dzisiaj to powiedzial mi w jednym miejscu 2000-2500 z rozrzadem, bez oleju i filtra...

najchetniej okolice warszawy i grojca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytalem sie dzisiaj to powiedzial mi w jednym miejscu 2000-2500 z rozrzadem

Za te pieniądzę to kupisz silnik w dobrym stanie i zrobisz przekładkę, i powinno Ci jeszcze zostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności