Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś mógłby polecić lakiernika w Warszawie, w rozsądnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy ktoś mógłby polecić lakiernika w Warszawie, w rozsądnej cenie?

 

W Wa-wie rozsądne ceny nie istnieją. Szukaj minimum 100 km od Wa-wy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy ktoś mógłby polecić lakiernika w Warszawie, w rozsądnej cenie?

 

Za element od 350 w zwyż trzeba śmiało liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za element od 350 w zwyż trzeba śmiało liczyć.

 

I tyle zamierzam wydać :), masz jakiś sprawdzony zakład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz jakiś sprawdzony zakład?

 

Mam dobry na wylocie z Legionowa w kieruku Zegrza. Jeśli chcesz to podeślę Ci nr telefonu. Malowałem klapę plus obudowę lusterka i kilka małych zaprawek. Zaplaciłem 350zł. Myślę, że to najniższa cena w naszym regionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze robią, to podeślij kontakt. Ja robiłem ostatnio u jednego partacza, trzy razy malował, pierwszym razem zrobił zaciek, drugim razem niedomalował, trzecim razem zje...bał kolor i niedomalował. W końcu nic nie zapłaciłem ale jeżdżę ze zderzakiem w innym odcieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dobry na wylocie z Legionowa w kieruku Zegrza. Jeśli chcesz to podeślę Ci nr telefonu. Malowałem klapę plus obudowę lusterka i kilka małych zaprawek. Zaplaciłem 350zł. Myślę, że to najniższa cena w naszym regionie.

 

Marek klapę tylną czy maskę malowałeś? i te 350 zł rozumiem, że za wszystko zapłaciłeś? Jak tak to podeślij tel do gościa na PW albo zostaw dla potomnych tutaj :)

Potrzebuje właśnie teraz takiego co może porządną polerką poprawi to co spier....lił mi jeden z "fachowców" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malowałem tylną klapę w moim poprzenim żuku. Efekt końcowy moim zdaniem idealny. Zapytajcie Tomcia on mnie do niego woził po odbiór samochodu. Wizytówkę z numerem mam w domu. Teraz oczywiście jestem w pracy ale wieczorem podeślę Wam namiary. Po całej robocie samochód ładnie umyty i co najważniejsze zero zapylenia jak to inni lakiernicy potrafią zrobić po lakeirowniu. 350zł które zapłaciłem to za wszystko czyli tylna klapa, obudowa lusterka, kilka zaprawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy może ktoś korzystał z warsztatu w Warszawie, Ostródzka 170 (Białołęka)

http://www.moto-team.waw.pl/

wiem, że to nie jest warsztat specjalizujący się w VW ale do podstawowych napraw, przeglądów wystarczy...

polecał mi go kolega z innego forum, a akurat mam tam w miarę blisko (mieszkam na Targówku przy Trasie Toruńskiej)

ewentualnie jakiś inny w okolicy (Targówek, kiewrunek Marki lub podobnie...)

 

PS. wątek przeczytałem cały (i drugi "Polecam Warsztaty Warszawa" też...) i poza raz czy dwa wymienionymi w Markach ale bez jakiś opinii w tym rejonie Warszawy w zasadzie to pustynia.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam do wymiany tłoczki w tylnych zaciskach, płyn hamulcowy oraz przewody gumowe do przednich zacisków. Możecie mi kogoś dobrego i taniego polecić w okolicach ursusa.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzwoniłem do tego gościa, wygląda na to że nie ma kabiny, ma jak to powiedział pomieszczenie do lakierowania. Trochę się peniam mu zawieść :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem do tego gościa, wygląda na to że nie ma kabiny, ma jak to powiedział pomieszczenie do lakierowania. Trochę się peniam mu zawieść

 

Kabiny nie ma. "pomieszczenie do lakierowania" też nie napawa entuzjazmem, za to robota jaką zrobił w Marka aucie - wzorowa.

 

 

Ja dla odmiany byłem w Auto-Blak na Włościańskiej z naprawą bezgotówkową z OC sprawcy. Niech ich szlag z ich wypasionym biurem, kabinami itp. 3 dni opóźnienia, zaciek, brak folii ochronnej na zderzaku, na siedzeniu odciśnięty bucior jakiegoś robola. Nie miałem już ochoty ani siły z nimi rozmawiać i odebrałem auto. Pewnie dla tak renomowanej firmy klient robiący naprawę za głupie 3tyś. to leszcz i można go olać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto-Blak na Włościańskiej

 

tak to jest jak warsztat jest obok szkoly samochodowej ,:dance i 60% napraw robią uczniowie na praktykach pod czujnym okiem profesorów :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kabiny nie ma. "pomieszczenie do lakierowania" też nie napawa entuzjazmem, za to robota jaką zrobił w Marka aucie - wzorowa.

 

 

Ja dla odmiany byłem w Auto-Blak na Włościańskiej z naprawą bezgotówkową z OC sprawcy. Niech ich szlag z ich wypasionym biurem, kabinami itp. 3 dni opóźnienia, zaciek, brak folii ochronnej na zderzaku, na siedzeniu odciśnięty bucior jakiegoś robola. Nie miałem już ochoty ani siły z nimi rozmawiać i odebrałem auto. Pewnie dla tak renomowanej firmy klient robiący naprawę za głupie 3tyś. to leszcz i można go olać.

 

Wiesz jak chłopina ma porządny wyciąg w tym "pomieszczeniu do malowania" to nie musi mieć super nowoczesnej kabiny. Jak mówicie że zrobił dobrze to można spróbować, cenę ma b.dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam też sie wybieram ale całego malować, muszę pojechać i ustalić cenę, a potem podjąć decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie komuś przyda ale z czystym sumieniem polecam, pranie tapicerki i podsufitki robiłem w swoim pasku, była tragiczna. ale jest i polerowanie lakieru :ok

http://www.amsyrena.pl/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!

 

Podsunie ktoś jakiś autoryzowany serwis do którego warto sie wybrać z Józefowa??

 

po VINie kolega mi mówił ze mam jakąs bezpłatną akcje serwisową. Nie wiem zbytnio o co kaman?? ale jak coś ma być darmo to chetnie bym śmignoł... tylko nie wiem gdzie?? do serwisu VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem zbytnio o co kaman??

 

A o to kaman, że masz zadzwonić do obojętnie, którego ASO w Warszawie i podać VIN swojego samochodu. Dostaniesz odpowiedź czy samochód podlega akcji serwisowej czy nie.

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto może polecić sprawdzony warsztat, do regeneracji i wymiany pompowtrysków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności