Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

To taki blaszak, a w środku felgi na wystawie?

Chyba dobrze mi się kojarzy... :lol

Będę musiał zajść tam zobaczyć popytać:)

 

Mam jeszcze namiar na http://www.felgenman.pl/ chyba ktoś z forum VAGRADOM.

Ktoś coś? jakieś opinie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to tam. Z tego co wiem to tam dobrze robią fele ja też tam swoje bede oddawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wogóle jesteś dziś w Radomiu to może sie stykniemy na mieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie też prostują na Kelles Krauza koło teatru taki zakład jest. O ile nie za późno to info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jakiś temat z felgami to tylko do firmy Piaskun na ul. Narutowicza tam przy rondzie ul. Limanowskiego. Felgenmann sie przy nich kryje z resztą nie raz im zleca roboty z tego co wiem wiec co tu dużo gadać. Nie wiem jak cenowo wyglada temat ale napewno robią dobrą robote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuje zregenerować sprężarkę czy jest gdzieś koło (Warszawy, Grójca) taki zakład chyba że trzeba kupić nową. Proszę niech ktoś doradzi. Dz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest ktoś z naszych forumowiczów po prawej strony wisły, najlepiej na pradze, i moglby zajrzec pod maske? (prawdopodobnie mam nieszczelny uklad powietrza i lewe powietrze mi łapie) oczywiscie zaplace... do mechanikow troche nieufny jestem bo zaraz mi powiedza ze turbo do wymiany itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na dobrego lakiernika który za nieduże pieniądze będzie wstanie polakierować mi dekielki od felg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Szukam namiarów na zaklad zajmujacy się klimatyzacją, najlepiej okolice Grodzisk Maz.-Pruszków- Błonie. Tylko nie AUTO-KLIMA w Otrębusach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piaskun na ul. Narutowicza tam przy rondzie ul. Limanowskiego.

 

Zaśpiewali mi za nie tak tragicznie podgięty rant felgi od 80zł z założeniem że cena wzrosnąć może.

 

Trochę drogo, ale chyba nie ma wyjścia...felgi idą na tygodniu do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze tam najlepiej ja tez tam oddam swoje bo koledzy mi polecili. Powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prostuje i lakieruje felgi na zdaje sie Slonecznej w Markach (kolo zakladu Tchibo)

ja za wyprostowanie i polakierowanie zaplacilem zdaje sie 120-150zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Szukam namiarów na zaklad zajmujacy się klimatyzacją, najlepiej okolice Grodzisk Maz.-Pruszków- Błonie. Tylko nie AUTO-KLIMA w Otrębusach.

kolego poczytaj tutaj http://forum.vw-passat.pl/threads/73597-Grupowe-przyciemnianie-szyb-w-quot-A-S-T-R-O-N-quot-Warszawa?highlight=przyciemnianie ja tam bylem i jestem zadowolony, widac ze koles zna sie na rzczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze prostuje i lakieruje felgi na zdaje sie Slonecznej w Markach (kolo zakladu Tchibo)

ja za wyprostowanie i polakierowanie zaplacilem zdaje sie 120-150zl

Sam tam oddałem felgi

Trzeba pamiętać o tym ze oni lakierują felgi metoda piecową wiec plastikowych dekielków już nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dwie sprawy:

 

1. Szukam zakładu co mi założy blokadę Mul-T-Lock i podobne (Dipol) na skrzynię biegów DSG w Warszawie, ostatnio (8 lat temu) zakładałem na ul. Światowej - J. Niedziałek. Warto tam wrócić?

 

2. Szukam kogoś kto jest w stanie w passacie B6 "pogrzebać" przy przebiegu, oczywiście chciałbym dodać cyferkę, która sprzedawcy uciekła ;) Wystarczy ktoś z kompem, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macku !

ad 1 - Jest taka opcja ,że blokadę założymy do samochodu w Wawrze na ul. Rogatkowej 2a, ewentualnie w miejscu wskazanym przez Ciebie / dojedzie/ dzwoń zapytaj co i jak do Darka - 500-773-000 ma facet doświadczenie. Na dzień dzisiejszy jak wygląda to cenowo nie odpowiem . Dwa lata temu jak stwierdziłem że to proste , wypożyczył nam szablony i wiertła , podpowiedział jak to zrobić , jedynie przybił gwarancję . Oczywiście policzył za samą blokadę.

ad 2 - To drugie też myslę ,że tez da się zrobić w poniedziałek.

generalnie pogadamy w tematach !!!

ps. Chwilę temu znalazlem info. o nim na forum - wszyscy zadowoleni !!!

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na spota poniedziałkowego niestety nie dotrę ale z maciejkiem ogarniemy temat licznika w późniejszym terminie. Co do tej blokady to jeszcze się zastanawiam, raczej zainwestuję w "elektroniczne" zabezpieczenie, a może to i to. Na razie przeczesuję internet w poszukiwaniu informacji nt zabezpieczenia aut ;) Zwłaszcza, że B6 ma trochę inny "kluczyk" i nie wiem czy chcę mieć do tego zwykły kluczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś warsztatu w Warszawie, który się zajmuje wykręceniem świecy żarowej w Audi a6 c5 2,5 tdi, najlepiej jakby było to miejsce juz przez kogos sprawdzone, najlepiej PRAGA, WAWER.

Dziękuję!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...najlepiej jakby było to miejsce juz przez kogos sprawdzone, najlepiej PRAGA, WAWER.

Dziękuję!!!

Parę razy poratowali mnie w kłopocie, z Passatem, w tym warsztacie: http://www.vwserwis.com.pl/ (na Płowieckiej 101) i zawsze byłem bardzo zadowolony z usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Wawie zakleje w przedniej szybie odprysk po kamieniu? Robił ktoś już coś takiego? Z tego co wiem lepiej to zrobić bo z czasem może się zrobic w tym miejscu pajączek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności