Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Znasz kogoś kto tam robił i był zadowolony?

Jasne, że znam - ja robiłem tam swoją. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam też sie wybieram ale całego malować, muszę pojechać i ustalić cenę, a potem podjąć decyzje.

 

witam, powiedz mi czy już jesteś po zabiegu? interesuje mnie ile wyniosła Cię ta cała imprezka i jak efekt? mam paska od lutego 2013 i zamierzam lakier doprowadzić do pięknego błysku, ale biję się z myślami czy budżet to wytrzyma.. widziałem takiego jak mój na felgach montreal 16 i do tego ten błyszczący lakier to się strasznie nakręciłem.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Padł mi pozycjoner w mojej automatycznej skrzyni (5HP19). Może mi ktoś polecić sprawdzony serwis zajmujący sie automatami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chyba polecal autoprecyzje pare postow wczesniej

szukajcie najpierw w watku a potem pytajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, powiedz mi czy już jesteś po zabiegu? interesuje mnie ile wyniosła Cię ta cała imprezka i jak efekt? mam paska od lutego 2013 i zamierzam lakier doprowadzić do pięknego błysku, ale biję się z myślami czy budżet to wytrzyma.. widziałem takiego jak mój na felgach montreal 16 i do tego ten błyszczący lakier to się strasznie nakręciłem.

 

pzdr

nie byłem, czasu brak, cały czas pod gorke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić w Warszawie (najchętniej okolice Targówek i Białołęka) serwis klimatyzacji gdzie dobrze i niedrogo zrobią mi pełen serwis klimy: usunięcie wilgoci, czyszczenie-dezynfekcja, uzupełnienie lub wymiana czynnika? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są to okolice Targówka ale o tym serwisie to chyba każdy w Wawie słyszał: http://www.autoklimatyzacja.waw.pl/ na Górczewskiej 146 (do niedawna nie mieli swojej strony nawet). Ja tam robiłem parę klim w autach od strony mechanicznej i bardzo fachowo. Od strony "pielęgnacji" na pewno też się sprawdzą ale może lepiej zadzwonić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość st4r

Panowie,

dzięki podpowiedzi kolegi @Qdlik pozwolę sobię ponowić prośbę:

 

Tak naprawdę dotarłem na wasze forum szukając informacji na temat jakże znanej usterki tzn. uszkodzonego alternatora "Valnelo". Przeczytałem wszystkie chyba posty jakie były związane z tematem, jednak jako osoba mająca niewielkie pojęcie o motoryzacji chciałbym poprosić was o radę gdzie mogę wstawić auto (najlepiej okolice Ursynowa) żeby ktoś rozsądny za rozsądne pieniądze naprawił to cudo.

 

Krótki opis problemu:

Na chwilę obecną co kilkanaście sekund pojawia się i znika kontrolka od akumulatora wraz z napisem na FISie "Alternator Workshop". Na szybko zdjąłem plastikową obudowę silnika żeby zerknąć co się stało, w sumie nie wiele można stwierdzić patrząc na niego, jedyną niepokojącą rzeczą jest dźwięk który wydobywa się z alternatora. Wrażenie jest takie jakby łożyska w środku już nie było...

 

Liczę na waszą pomoc i kilka namiarów na Mechaników do których warto się udać i nie zapłacić jak za zboże.

 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Rafale rog Lopuszanskiej i Krakoskiej w kierunku lotniska.tam jest dobry serwis od alternatorow i rozrusznikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego u mnie w szkole jest naprawa rozruszników i alternatorów firma "Elex"mam jutro praktyki wiec mogę zapytać. Zakł Warsztat znajduje się na rogu Stawki i Jana Pawła II (Wola) Link do ich firmy http://www.elex.com.pl/index.html

Edytowane przez Przemo95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze, tyle lat mieszkam w W-wie i jakoś nigdy nie wpadłem na to, że Stawki przenieśli na Wole... no ale po Hance można się wszystkiego spodziewać, nawet przemieszczeń między dzielnicami, ostatni raz to osiedla u Barei przestawiali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze trochę pomieszkać i dowiesz się wówczas ,że ul. Stawki należy do dwóch dzielnic t.j Śródmieścia i Woli !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaaaaaaaaaaaaaaaaaasne, szczególnie od strony JPII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz jeszcze trochę pomieszkać i dowiesz się wówczas ,że ul. Stawki należy do dwóch dzielnic t.j Śródmieścia i Woli !!

Kolego masz rację :)

 

Technikum Samochodowe Nr2 na ulicy Jana Pawła II 69 znajduje sie na dzielnicy Wola, a na przeciwko jest technikum poligraficzne i jest jako Śródmieście, a że u nas w szkole sa warsztaty to jest jako Wola. i 3 tygodnie temu widziadny u nas Passat B5 3BG z naszą wlepą ;)

Edytowane przez Przemo95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze, zwracam honor.... zawsze kojarzyłem Wolę w dół od Powązkowskiej i wzdłuż Okopowej po prawej stronie jadą od Babki, a tu czytam, cytuje: "...Wola jest jedną z osiemnastu dzielnic m. st. Warszwy. Zajmuje obszar 19,26 km2.

Jej granice stanowią południowo-zachodnie tereny Żoliborza Przemysłowego, północna strona obwodowej linii kolejowej ze stacją Warszawa Gdańska, Al. Jana Pawła II, Al. Jerozolimskie, linia WKD, południowa strona linii kolejowej na odcinku Warszawa Włochy - Warszawa Zachodnia, zachodnia strona Lasku na Kole oraz północno-zachodnia strona Al. Armii Krajowej...."

qrde, życie w W-wie od urodzenia bywa uciążliwe, nabywa się niepotrzebnych nawyków ;)

 

PS. Kumplowi na Smoczej chyba należy się w******* chociaż nie wiem dlaczego ale on twierdzi, że mieszka w Śródmieściu......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ....moze polecicie zaklad co regeneruje turba cos mi glosno chodzi wiec potrzebuje diagnozy co sie dzieje i ewentualnej regeneracji za rozsadna kase .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie ....moze polecicie zaklad co regeneruje turba cos mi glosno chodzi wiec potrzebuje diagnozy co sie dzieje i ewentualnej regeneracji za rozsadna kase .....

http://www.ststurbo.pl/

ja jestem zadowolony :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ststurbo.pl/

ja jestem zadowolony :dobrze

Też polecam robiłem tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności